Hangi İnternet Tarifelerini Kullanıyorsunuz?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hocam şuan mevcutta internet kullanıyor musunuz ? Eğer boş port sebebiyle internet alamadıysanız TurkTelekom'a başvurarak internet alın. Sokakta bulunan ankastre üzerinde ki portlar da müsaitlik durumu olduğunda önce kendi müşterilerine hizmet veriyorlar. Eve internet bağlandıktan sonra eğer isterseniz farklı bir firmaya ( eğer varsa cayma bedeli vs gibi ücretleri baz alarak ) geçiş yapabilirsiniz.
Şuan kullanıyorum. İlk taşındığımızda Dsmart almıştık boş port yoktu sadece 8MBPS desteği var gibi bir şey demişlerdi. Sonra Türk telekomu aradık boş port olunca bize döndüler 500tl civarı verip Dsmart üyeliğini bitirdik Türk telekoma geçtik Fiber işi bitince internetimizin fiber olarak değişeceği söylendi. Şuan altyapı sorguda bir şey çıkmıyor adreslerde boş port yok diyor o kadar.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hiç seçim şansım olmuyor sağlayıcı konusunda, evin konumu merkeze biraz mesafeli ve komşu sayısı az el mecbur Telekom kullanıyorum. En azından arıza durumunda 2 günde yeni direk bile diktirmişliğim var :)

KS

Bromses

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hocam şuan mevcutta internet kullanıyor musunuz ? Eğer boş port sebebiyle internet alamadıysanız TurkTelekom'a başvurarak internet alın. Sokakta bulunan ankastre üzerinde ki portlar da müsaitlik durumu olduğunda önce kendi müşterilerine hizmet veriyorlar. Eve internet bağlandıktan sonra eğer isterseniz farklı bir firmaya ( eğer varsa cayma bedeli vs gibi ücretleri baz alarak ) geçiş yapabilirsiniz.
ben türknet kullanıyorum sadece artık 170 TL olması bana sorun çıkartıyor o yüzden başka irternet sağlayıcısına geçmek istiyorum.

KS

Bromses

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hiç seçim şansım olmuyor sağlayıcı konusunda, evin konumu merkeze biraz mesafeli ve komşu sayısı az el mecbur Telekom kullanıyorum. En azından arıza durumunda 2 günde yeni direk bile diktirmişliğim var :)
türk net kullandığımdan beri hiç sorun yaşamadım irternet kopmasıda olmadı 30m ileride santral mevcut keşke santrala yakın yerlere gigafiber çekilse :D

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Konu ile alakasız ama az önce gördüm. Kullanan, kullanan birilerini tanıyan veya daha önce görenler var mı ?

Şok Net

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
türk net kullandığımdan beri hiç sorun yaşamadım irternet kopmasıda olmadı 30m ileride santral mevcut keşke santrala yakın yerlere gigafiber çekilse :D
Ben kullanamıyorum siz kullanın hocam, başka sağlayıcı benim eve gelene kadar emekli olurum ben şimdilik iyiyiz telekomla hız az ama var en azından internetim :D

KS

Bromses

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Ben kullanamıyorum siz kullanın hocam, başka sağlayıcı benim eve gelene kadar emekli olurum ben şimdilik iyiyiz telekomla hız az ama var en azından internetim :D
türknet alt yapısını kullanıyor yine aynı hız mı veriyor orada da türk net

KS

Bromses

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Sormadım hiç hocam valla, teknik servis olayından dolayı hiç riske atmadım TTNet çabuk geliyor Allah var bekletmedi hiç
ben mesala türknetle konuşup duruyorum bu gigafiber hakkında hangi şehirde çok talep gelirse orada başlatıyorlarmış gigafiber çekmeye ne kadar çok şehirlerden talep gelirse oralardan başlıyorlar ama çok saçma zaten çoğu kişi türknet kullanıyor talep yerine kullanıcaların çoğunluğu nerede ise oraya direk çekmeleri lazım gigafiberleri illa böyle başvuru yapıcazda gelip çekecekler askerde dedikleri gibi mantık arama :D

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
ben mesala türknetle konuşup duruyorum bu gigafiber hakkında hangi şehirde çok talep gelirse orada başlatıyorlarmış gigafiber çekmeye ne kadar çok şehirlerden talep gelirse oralardan başlıyorlar ama çok saçma zaten çoğu kişi türknet kullanıyor talep yerine kullanıcaların çoğunluğu nerede ise oraya direk çekmeleri lazım gigafiberleri illa böyle başvuru yapıcazda gelip çekecekler askerde dedikleri gibi mantık arama :D
Hiç arama hocam ya enteresan yapılanmaları var, ihtimal olsa bakacaktım ama olmayınca hiç sitelerine bile girmisligim yok, sizin orda kullanıcılar çok olurda değiştirirsiniz inşallah :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri