Instagram takipçileri

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Çok çeşit internet sitelerinde görmüş olduğum Instagram bot takipçi vb. Şeyler güvenilir midir ?
Hiç alan oldu mu veya bir düşüş oluyormu takipçi sayısında
Kısacası herhangi bir siteden alınan bot takipçiler gelir mi gelirse de anlık yüksek düşüş olur mu ?

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Çok çeşit internet sitelerinde görmüş olduğum Instagram bot takipçi vb. Şeyler güvenilir midir ?
Hiç alan oldu mu veya bir düşüş oluyormu takipçi sayısında
Kısacası herhangi bir siteden alınan bot takipçiler gelir mi gelirse de anlık yüksek düşüş olur mu ?
Bazısı güvenli bazısı güvensiz dolandırıcılar ama %90 işini yapanlar %10 gibi düşünün bot sayısında tabi düşüş oluyor 7 k bot aldınız diyelim 6 k geliyor tabi siteden siteye değişiyor ama tam istediğiniz sayı miktarına denk çok gelmiyor anlık olarak sitenin attığı botlara bağlı adam geri çekebilir istediği zaman yine azalır takipçi sayınız sabit kalıp kalmaması tamamen şans işi güvenli site olursa ve botlarını çekmezse tabi sabit kalır.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Ne kadar güvenli olsa da hepsinde takipçi düşüşü olur. Bazıları düştükten sonra az da olsa tekrar atıyor ama onlarda zamanla düşüyor.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Ne kadar güvenli olsa da hepsinde takipçi düşüşü olur. Bazıları düştükten sonra az da olsa tekrar atıyor ama onlarda zamanla düşüyor.
Evet tamamen sitenin inisiyatifine kalmış şahsen ben almadım arkadaşım almıştı 1 yıl önce v.s 8 k almıştı 6.800 lerde bi miktar gelmişti sonrasında zaten sattı hesabı kaça düştü bilemiyorum ama garanti düşüyor yani izlenme olsun attığınız postlar şunlar bunlar onlarda aynı şekilde 200 300 izleniyor v.s en fazla çok üstün şeyler beklememek lazım.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Evet tamamen sitenin inisiyatifine kalmış şahsen ben almadım arkadaşım almıştı 1 yıl önce v.s 8 k almıştı 6.800 lerde bi miktar gelmişti sonrasında zaten sattı hesabı kaça düştü bilemiyorum ama garanti düşüyor yani izlenme olsun attığınız postlar şunlar bunlar onlarda aynı şekilde 200 300 izleniyor v.s en fazla çok üstün şeyler beklememek lazım.
Arapça bir uygulama vardı bana da biri yollamıştı oradan bir hesap açıp bazı insanları takip edince istediğin başka hesaba bot atabiliyordun bende oradan biliyorum daha 2k bot atılmış hesap banlanmıştı.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Vereceğin Paraya Yazık, Kardeşim 1 Hafta Sonra Takipçi Düşüyor.. Arkadaşım Da Aldı 1 Hafta Sonra Tek Tek Düşüş Oldu Bana Soracak Olursan Hiç Alma Derim Ben

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri