İndirim Kodu Alakalı Soru

KarsVegas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler, gencergamingde yapmış olduğunuz sistemin indirim kodu 16.06.2023'e kadar devam edecekti fakat şuan indirim kodunu kullanamıyorum. İndirim kodunu tekrar açmak gibi bir şansınız var mı hocam.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
İyi günler, gencergamingde yapmış olduğunuz sistemin indirim kodu 16.06.2023'e kadar devam edecekti fakat şuan indirim kodunu kullanamıyorum. İndirim kodunu tekrar açmak gibi bir şansınız var mı hocam.
teslim edildikten sonra 2gün içinde kullanılması lazım demişlerdi diye hatırlıyorum ama ben. @OceanLaB

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Bende 2 gün süre vardı diye biliyorum ve ilk mesajınız bu konuda , siz nasıl kod aldınız ?

KS

KarsVegas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
internete gencergaming forum yazdığımda gencergamingin sitesinde pchocasının kodunu gördüm arkadaşım kullanıp satın aldı ben de tekrar kontrol ettim bende de oluyordu fakat akşam alacağım için bekledim ama akşam kod kullanılmıyordu. Eğer link atılmasına izin varsa linki atabilirim.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
internete gencergaming forum yazdığımda gencergamingin sitesinde pchocasının kodunu gördüm arkadaşım kullanıp satın aldı ben de tekrar kontrol ettim bende de oluyordu fakat akşam alacağım için bekledim ama akşam kod kullanılmıyordu. Eğer link atılmasına izin varsa linki atabilirim.
Dediğinizi tam anlamadım ama kodu sitede nasıl gördünüz yada arkadaşınızın kodunu 2 kere kullanmaya mı çalıştınız ? Böyle bir şey olduğunu sanmıyorum ve bu tarz bir olayı ilk defa sizden duydum.

KS

KarsVegas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
özelden link ve fotoğraf atarak mı iletişime geçeyim çünkü açıklamak böyle zor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri