Garip Monitör Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkiyimben_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba 2k monitörümün çözünürlüğünü Değiştirmiştim sanırım desteklemediği çözünürlük yaptım. Sonra ekran gitti bir daha gelmedi monitörüm ayarlarını sıfırladım olmadı.

Sonra kasaya farklı 1080p monitör taktım açıldı sorun yok diğer monitörlerde sonra açılmayan monitörümü farklı bir bilgisayara taktım onda da açıldı ama kendi bilgisayarıma taktığımda görüntü gelmiyor.

Yani çözünürlüğünü değiştirdiğim monitör kasaya vermiyor diğer monitörler veriyor ne yapmam lazım kafayı yedirtecek çözmedim 3 saattir? yardımlarınızı bekliyorum.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Cvp: Garip Monitör Sorunu

Çözünürlünü düşürmek istediğiniz monitör takılıyken güç tuşuna basarak bilgisayarı sürekli aç kapa yapınız. Bir yerde windows bir menü açacak oradan başlangıç ayarlarından "düşük çözünürlüklü video" seçeneğini seçerek bilgisayarınızın daha düşük çözünürlükte açılmasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında ayarlardan tekrar istediğiniz çözünürlüğü seçersiniz.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,075
Furkiyimben_' Alıntı:
Merhaba 2k monitörümün çözünürlüğünü Değiştirmiştim sanırım desteklemediği çözünürlük yaptım. Sonra ekran gitti bir daha gelmedi monitörüm ayarlarını sıfırladım olmadı sonra kasaya farklı 1080p monitör taktım açıldı sorun yok diğer monitörlerde sonra açılmayan monitörümü farklı bir bilgisayara taktım onda da açıldı ama kendi bilgisayarıma taktığımda görüntü gelmiyor yani çözünürlüğünü değiştirdiğim monitör kasaya vermiyor diğer monitörler veriyor ne yapmam lazım kafayı yedirtecek çözmedim 3 saatir? yardımlarınızı bekliyorum

Selamlar,

Problemi çözebildiniz mi?

KS

Furkiyimben_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
OceanLaB' Alıntı:
Furkiyimben_' Alıntı:

Selamlar,

Evet çözdüm sistem geri yükleme yaptığımda düzeldi farklı monitörden açıp sistem geri yüklerken açılmayan monitörüm taktım açıldı

Evet çözdüm sistem geri yükleme yaptığımda düzeldi farklı monitörden açıp sistem geri yüklerken açılmayan monitörüm taktım açıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri