Öneri Kablosuz Klavye Öneri̇si̇

hakannaykut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
MERHABALAR AĞIRLIK OYUN OYNAYACAĞIM KABLOSUZ MODEL Bİ KALVYE ARAYIŞINDAYIM HİÇ BİR BİLGİM YOK SWİTCH CİNSLERİ FELAN ASLA ANLAMIYORUM SİZLERİN ÖNERİSİYLE ALACAĞIM İNŞALLAH.

BİLEK DESTEĞİ FAYDALI DİYORSANIZ FPS OYUNLARDA BİLEK DESTEKLİ ÖNEREBİLİRSİNİZ
NUMPAD ONEMLİ DEĞİL
GÖRÜNÜŞ GÜZELLİĞİ-RGB OLMASI ÖNEMLİ
BÜTÇE 2-3 K

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,165
MERHABALAR AĞIRLIK OYUN OYNAYACAĞIM KABLOSUZ MODEL Bİ KALVYE ARAYIŞINDAYIM HİÇ BİR BİLGİM YOK SWİTCH CİNSLERİ FELAN ASLA ANLAMIYORUM SİZLERİN ÖNERİSİYLE ALACAĞIM İNŞALLAH.

BİLEK DESTEĞİ FAYDALI DİYORSANIZ FPS OYUNLARDA BİLEK DESTEKLİ ÖNEREBİLİRSİNİZ
NUMPAD ONEMLİ DEĞİL
GÖRÜNÜŞ GÜZELLİĞİ-RGB OLMASI ÖNEMLİ
BÜTÇE 2-3 K
Eğer biraz daha çıkarsa şuna bakabilirsin
Biraz daha tok bir sesi var diyebiliriz, özellikle space enter gibi tuşlar için geçerli.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,165
hangisini hocam üstteki hocanın linkindeki ürün mü ? şu bilek desteği hakkındaki düsüncelerinizde söyleseniz keske :d
Bilek desteği kişiye bağlı, rahat ediyorsanız harici olarak bir bilek desteği alabilirsiniz 100 200 e satılıyordur etrafta. Onun dışında aynı klavye daha ucuza yok diye biliyorum, ak820 ürününü belki daha ucuza görmüşsünüzdür o farklı bir ürün.

KS

hakannaykut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bilek desteği kişiye bağlı, rahat ediyorsanız harici olarak bir bilek desteği alabilirsiniz 100 200 e satılıyordur etrafta. Onun dışında aynı klavye daha ucuza yok diye biliyorum, ak820 ürününü belki daha ucuza görmüşsünüzdür o farklı bir ürün.
hocam peki aliexpressten bu ürün yeni hesap veya dolara çevirip alma gibi islemler varmıs daha ucuza gelmesi icin bişey yapabilirmiyim ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,165
hocam peki aliexpressten bu ürün yeni hesap veya dolara çevirip alma gibi islemler varmıs daha ucuza gelmesi icin bişey yapabilirmiyim ?
Yeni bir gmail açıp onla hesap açarsın, para birimini sağ üst taraftan dolar yaparsan daha uyguna geliyor evet.

KS

hakannaykut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Yeni bir gmail açıp onla hesap açarsın, para birimini sağ üst taraftan dolar yaparsan daha uyguna geliyor evet.
Bunu direkt ureten firma satiyor
hocam vergisiyle beraber aliexpreste 2600 tl bandına geliyor

bu ilanda

2000 tl bırakıyor arkadas sıfır kapalı kutu diyor sizce alınırmı şüphe etmem gereken konu olur mu orjinalliğinde

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70
hocam vergisiyle beraber aliexpreste 2600 tl bandına geliyor

bu ilanda

2000 tl bırakıyor arkadas sıfır kapalı kutu diyor sizce alınırmı şüphe etmem gereken konu olur mu orjinalliğinde
Param güvende ile bırakıyor alın bakın en kötü iade edersiniz

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
forumda tanıdığınız varsa elden alıp size gönderebilir belki rica ederseniz.

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
ak992 (numped'li aranıyorsa mecbur ) - ak820 pro numpedsiz daha iyi modeli.

direkt klavyelerden anlamıyorum yalan olmasın. Egecabbar hocam önerdi bana da. aldım sonra araştırdım biraz özelliğini vs. yoksa o mu şu mu desen bir şey diyemem. ama 2000 tl civarına en iyi klavyelerden biri belki de en iyisi buymuş. yeri geliyor günde 18 saaat pc başında olduğum için oyun oynarken üzmeyecek ama işimi yaparken de rahat edeceğim, sesi kafamı ütülemeyen bir şey arıyordum sağolsun yönlendirdi beni.

O hocam ak820pro kullanıyor tercihini yapmış bence hocam 😂😂😂
ortada klavye yok imzaya yazılmış bile :D

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70
ak992 (numped'li aranıyorsa mecbur ) - ak820 pro numpedsiz daha iyi modeli.

direkt klavyelerden anlamıyorum yalan olmasın. Egecabbar hocam önerdi bana da. aldım sonra araştırdım biraz özelliğini vs. yoksa o mu şu mu desen bir şey diyemem. ama 2000 tl civarına en iyi klavyelerden biri belki de en iyisi buymuş. yeri geliyor günde 18 saaat pc başında olduğum için oyun oynarken üzmeyecek ama işimi yaparken de rahat edeceğim, sesi kafamı ütülemeyen bir şey arıyordum sağolsun yönlendirdi beni.

ortada klavye yok imzaya yazılmış bile :D
😂😂😂 o konuya hiç değinme hocam (bulunduğum adrese varmış sonuç olarak) ama forumda harbiden herkes 820pro, 240mm akasa sıvı soğutucuya boğuldu hocalar sağ olsun güzel öneri yapmışlar. Sıvı soğutucuya geçeceğim ama şu an değil en az 1 sene devam 😂

Yok hani birazcık daha fazla verip onu alıyım daha iyiyse ekran zaten kullanmıycam ben o kabloluda kullanılıyormuş sadece ben full kablosuz kullanmak istiyorum.
Hocam kablosuz kullanacaksın ama illa ki şarj ederken kablo takacaksın 😂

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
biraz daha düşük bütçeye şunu da öneriyorlardı. klavye almanca ama :) ezbere yazmanız lazım.

bende şundan var 8 sene oldu değiştirme vakti geldi mi acaba. neye göre anlarız. gerçi orta kısmında ağırlaşıyor mause, az kullanılan kenarlara geçtim mi tüy gibi kayıyor.

Son düzenleme:

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
Valla beyaz olan gözüme şimdi çok güzel gözüktü ne yalan söyliyim kararsız kaldım.

Ekli dosyalar

• 1720714651466.png
    1720714651466.png
    166 KB · Görüntüleme: 9
  • 1720714657723.png
    1720714657723.png
    163.1 KB · Görüntüleme: 8

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri