GÜZEL HABER! Bundan Böyle Sistem Toplamalar Foruma da Özel Olacak!

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180
Selamlar Dostlar,

Güzel bir haber vereyim. Forum halkının ne kadar kıymetli olduğunu daha önce vurgulamıştım. Artık firmalar ile görüşürken, internette çok çabuk stoklar bittiği için, forum kullanıcılarına da özel stoklar olacak.

ÖRNEĞİN;

X bir firma ile 100 adet stoklu GTX 1660 sistem yapacağız diyelim. Bunun 20 tanesi foruma özel, 80 tanesi webe özel olacak. Forum'daki almak isteyen kullanıcılar da (HENÜZ NASIL OLMASI GEREKTİĞİNE KARAR VERMEDİK) ayrıca bir hak tanıyıp, satın almalarını sağlayacağız.

Şimdiden herkese hayırlı olsun. Bu fikri geliştirmek için de yorumlardan bana aklınıza gelenleri yazarak destek olabilirsiniz.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180
berkeayan' Alıntı:
umarım uygun fiyatlı olur

Herkesin taleplerine yetişmeye çalışıyorum açıkçası. O yüzden sistemleri sırayla çıkıyoruz. Mesela bu ay giriş seviye çıktıysak, bir sonraki sistem mutlaka orta segment oluyor. Sonraki ise üst segment. Bu sayede tüm kesime göre sistem rehberi çıkartmış oluyoruz.

Sadece bu ay bir istisnamız var. 2 tane giriş - orta segment sistem gelecek bir aksilik çıkmazsa.

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Cvp: GÜZEL HABER! Bundan Böyle Sistem Toplamalar Foruma da Özel Olacak!

Bazılarımız da indirimli ürün ne olacak diye bekliyor umarım monitör olur bu sefer 1 ms 144 hz ips 24" gibi

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180
RE: Cvp: GÜZEL HABER! Bundan Böyle Sistem Toplamalar Foruma da Özel Olacak!

recepgaming' Alıntı:
Bazılarımız da indirimli ürün ne olacak diye bekliyor umarım monitör olur bu sefer 1 ms 144 hz ips 24" gibi

Yeni ürün konusunda anket açmadım henüz. Hafta başı anket açıp ürün belirleriz olur mu?

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44

AgahBey' Alıntı:
Belirli mesaj yada üyelik tarihine göre öncelik verilebilir.

Donanımarşivi saçmalığını buraya taşımak doğru olmaz. Fakat üyelik tarihi baz alınabilir. Ben diyelim ki gün içerisinde çok yoğun oluyorum. Mesaj sayısına bakarsak boş mesaj atanlar dolu her forumda. İllaki yolu bulunur . Tepkim size değil lütfen yanlış anlamayın. İyi akşamlar

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Güzel forumumuza ne zaman üye olunduğu baz alınabilir. Böylece yeni üye olup eski üyelerin hakkını yemiş olanlara fırsatçılık tanımış olmayız. Teşekkürler güzel haberler için ❣️

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180

TÜRK YILDIZLARI' Alıntı:
AgahBey' Alıntı:
Belirli mesaj yada üyelik tarihine göre öncelik verilebilir.

Donanımarşivi saçmalığını buraya taşımak doğru olmaz. Fakat üyelik tarihi baz alınabilir. Ben diyelim ki gün içerisinde çok yoğun oluyorum. Mesaj sayısına bakarsak boş mesaj atanlar dolu her forumda. İllaki yolu bulunur . Tepkim size değil lütfen yanlış anlamayın. İyi akşamlar

Herkesin yaptığı sisteme saygı duyarım. Abdullah'da takip eden insanlar için elinden geleni yapıyor. Bu da bir alternatif. Ancak dediğim gibi oturulur hep beraber tartışılır. Kim en fazla sonuçta karar kılıyorsa, onu uygulamaya başlarız. Bir kaç fikir var aklımızda. Sistem otursun paylaşacağım önerileri inşallah.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180

AgahBey' Alıntı:
Bu forum gerçekten çok değerli ve içten yöneticileri var. En ufak mesajınız dikkate alınıp değerlendiriliyor. Bir şikayetiniz dinleniyor. Cansınız dostlar.

Teşekkür ederim hocam. Daha da iyi olacak inşallah. Eksik gördüğünüz yerler varsa, bize iletin. Düzeltmeye çalışalım.

Feviroll

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Gerçekten güzel düşünülmüş abi sistemi almak için biraz daha şansımıznolur en azından :)

løxes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
TÜRK YILDIZLARI' Alıntı:

Herkesin yaptığı sisteme saygı duyarım. Abdullah'da takip eden insanlar için elinden geleni yapıyor. Bu da bir alternatif. Ancak dediğim gibi oturulur hep beraber tartışılır. Kim en fazla sonuçta karar kılıyorsa, onu uygulamaya başlarız. Bir kaç fikir var aklımızda. Sistem otursun paylaşacağım önerileri inşallah.

Hocam arkadasin dedigi gibi gunluk isler dolayisiyla mesaj siniri uygun olmaz benim fikrimce ki bos yorum atarak forum dolduranlarin artmasini bizde sizin kadar istemeyiz  :rolleyes:

pampal1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba bir video izledim x bir mağaza da video 15 dakika önce yüklenmesine rağmen 100 adet stoklu ürünün stoğu yoktu maddi durumum cok iyi değil öğrenciyim ve uygun fiyata bulmaya çalışıyorum bu forum olayında umarım bir anda bitmez stoklar

6980HX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Koşulu sadece mesaj sayısına göre belirlemek bence mantıklı değil sırf mesaj kasmak için gereksiz mesaj yazanlar da çıkabilir bu sebeple.
​​​​​​
Foruma kayıt olma tarihi, forumdaki toplam aktiflik süresi ve mesaj sayısına göre olabilir.

Armağan Özaydın

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Gerçekten harika fikir herkes açısından güzel olacağını düşünüyorum. Umarım yeni gelecel sistemlerde bunu uygularsınız seviliyorsunuz.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,817

Hocam bence siz bu haberi duyurmadan önce foruma katılan üyeler bu sistemden yararlanmalı. Böylece sırf sistemi almak için üye olup daha sonra hiç foruma uğramayacak fırsatçıların da önüne geçmiş olursunuz.

Mustafa53' Alıntı:
Abi bu ay 2 tane sistem gelicek ilk önce giriş segment sistem mi gelir yoksa orta segment mi yanlış anlamayın paramızı ona göre tamamlıycaz o yüzden soruyorum

İki sistemde giriş segment olacak.

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44

OceanLaB' Alıntı:
TÜRK YILDIZLARI' Alıntı:

En doğrusunu yapacağınızdan zaten şüphem olmadı olmayacak. Gerçekten bu piyasada hatrı sayılır insanlardansınız. Taner hocam siz ve bir kaç kişi örneğin Abdullah hocam olmasanız bu piyasada kazık atacak insan da çok,  ülkemizdeki oyuncuların çoğu bütçe sıkıntısı yaşıyor, bu yüzden siz hep varolun eksik olmayın başımızdan . ❣️

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri