GÜZEL HABER! Bundan Böyle Sistem Toplamalar Foruma da Özel Olacak!

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
RE: Cvp: GÜZEL HABER! Bundan Böyle Sistem Toplamalar Foruma da Özel Olacak!

OceanLaB' Alıntı:
recepgaming' Alıntı:
Bazılarımız da indirimli ürün ne olacak diye bekliyor umarım monitör olur bu sefer 1 ms 144 hz ips 24" gibi

Yeni ürün konusunda anket açmadım henüz. Hafta başı anket açıp ürün belirleriz olur mu?

@"OceanLaB"

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

OceanLaB' Alıntı:
recepgaming' Alıntı:
Bazılarımız da indirimli ürün ne olacak diye bekliyor umarım monitör olur bu sefer 1 ms 144 hz ips 24" gibi

Yeni ürün konusunda anket açmadım henüz. Hafta başı anket açıp ürün belirleriz olur mu?
:-/ :-/ :-/

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Batua69' Alıntı:
Abi forumda olan herkes faydalanabilecek değil mi?

theory of a dead man' Alıntı:
Bu başlıkta mı paylaşılacak?

Mart ayından itibaren yapmaya başlayacağız inşallah. Bu başlık değil, her sistem için farklı konu açılacak.

theory of a dead man

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
109
@"OceanLaB" Hocam konusunu bulamadım buraya yazıyorum. Pckolik te satılan 3060ti sistem için youtube videosunun yorumlarında çokca oyun testlerinin 2k yapıldığı çünkü fhd ayarlansa işlemcinin çuvallayacağı yazılmış. Açıkçası kafam karıştı işlemci için 2k daha az mı yük getiriyor fhd ye göre? Bu işin mantığı nedir? r5 3600 düşünüyordum sistemde bunu okuyunca kafam karıştı.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
theory of a dead man' Alıntı:
@"OceanLaB" Hocam konusunu bulamadım buraya yazıyorum. Pckolik te satılan 3060ti sistem için youtube videosunun yorumlarında çokca oyun testlerinin 2k yapıldığı çünkü fhd ayarlansa işlemcinin çuvallayacağı yazılmış. Açıkçası kafam karıştı işlemci için 2k daha az mı yük getiriyor fhd ye göre? Bu işin mantığı nedir? r5 3600 düşünüyordum sistemde bunu okuyunca kafam karıştı.

Şöyle durum;

RTX 3060 Ti ekran kartı selefi 2K performansıdır. RTX 3080 alırsanız 4K oynarsınız. Bu da aynı mantık. RTX 3060 Ti ekran kartı alıp FHD oynamak bana mantıklı gelmiyor. Haliyle bende kartın hakkı neresi ise testleri orada yapıyorum.

AMD Ryzen 5 3600 işlemcisi FHD için üretilen ve çokça tercih edilen bir model. Eğer 2K ekran almayacaksanız işlemciyi 5600X yapmanız daha doğru olur. Bu sayede FHD ayarlarda daha stabil sonuçlar alırsınız.

wmithra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ekipmanı alacak kişiye özel kod verilip o kod ile alması sağlana bilir ya da mağazadan alma durumları varsa direk oraya yönlendirilip öyle alamsı sağlana bilir ama mağazadan almaları için belli bir süre sınırı konması daha iyi olur örneğin 2 gün gibi yada bu çok olursa alacak kişi belirlendikkten sonra ileri bir tarihte 1 gün gibi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri