GÜZEL HABER! Bundan Böyle Sistem Toplamalar Foruma da Özel Olacak!

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Cvp: GÜZEL HABER! Bundan Böyle Sistem Toplamalar Foruma da Özel Olacak!

Çok iyi olmuş abi her seferinde ihtiyacı olandan fazla karla alıp satanların elinde oluyordu sistem sarı sayfalarda örnekleri sürekli oluyor enazindan ihtiyaçi olanlar için biraz daha iyi olmuş elinize sağlık.

Habil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bende yeni bir üyeyim forumda , ancak youtube da takip ediyorum sizleri sırf 4 aydır stok sorunlarından (5 dk içinde biten stoklardan dolayı) pc alamıyorum . İnstagram hikayenizde gördüm foruma özel stoklarda olucak diye ama yazılanları görünce burdada işimiz zor gözüküyor . Eğer foruma özelde stok yapıcaksanız buna bir şart koymamalısınız aksi taktirde foruma özel yapmanın bence hiçbir anlamı yok . Madem insanları foruma çekiyorsunuz ki bu güzel birşey ama örnek olarak 6 ay üzeri üyeler yada 1000 mesaj sınırı yapan üyeler için derseniz yeni gelenler de mağdur olacaktır . Sizden ricamdır bende pc almak için bekliyorum ve gerçekten 3-5 dakikada stokların tükenmesinden bıktım herkes için adaletli bir sistem yapmanızı umuyorum

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219

Fırsat zamanı gelip yazıp giden botların gözü yaşlı şuan  :D

Burcak01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sonunda ya 2 yıldır hazır sistem alacağım alamıyorum fırsatçılar kapıyor alıp satıyorlar. Mecbur yotuber izliyorum oynamak istediğim oyunları yıllardır başkasından izliyorum bu çok kötü birşey isteyip oynuyamamak. Bu ay işe girdim inşallah sistem gelir alabilirim. Hayalim odamda güzel bir bilgisayar üst sekment olsun diye şart koymuyorum o hayal oldu giriş sekmenti olsa bile yeter en düşük ayarlarda oynarım oyunumu yeterki bilgisayarım olsun. Daha ekran alacağım birde. Merakla bekliyorum inşallah bu sefer yine hüsrana uğramam... Sizde kolay gelsin iyi çalışmalar çok yakındam takip ediyorum sizi seviliyorsunuz...

Darkozof

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Çok güzel ancak birçok arkadaşın kayıt tarihine göre kimin alamayacağına karar verilmiş burda sorulan soru çok başka bunu nasıl foruma özel yaparız diye sorulmuş kim alabilsin kim alamadım değil.

CANO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Youtube üzerinden çok uzun bir süredir takip ediyordum. Instagram hikayesini görünce hemen buraya koştum. Tabiki daha önce bu forumda olup emek sarf edip ihtiyacı olan arkadaşlarımız daha çok hak ediyorlar. Umarım gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlarımız kazanır. Bu tarz bir fikrin düşünülmüş olması harika  :angel:

BayBasri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

forumda aktiflik ve rütbeye göreyse bize baya bi sıra gelmez gibi ama tüm üyelere açıksa bu fırsat çok iyi olur

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Teşekkür ederim değerli dostlar. Bunun kararını da hep beraber bir anket açıp veririz. Günü geldiğinde haberdar edeceğim hepinizi :)

MuhammedColaker

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Hayırlısı olsun, bir çok arkadaşın dediği gibi forumda belirli bir mesaj yada üyelik tarihine sahip üyelere tanınması daha uygun olacaktır.

Vampapapam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Mesaj sıkıntı olabilir sırf mesaj kasmak için etrafta çöp yorum dolabilir gibi geliyor umarım güzel bir şey getirirsiniz

CassiusClay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam güzel haber ama lütfen şubeden gidip almak zorunlu olmasın, forum kullanıcıları da webden alabilsin.

PraimFaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ellerinizden gelen her şeyi yaparken izlemek çok keyifli ve heyecan verici, umarım sistemler gelene kadar dayanabilirim de kendi topladığımı almam diye ümit ediyorum. Emeklerinize milyonlarca kez teşekkürler, eksik olmayın :)

zodi

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:
Artık firmalar ile görüşürken, internette çok çabuk stoklar bittiği için, forum kullanıcılarına da özel stoklar olacak.

Çok mantıklı bi' fikir, Instagram, Youtube gibi platformlar çok aktif kullanıldığı için paylaşılır paylaşılmaz stoklar tükeniyor. 3-5 kez kaçırmışımdır sırf bu yüzden. Forum demek muhabbet demek, muhabbet demek bilgi akışı demek. Faydalı kullanılırsa buradaki aktiflikte anlam kazanacaktır ayrıca

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
RE: Cvp: GÜZEL HABER! Bundan Böyle Sistem Toplamalar Foruma da Özel Olacak!

OceanLaB' Alıntı:
recepgaming' Alıntı:
Bazılarımız da indirimli ürün ne olacak diye bekliyor umarım monitör olur bu sefer 1 ms 144 hz ips 24" gibi

Yeni ürün konusunda anket açmadım henüz. Hafta başı anket açıp ürün belirleriz olur mu?
Bekliyoruz hocam  :-/

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri