Önemli Duyuru Hazırlanın, Forum'a Özel Yeni Bomba Yolda!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
sabırsızlıkla bekliyorumm :) geçen ssd alamamıştım bu sefere kaldı hadi bakalım

MvOAdam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum ahalisi için piyasanın çok altına aldığımız indirimlerin yenisi geliyor. M2 SSD, RAM ve Güç kaynağı konusunda görüşüyorum. M2 SSD ve RAM kesin. Hatta ürünler + fiyatları "mükemmel" konumda.

Bu ürün listesini belirlerken yine forumda emek veren, insanlara yardımcı olan, rütbeli kişiler öncelik olacaktır. Yeni katılan, "stajyer üye" rütbeli kişiler de katılabilir. Ancak 30 ürün varsa, 0-50 mesajı bulunan kişilerden 3-4 kişi anca ekleyebileceğiz.

Basit bir ip ucu vereyim;

• 512GB M2 SSD + PCI-e 4.0 + 7.000 Okuma / 3.000 yazma performanslı arkadaş 799 TL'ye kadar inecek..

Daha ne diyeyim :)

KATILIMLAR NE ZAMAN OLACAK?

Forum'a özel yeni BOMBA 4'ü Cumartesi günü yapmayı planlıyoruz. Bir aksilik olursa haberleşiyor oluruz zaten. Bu hafta ürün almak isteyenler için kritik bir hafta olacak :)

Ekli dosyayı görüntüle 18164
1tb laptop ssdsi gelse tadundan yenmezdi hocam

MEDAXs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
M.2 ssd rüyalarıma girmeye başladı, sonuç zamanı tez gelse 😄

ilkeryuksel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Ürünleeeeeeerrrrrrrrrrr :love:
Sistemime uygun bir şey olursa anında sepette atarım! :D

ahmtsc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ben yeniyim , bir sorum olacaktı.
bu ürünler sadece foruma özel anladığım kadarıyla. çekilişle mi satın alacaz bu ürünleri ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,482
bu ürünler sadece foruma özel anladığım kadarıyla. çekilişle mi satın alacaz bu ürünleri ?
En üst rütbeden en alt rütbe kadar rastgele seçilecek kod verilecek onu kullanınca fiyatı düşecek

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948

rütbeye göre ürünler veriliyor hocam en üst rütbeden en düşük rütbeye doğru . rütbelerde forumda konu, mesaj kastıkça alınıyor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,482
rütbeye göre ürünler veriliyor hocam en üst rütbeden en düşük rütbeye doğru . rütbelerde forumda konu, mesaj kastıkça alınıyor
Mertay hocam yine haklı ama uzulmeyin yeni arkadaslarimizin arasindan 4 5 kisi secilecek diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri