Gencer Gaming Ekstra Ücret Talebi

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bu kötü yorumlar sanki karalama kampanyası gibi birden patladı sürekli devam ediyor. Pc Hocası daha öncede sistem çıkarttı hiç sorun yoktu. Bir sürü içerik üreticisi sistem çıkartıyor yine sorun yok. Nedense burada herkes şikayetçi. İlk defa sistem çıkartmış olsa tamam diyeceğim.

oguzyslli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bu kötü yorumlar sanki karalama kampanyası gibi birden patladı sürekli devam ediyor. Pc Hocası daha öncede sistem çıkarttı hiç sorun yoktu. Bir sürü içerik üreticisi sistem çıkartıyor yine sorun yok. Nedense burada herkes şikayetçi. İlk defa sistem çıkartmış olsa tamam diyeceğim.
Karalama kampanyası ne ara oldu sekiz gün gelmeyen kargolar veya sipariş alınıp ödeme alınan tutarların iptali ? gerekçesiyle sunup bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz şikayetimizi bu platformda veya diğer platformlarda dile getiriyoruz kendi kafamıza göre firmaya bir düşmanlığımız olduğu için değil bir sorunumuz var ve bunların çözülmesini istiyoruz gerçekten karalama kampanyası mı bu ?

KS

D700

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ticarette üslup çok önemlidir bana diyorsa ki siz hızlı kargo yu alın ben siparişinizi erken çıkacağım derse ben buradan şunu anlarım parası olan erken kargo çıkarırım paran yoksa beklersin e geliyor. bu her sistem alan için geçerli adam sistemi alacak en son sonra 400 tl verecek ilk önce onun sistemi toplanıp gönderilecek gibi saçma bir sistem yapmaları ne kadar doğru. o kadar bütçe olsa zaten gider görerek alırız sistemleri.

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Bu bir karalama kapanyası degil sadece bir markanın lakayıt davranışları

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Karalama kampanyası ne ara oldu sekiz gün gelmeyen kargolar veya sipariş alınıp ödeme alınan tutarların iptali ? gerekçesiyle sunup bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz şikayetimizi bu platformda veya diğer platformlarda dile getiriyoruz kendi kafamıza göre firmaya bir düşmanlığımız olduğu için değil bir sorunumuz var ve bunların çözülmesini istiyoruz gerçekten karalama kampanyası mı bu ?
Sorunsuz şekilde alan , 2-3 gün içinde siparişi gelen bir sürü insan da var. Kargo son 3-4 aydır her sistemde sorun çıkartabiliyor. Sadece bizde değil , herkes için olabilen bir durum.

Staybabe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Merhaba PC Hocası nin YouTube kanalında tanıtmış olduğu sistemi Gencer Gaming den satın aldım. Bugün sipariş durumunu öğrenmek için aradım ve benden siparişi erken ulaşmak istiyorsanız 400 TL lik boş bir sipariş geçmemi istediler. Biz sipariş durumunu öğrenmek için arıyoruz adamlar bize tarih değil ekstra ödeme çıkarıyor.
Gencer Gaming ten alışveriş yaparken iki kere düşünün.
Saçma geldi olabilirdi bilemiyorum

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Karalama kampanyası değil efendim Gençer Gaming zaten genç bir arkadaşın işletmesi ve fiyat sistemlerinden memnunuz. Sadece kargoya verilememesinden rahatsızız. En azından bilgilendirme mesajı atılabilir. Örneğin: sisteme talep çol yoğun olduğundan siparişleriniz 2 hafta içerisinde teslim edilebilir gibisinden. Ben de işletmeciyim herhangi bir zarar verici söz söylenmez şikayetimizden bahsediyoruz sadece. Özel mesajdan da yazdık karalama kampanyası olsa daha başka alakasız iftiralar atardık :)

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Karalama kampanyası değil efendim Gençer Gaming zaten genç bir arkadaşın işletmesi ve fiyat sistemlerinden memnunuz. Sadece kargoya verilememesinden rahatsızız. En azından bilgilendirme mesajı atılabilir. Örneğin: sisteme talep çol yoğun olduğundan siparişleriniz 2 hafta içerisinde teslim edilebilir gibisinden. Ben de işletmeciyim herhangi bir zarar verici söz söylenmez şikayetimizden bahsediyoruz sadece. Özel mesajdan da yazdık karalama kampanyası olsa daha başka alakasız iftiralar atardık :)
Katılıyorum

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
8. Günüm arkadaşlar beklediğim. Gencer gaming iyi firma da çok yavaşlar. Bu arada 400TL ekspress kargo hizmeti, websitelerinde de var problem değil. Yalnız normal kargo süreleri acayip yavaş 8. Gündeyim ama hala ses seda yok
kanka adamların şuanda 500+ kargoya gitmes gerekeb ürün var diye biliyorum

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Bekle bekle sıkıldım artık monitör bugün geliyo daha kasa ortada yok
(hepsiburada dan aldım)

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Eleman yetersiz ise eleman alınıp yetiştirilmesi lazım.
Sistemi alanlar heyecanlı, gelse de oynasam düşüncesinde. 9 gündür kargo bekliyor insanlar. Bekleyenlere hak veriyorum.
oha ilk kez bize katılan birii

yaw abi kaç gündür bekliyorum ha geldi gelcek (bu arada ilk kez iyi bi bilgisayarım oluyo)

Gencergaming

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Tepki
38
Herkese merhabalar, yaşanılan bilgi karmaşasını çözmek adına açıklama yapmaktayız. Bir çok sistemden ötürü genel olarak en geç verdiğimiz tarih 7-10 iş günüdür. Bu süreçte ekstrem durumlardan dolayı uzaması dahilinde ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçmektedir. Hafta sonları iş gününden sayılmadığı için şu an 10. iş gününü geçen hiçbir sipariş bulunmamaktadır. Ekip arkadaşlarımız siparişleri sizlere ulaştırmak için çalışmaktadır. Güncel olarak sorunsuz bir şekilde siparişlerin çıkışı yapılmaktadır.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Sitenizde 5-7 iş günü içerisinde yazıyor. Parayı veren 1 iş günü içerisinde alıyor. Aynı gün ücretsiz teslimat yaptığım arkadaşımın ki 2 iş gününde geldi, benim sistem 9. gün bitti 7. iş günü bitti ve hala kargoya dahi verilmemiş. Hafta sonu da 2 gün daha yazacak, etti mi toplam 11 gün. Aldığımız klavye monitör ve çevre birimlerini test edeceğimiz bilgisayar yok halihazırda, iade edemeyeceğiz belki diğer bileşenlerde sorun çıktığında.

Her şeyi geçelim 9 günde kargoya veremiyorsanız bir daha tercih edilmezsiniz. Döviz kuru artmasaydı yarısı siparişi iptal ederdi zaten. Hala diyorsunuz ki 10 iş günü dolmadı bir sorun yok. 10 güne bilgisayar mı alınır???

Benim sistemi en iyi ihtimalle pazartesi kargoya vereceksiniz, salı akşamı 14. Gün kurarız artık sistemi. Kocaeli'deyim ha öyle uzak bir yerde de değil. Süper hizmet

Son düzenleme:

astarcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Sitenizde 5-7 iş günü içerisinde yazıyor. Parayı veren 1 iş günü içerisinde alıyor. Aynı gün ücretsiz teslimat yaptığım arkadaşımın ki 2 iş gününde geldi, benim sistem 9. gün bitti 7. iş günü bitti ve hala kargoya dahi verilmemiş. Hafta sonu da 2 gün daha yazacak, etti mi toplam 11 gün. Aldığımız klavye monitör ve çevre birimlerini test edeceğimiz bilgisayar yok halihazırda, iade edemeyeceğiz belki diğer bileşenlerde sorun çıktığında.

Her şeyi geçelim 9 günde kargoya veremiyorsanız bir daha tercih edilmezsiniz. Döviz kuru artmasaydı yarısı siparişi iptal ederdi zaten. Hala diyorsunuz ki 10 iş günü dolmadı bir sorun yok. 10 güne bilgisayar mı alınır???
Kardeş varya düşüncelerime bu kadar tercüman olan bir yazı daha görmedim. A dan Z’ye kadar katılıyorum sana. Dolar kuru böyle olmasaydı net bir şekilde iptal etmiştim. Ama elimiz kolumuz bağlı. Bekleyeceğiz malesef

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Dün akşam 21:35'te ayakkabı aldım trendyol'dan o bile geldi hahaha :) 10 iş günü ne la s400 mü sipariş ediyoruz

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Dün akşam 21:35'te ayakkabı aldım trendyol'dan o bile geldi hahaha :) 10 iş günü ne la s400 mü sipariş ediyoruz
Ayakkabı hazır sipariş diye olmasın :D

Farklı sitelerde de uzun kargo süreleri olabildiğini belirtmek isterim. Savunuyorum düşüncesi olmasın bu her yerde genel olduğu için belirtiyorum. Sitenin bir yanlışını kötüleseniz boş yere savunma yapmam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri