birga.ripadam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Dostlar,

1 ay önce iPhone 13 Pro Max aldım. Biliyorum biraz saçma olacak ama hem telefon çok pahalı hem de bu konularda biraz takıntılıyım. Dün ilk kez telefonu düşürdüm.

Ceketin arasına koymuştum ve ceket bankın üstündeydi. Arkadaş ceketi kaldırırken telefon ceketin içinden ahşap bankın üstüne tahmini 10-20 cm yükseklikten düştü ve iki kez tak tak sesi geldi.

Telefonda ekran koruyucu ve kılıf vardı. Görünürde bir şey yok ama içim yine de rahat değil. İçindeki parçalar o kadar az bir yükseklikten düşüp hasar almış mıdır?

Bir şeyler söyleyip içimi rahatlatırsanız sevinirim. Çok pahalı bir telefon ve bu ekonomide bir daha böyle bir şey alamam.

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Düşürdüm yazınca sokakta falan düştü kayboldu sandım yahu okuyunca dedim noluyor, hocam sakınan göze çöp batar ne kadar ozendigim elektronik eşya varsa sorun yaşadı. Bırakın çocuk misali düşe düşe büyür:)

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bu kadar pahalı bir telefon ve kalitesi var kötü bir marka değil dışında hiçbir zarar yoksa içine de hiçbir şey olmamıştır zaten sorun olsa çalışırken sıkıntı çıkarır fark edebilirsiniz. Benim 7-8 yıllık S6 baya 1 veya 1.5 metreden merdivene düştü ekran koruyucu falan olmamasına rağmen küçük bir yeri çatladı o kadar.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bu kadar pahalı bir telefon ve kalitesi var kötü bir marka değil dışında hiçbir zarar yoksa içine de hiçbir şey olmamıştır zaten sorun olsa çalışırken sıkıntı çıkarır fark edebilirsiniz. Benim 7-8 yıllık S6 baya 1 veya 1.5 metreden merdivene düştü ekran koruyucu falan olmamasına rağmen küçük bir yeri çatladı o kadar.
Benim telefonda öyle hocam 3-4 yıllık redmi 8a . Telefonu yere atıyorum kırılmıyor :D .

KS

birga.ripadam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sanki telefonun hızı, internetin hızı yavaşladı, kamerası kötüleşti ve titriyor gibi hissediyorum ama bu paranoyaklıkta olabilir düşürdüm diye.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Sakınan göze çöp batar hocam pimpirikten uzaklaşıp rahat olun hiçbirşey olmaz

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Sanki telefonun hızı, internetin hızı yavaşladı, kamerası kötüleşti ve titriyor gibi hissediyorum ama bu paranoyaklıkta olabilir düşürdüm diye.
O'da korkmuştur. İlk defa başına böyle bir şey gelince yoğurdu üfleyerek yemeye başlamış. Zamanla bu travmayı atlatıp eski güzel günlerinize dönersiniz :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri