Fırsat GencerGaming BONUM RX 6600 Sistem 12.999 TL

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Böyle yerlerde neden hiç Gamepower gibi düşük markaların stokları bitmiyor anlamıyorum.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
b550 anakart falan kullanmışlar güzel ama kasada tek fan var. power gamepower fena değil.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
gençergaming güzel sistemler çıkartıyor ama bu fırsat bilgisayarı değil arkadaşlar nedenine gelince aşağıya daha iyi parçalarla aynı fiyata sistem bırakıyorum.

AMD CPU AM4 BOX RYZEN 5 5500 - 2.379 TL

MSI B550M-A Pro DDR4 Pci Express 4.0 Anakart - 1.639 TL

SAPPHIRE 11310-01-20g Vga Pulse Amd Rx 6600 - 5.683,02 TL

Team T-Force Vulcan Tuf Gaming Alliance 16GB (2X8GB) 1.049 TL

MLD 500GB M300 NVMe - 755,14 TL

Dark Flash Darkflash Aquarius-mesh 650w 80+ - 1.499 TL
Bunların hangisi daha iyi ayıptır sorması ?

Anakart B550M DS3H daha iyi.

XFX ekran kartı Sapphireden daha iyi.

Ramlere eşit diyebiliriz.

Team MP34 Drame sahip bir SSD. Attığın ssd üzerindeki değerleri bile vermiyor.

Kasa gösteriş işi gamepower ona bir şey diyemem.

Darkflash'ta aigo psu var bir tık daha iyi olabilir.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
b550 anakart falan kullanmışlar güzel ama kasada tek fan var. power gamepower fena değil.
3 Fan yok mu ? Alt kısma bakın.

gamepower-warcry-compact-atx-3-argb-sessiz-fan-temper-cam-gaming-rgb-kontrolcusu-ve-uzaktan-kumanda-kasa-47776-2.webp

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Bunların hangisi daha iyi ayıptır sorması ?

Anakart B550M DS3H daha iyi.

XFX ekran kartı Sapphireden daha iyi.

Ramlere eşit diyebiliriz.

Team MP34 Drame sahip bir SSD. Attığın ssd üzerindeki değerleri bile vermiyor.

Kasa gösteriş işi gamepower ona bir şey diyemem.

Darkflash'ta aigo psu var bir tık daha iyi olabilir.

Seni kırmayacağım attığım ürünlerin fiyat farkına değmemesiyle ilgili tartışma ayrı bir konu konumuz bu değil ama indirim avcısı arkadaşım senin bunları görebilmeni beklerdim =)

Bahsettiğin Anakart =)

Bahsettiğin Ekran Kartı =)

Bahsettiğin SSD =)

Yani bunları koysak sistem fırsat sistemi mi olacaktı.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Seni kırmayacağım attığım ürünlerin fiyat farkına değmemesiyle ilgili tartışma ayrı bir konu konumuz bu değil ama indirim avcısı arkadaşım senin bunları görebilmeni beklerdim =)

Bahsettiğin Anakart =)

Bahsettiğin Ekran Kartı =)

Bahsettiğin SSD =)

Yani bunları koysak sistem fırsat sistemi mi olacaktı.
SSD o değil. Fiyat olarak aynı ürünleri tek tek topla istersen bide yada dur ben sana toplayım. Ayrıca attığın ekran kartından daha ucuzuda mevcut.

Topla bakalım fiyatları ne çıkıyor.

2x RAM

TOPLAM 14344 TL

Şimdi bana 1344 TL vermek ister misin ? Sana göre fırsat değil çünkü.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Alınmaz değil. Bir iki değişiklik yapılabilir.

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
gamepower f/p olarak dünyanın en iyi markasıdır aksini idda eden hiç kullanmayıp aynı ürünlerin denklerine 2 katı daha fazla fiyat verip gamepoweri kötüleyenlerdir

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
gamepower f/p olarak dünyanın en iyi markasıdır aksini idda eden hiç kullanmayıp aynı ürünlerin denklerine 2 katı daha fazla fiyat verip gamepoweri kötüleyenlerdir
Kullandım 1 Ay İçinde 2. Elden Satışa Koydum İki Katı Fiyatına Sana Göre Dengi Bana Göre Kalitelisini Aldım Yaptığım Hareketten Hiç Pişman Değilim İyi ki Satıp Kurtulmuşum :D

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Kullandım 1 Ay İçinde 2. Elden Satışa Koydum İki Katı Fiyatına Sana Göre Dengi Bana Göre Kalitelisini Aldım Yaptığım Hareketten Hiç Pişman Değilim İyi ki Satıp Kurtulmuşum :D
aferin cebinden 2 kat para cıktı ve sadece markaya para verdin daha kalitelisi diye de kendini avut :D

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
aferin cebinden 2 kat para cıktı ve sadece markaya para verdin daha kalitelisi diye de kendini avut :D
Markaya para vermedi. İçindeki tüm parçaları Gamepower a kıyasla daha kaliteli olan bir ürüne para verdi :D Elinde olanı en iyi sanarak sen kendini avut :D

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
SSD o değil. Fiyat olarak aynı ürünleri tek tek topla istersen bide yada dur ben sana toplayım. Ayrıca attığın ekran kartından daha ucuzuda mevcut.

Topla bakalım fiyatları ne çıkıyor.

2x RAM

TOPLAM 14344 TL

Şimdi bana 1344 TL vermek ister misin ? Sana göre fırsat değil çünkü.

Yani öyle yorumlar yazıyorsun ki, sanki aman aman bir fırsat varmış ortada da ben çok abartıyormuşum gibi.

Yayınladıkları parçalara göre piyasa araştırması yapacaksak, herşey ucuza satılıyor demektir. Eşdeğer ürün diye birşey var. Attığım sistemle bu sistem arasında ne gibi bir performans farkı olabilir?

Sen şimdi eğer benim attığım sistemle daha az performans alacağını iddia ediyorsan, benim üzerine bir yorumum yok. Bu sistemin fırsat olmadığını sen de iyi biliyorsun. Al sana eşdeğer performans hadi gönlün yine rahat olsun diye yazıyorum. Konuyla ilgili son yorumumdur kişiselleştirmeye gerek yok üslubuna düşmeyeceğim.

GIGABYTE B550M-DS3H - 1.749 TL

XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 - 5.706 TL

KIOXIA Exceria Plus 500GB NVMe Gen3 M.2 SATA SSD R: 3400MB/s W: 2500 MB/s - 1096,90 TL

13.478 TL yapıyor.

Ayrıca gencergaming gerçekten fırsat bilgisayarı çıkardı herkes ağzı açık izledi o günleri de biliyoruz. Bu sistem özelinde konuşuyorum ben sistem kötü değil. Fiyatı da kötü değil. Sadece fırsat diyince biraz daha uygun bekliyor insanlar. 300-500 TL fark ile fırsat olmadığını hepimiz biliyoruz.

Lütfen konuyu uzatıp da gereksiz yere dağıtmayalım.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Markaya para vermedi. İçindeki tüm parçaları Gamepower a kıyasla daha kaliteli olan bir ürüne para verdi :D Elinde olanı en iyi sanarak sen kendini avut :D
Çoğu Markanın Olduğu Gibi Gamepowerin'de Fan Boyları Var Hele Düşük Bütçe İse Of Anam Of

bartu115

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
en iyisi mi dedim fp odaklı en iyisi dedim ne anlatıyorsun kanka sen monitörüm klavyem kasam psum hepsi gamepower 1 kez sorun çıkartmadılar yıllardır kullanıyorum denk ürünlerine kıyasla yarı yarıya param cebimde kaldı onu da boğazıma harcadım siz de markaya yedirdiniz ahahha

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Yani öyle yorumlar yazıyorsun ki, sanki aman aman bir fırsat varmış ortada da ben çok abartıyormuşum gibi.

Yayınladıkları parçalara göre piyasa araştırması yapacaksak, herşey ucuza satılıyor demektir. Eşdeğer ürün diye birşey var. Attığım sistemle bu sistem arasında ne gibi bir performans farkı olabilir?

Sen şimdi eğer benim attığım sistemle daha az performans alacağını iddia ediyorsan, benim üzerine bir yorumum yok. Bu sistemin fırsat olmadığını sen de iyi biliyorsun. Al sana eşdeğer performans hadi gönlün yine rahat olsun diye yazıyorum. Konuyla ilgili son yorumumdur kişiselleştirmeye gerek yok üslubuna düşmeyeceğim.

GIGABYTE B550M-DS3H - 1.749 TL

XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 - 5.706 TL

KIOXIA Exceria Plus 500GB NVMe Gen3 M.2 SATA SSD R: 3400MB/s W: 2500 MB/s - 1096,90 TL

13.478 TL yapıyor.

Ayrıca gencergaming gerçekten fırsat bilgisayarı çıkardı herkes ağzı açık izledi o günleri de biliyoruz. Bu sistem özelinde konuşuyorum ben sistem kötü değil. Fiyatı da kötü değil. Sadece fırsat diyince biraz daha uygun bekliyor insanlar. 300-500 TL fark ile fırsat olmadığını hepimiz biliyoruz.

Lütfen konuyu uzatıp da gereksiz yere dağıtmayalım.
Kioxia sıkıntılı SSD neyse onu geçelim. Attığın sistemle bile arasında 500 TL fark var daha ucuza toplayamıyorsun şuan muadil bir sistemi. 500 TL bile fırsattır. Senin için olmayabilir. 500 TL fark ile işlemci soğutucu falan alınabilir biliyorsun değil mi ?

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Kioxia sıkıntılı SSD neyse onu geçelim. Attığın sistemle bile arasında 500 TL fark var daha ucuza toplayamıyorsun şuan muadil bir sistemi 500 TL bile fırsattır. Senin için olmayabilir. 500 TL fark ile işlemci soğutucu falan alınabilir biliyorsun değil mi ?
Tamam kardeşim, ben şimdi sana xfx almam sapphire alırım yine alırım o soğutucuyu demeyeceğim. En iyisi senin dediğin gibi 500 TL toplama bir bilgisayar için bulunmaz fırsattır. Senin fırsatları bildiğin halde bu kadar savunmana şaşırdım sadece.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri