Gencer Gaming Ekstra Ücret Talebi

zynlhzr34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
arkadaşlar gaminggenden aldım ben gayet memnunum. Ortalama 5-7 gün arası hazır sistemler göndericiye ulaşır yazıyor. Aynı şekilde 6. gün elime ulaştı test edilip gönderildi. Memnun kaldım. Araştırın 1 hafta üzeri kargo gönderilmemesi çok saçma.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
6. gün eline ulaştı arkadaşa :) bizim sistem hala sahte kargo takip numarası veriyor :) 12. Günden selamlar hala kargoya vermedi gençergaming. Teslimatı artık 14-15. Gün olur. Arkadaş 6. Gün teslim aldım diyor abi biz 14-15. Gün teslim alcaz

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
hocam o ücret sipriştede geöiyor 400₺ express kargo diye 1 günde teslimat yani extra ücret talebi değil bu eğer erken almak isterseniz 400₺ vermelisiniz gibi yanlış anladınız sanırsam

6. gün eline ulaştı arkadaşa :) bizim sistem hala sahte kargo takip numarası veriyor :) 12. Günden selamlar hala kargoya vermedi gençergaming. Teslimatı artık 14-15. Gün olur. Arkadaş 6. Gün teslim aldım diyor abi biz 14-15. Gün teslim alcaz
kanka @Gencergaming sipariş kodunu söyle gerçek kodu söylesinler şuan sistemde hata var yanlış kod geliyor herkese bilio bilmeden ad karalamazsanız seviniriz

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
o bile kesin değil

Bugün tekrar konuşucam sabrım tükendi artık
hocak sakin olun gencere şuan büyük bir yük biniyor adamlqrın elinde stok var diye herkes hazır sistem yapıyor pch donanım arşivi vs adamları ig den takip ederseniz farkedersiniZ

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Hocam 6 günde bu adamlar naptı bak adamın 12.günü yaw 12 günde bir bilgisayar gelmez mi tamam dedik yoğunluk vardır 3.gün geçsin 4.gün geçsin 5.gün geçsin ama artık yeter

Bekle bekle sıkıldım artık

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
sistem alan arkadaşlar hepinizi anlıyoruz sistem aldınız heyecanlısınız bir an önce gelsin oynayalım diye düşünüyorsunuz haklısınız fakat 1000 tane stoklu sistemi kurup test edip müşterilere göndermek kolay bir iş değil biraz daha sabredin ki her şey gönlünüzce olsun

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
31 mayıs 23:00'da sipariş verdim.

11 haziran, gençergaming siparişlerim sayfasında "kargolandı' yazıyordu.

Bugün 12 haziran 11:00 de kargom geldi.

Sistemde "kargolandı" yazıyordu, takip kodu ise çalışmıyordu, yani kargo takip kodunu aras kargo takipe yazıyordum kargo bulunamadı diyordu. Zaten aras kargodan ne mail ne sms gelmedi.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Sistemde kargolandı yazan arkadaşlarım, ve de aras kargo ile çalışan arkadaşlarım, kargonuz takip kodu çalışmıyor, pat diye sistem her an gelebilir :)

Daha kargo paketimi açmadım, sistem ne durumda kırık çıkık var mı hepsini videolu bir şekilde açarım, kaza bela olmasın da

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Sistemde kargolandı yazan arkadaşlarım, ve de aras kargo ile çalışan arkadaşlarım, kargonuz takip kodu çalışmıyor, pat diye sistem her an gelebilir :)

Daha kargo paketimi açmadım, sistem ne durumda kırık çıkık var mı hepsini videolu bir şekilde açarım, kaza bela olmasın da
Hayırlı olsun dostum güle güle kullanman dileğiyle.

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25

ciddi misin

hayırlı olsun hocam 12 günlük hasret bitti heralde

sıra bende ben beklemeye başladım

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Hayır hasret bitmedi hocam :) kasanın güç kablosu yok rezil herifler, şimdi çarşıda güç kablosu arıyorum.

Kutu içeriğinde güç kablosunu koymamışlar, test ederken mi unuttular yoksa şikayet ettik diye bilerek mi yaptılar bilmiyorum, şu anda sistemi bıraktım çarşı pazar gezip güç kablosu arayacağım. Kutuların her yerine baktım yok

Gencergaming

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Tepki
38
Hayır hasret bitmedi hocam :) kasanın güç kablosu yok rezil herifler, şimdi çarşıda güç kablosu arıyorum.

Kutu içeriğinde güç kablosunu koymamışlar, test ederken mi unuttular yoksa şikayet ettik diye bilerek mi yaptılar bilmiyorum, şu anda sistemi bıraktım çarşı pazar gezip güç kablosu arayacağım. Kutuların her yerine baktım yok
Merhabalar ekip arkadaşlarımız unutmuş olabilirler. Özelden sipariş numarası gönderirseniz ekip arkadaşlarımız size güç kablosu gönderiminde bulunacaktır.

Siparişleriniz ile ilgili sorun olduğunda bizimle özelden iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri