Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar merhabalar; şuan da superonline kullanıyorum ama süresi bitecek ve memnun değilim. Şuan için 16 idi sanırım biti beni arayıp 24 yapalım devam edin dediler fakat turknetin adını çok duydum iyi diye. Turknetin sitesinden kendi adresime ne kadar hız gelebilir diye bakmak istedim fakat sistemde adresimi bulamadım,çıkmadı.Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım;oradaki hanımefendi de denedi adresimi bulmayı fakat o da bulamadı. Yani kısacası onların sisteminde benim adresim casper :D
Konunun özeti şu arkadaşlar;
ben evime yeni internet bağlatıp rahatça kullanmak istiyorum,ping sorunu olmadan mesela.Ev halkından biri youtube izledi diye benim pingim 500 sabit olmasın mesela.
Var mıdır internet önerisi yapacak arkadaşlarım ?
Hani üst düzey bi yayın yapmasın ama 50-100 kişiye yayın yapabilir bir internet de olabilir.
tabi bu bir sonraki derdim :D
Önceliğim ev halkıyla(4kişi) bu interneti pingsiz kullanabilmek :D
önerilerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Şimdiden hepinize teşekkürlerimi sunarım :D

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Altyapı kaç mbps santrale mesafen ne bina kaç yıllık tesisat durumu nedir bunları belirtirsen yardımcı olabilirim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Birisi internete bağlandığında ping çıkmaması için hızınızın yüksek olması gerekir. Markalar arası da hizmet değişiyor ama en önemli etken sizin aldığınız hız. 24Mbps de bile 4 kişi bağlanırken ping çıkmama olasılığı yok ve yayın biraz zor. Türknet genel olarak iyi bir firma tercih edilebilir.

KS

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Birisi internete bağlandığında ping çıkmaması için hızınızın yüksek olması gerekir. Markalar arası da hizmet değişiyor ama en önemli etken sizin aldığınız hız. 24Mbps de bile 4 kişi bağlanırken ping çıkmama olasılığı yok ve yayın biraz zor. Türknet genel olarak iyi bir firma tercih edilebilir

Birisi internete bağlandığında ping çıkmaması için hızınızın yüksek olması gerekir. Markalar arası da hizmet değişiyor ama en önemli etken sizin aldığınız hız. 24Mbps de bile 4 kişi bağlanırken ping çıkmama olasılığı yok ve yayın biraz zor. Türknet genel olarak iyi bir firma tercih edilebilir.
mesela bana yakın olan bi adresin 67mps . tabi direkt olarak kendi hızımı bilemiyorum

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Cadde sokak isimleri değişmiş veya sizin bulunduğunuz sokak (iki mahallenin tam arasında ise) sınır ise diğer mahalleyi seçerek devam edin. Örneğin benim adresim tam sınır olarak geçiyor. Benim bulunduğum apartman a mahallesinde yer alırken hemen karşı bina b mahallesine bağlı. Burada resmi dairelere veya gsm operatörlere adres beyanında bulunurken karşıma bu sorun çıkıyor. Bende karşımdaki kişinin sistemine göre a mahallesi veya b mahallesi olarak bakın diyorum.

Şuan superonline'da kaç Mbps hız alıyorsanız (adsl ve vdsl hizmeti için) diğer firmada da hemen hemen aynı oranda hız alırsınız. Eğer TurkNet düşünürseniz imzamda yer alan davet kodunu kullanarak abonelik başlattığınız hem size hem de bana 6 ay kadar indirim yapıyor.

KS

Samet yusuf çavrar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
turknet in sitesinden öğrendiğim kadarıyla 44mbps vdsl hız alıyorum en fazla, fiyatı:169.90
şuandaki kullandığım internetin de değerleri bu yönde ,,, fiyatı:103

superonline hız tesstim.png

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri