Çözüldü Kaliteli Rgb Mouse Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,125
yok elım buyuk deıl

helıos 2 ve 2pro arasında cok fark varmı bıde ben beyaz olmasın ıstıyorum klavye beyaz cunku
Klavye beyaz mouse gri gider bence. Helios 2 ile pro arasında hem 4K dongle ve destek farkı var hem de ufak tefek değişiklikler var. Bütçe varsa aradaki farkı verirdim.

KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bütçe varsa helios 2 pro
Bütçe çıkmıyorsa normal helios da olabilir. Veya elin büyükse G3A da olabilir
Ürünü 3000TL ye alıyorsun, 1000TL asus geri ödemesiyle 2000 e geliyor. Pek tercih edeceğim bir model değil ağırlık ve boyut büyüklüğü konusunda, elin çok büyükse bakılabilir tabii.
klavye beyaz mouse grı olursa goruntu abzurt durur mu

KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Hocam fark 50₺ ise boşverin yarın zam gelir ya da vergi oranı artar vs değmez harcadığın vakte

KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

freeshah

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu başlığa yazıyorum çünkü hemen hemen aynı şeyi istemişiz. Ben HyperX Haste 2 Kablosuz aldım amazon üzerinden 2.300 TL. Ama tip olarak sizin aklınızdaki gibi ışıklı bir şey istemiştim. Hem simetrik düzgün hem de biraz eğlenceli bir RGB hoşuma giderdi. Ama çok fazla ürün kafamı karıştırdı. Ben de Haste 2 W aldım Amazon'dan, fikrim değişirse kullanmadan iade ederim diye. Daha gelmedi bir yandan düşünüyorum. Aşağıdaki modeli daha çok beğendim ızgaralar hariç. 1.000 TL de indirim var. Ama Palm grip diye cesaret edemedim. Ben finger gibi kullanıyorum çünkü. Rampage fury z almıştım. Çok da memnundum ama kedim bir kaç defa kuyruğu ile kabloya takıldı. Sağ click ufaktan çift click arada sürüklerken bırakma yapmaya başladı. Tasarım olarak ızgara olmadan aşağıdaki ürünün aynısını bulsam direkt alırım ama o kadar fazla mouse ve model var ki. Bakarken fiyat yükseliyor diye aldım. Hala aklımda ışıklı şeyler var. Yaş 37 oldu RGB ürünlere özenir oldum ya. 😄 Belki size yarar diye aşağıya linki bırakıyorum.
Edit: Eğer başlığı rahatsız etmeyecekse bana da öneriler yapabilirsiniz. (Kazıklanmadıysak sorun yok yine Haste 2 iyidir derim.)

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,303
Bu başlığa yazıyorum çünkü hemen hemen aynı şeyi istemişiz. Ben HyperX Haste 2 Kablosuz aldım amazon üzerinden 2.300 TL. Ama tip olarak sizin aklınızdaki gibi ışıklı bir şey istemiştim. Hem simetrik düzgün hem de biraz eğlenceli bir RGB hoşuma giderdi. Ama çok fazla ürün kafamı karıştırdı. Ben de Haste 2 W aldım Amazon'dan, fikrim değişirse kullanmadan iade ederim diye. Daha gelmedi bir yandan düşünüyorum. Aşağıdaki modeli daha çok beğendim ızgaralar hariç. 1.000 TL de indirim var. Ama Palm grip diye cesaret edemedim. Ben finger gibi kullanıyorum çünkü. Rampage fury z almıştım. Çok da memnundum ama kedim bir kaç defa kuyruğu ile kabloya takıldı. Sağ click ufaktan çift click arada sürüklerken bırakma yapmaya başladı. Tasarım olarak ızgara olmadan aşağıdaki ürünün aynısını bulsam direkt alırım ama o kadar fazla mouse ve model var ki. Bakarken fiyat yükseliyor diye aldım. Hala aklımda ışıklı şeyler var. Yaş 37 oldu RGB ürünlere özenir oldum ya. 😄 Belki size yarar diye aşağıya linki bırakıyorum.
Edit: Eğer başlığı rahatsız etmeyecekse bana da öneriler yapabilirsiniz. (Kazıklanmadıysak sorun yok yine Haste 2 iyidir derim.)

illa farklı bir mouse istiyorsan bunu al
rgb diye kötü mouse alma

freeshah

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
rgb diye kötü mouse alma
Hocam bu aklımdakine uygun değil. Zaten elim 19 cm, iki parmağım daha büyüktür bundan. 😄 Sade tasarımları seviyorum. Aldığım ürünün tasarımı hoşuma gitti zaten. Işık RGB deyince altta ince çizgi gibi düşündüm. Razer Cobra Pro gibi. Fazla dikkat çeken şeyler yok aklımda. Tasarım olarak Haste 2 Wireless kötü değilse, fiyatına göre doğru bir tercih yaptıysam çok sorun değil. Ama çok da iyi değil onun yerine o ücrete şu da mantıklı denilecek bir şey varsa o zaman bir bakarım. O kadar model var ki insan okudukça kafası da karışıyor. Herkes bir modele mutlaka kronik yazıyor. Glorious Model O alayım diye çıktığım yolda ızgaradan rahatsız olabilirim diye Haste 2 aldım. Hatta kablosuz bile bakmamıştım ilk aşamada. 😄

Son düzenleme:

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
rgb diye kötü mouse alma
Hocam dün arkadaşımıza aldırdığımız Pro olan mı bu attığınız fare mi; benim için farenin sw leri bozulmasın dpi tatmin eder zaten her türlü ve en az bir tuşuna başka bir tuş görevi atayabilelim yeter benim için fps oyuncuyusum,

Son düzenleme:
KS

kadir cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam dün arkadaşımıza aldırdığımız Pro olan mı bu attığınız fare mi; benim için farenin sw leri bozulmasın dpi tatmin eder zaten her türlü ve en az bir tuşuna başka bir tuş görevi atayabilelim yeter benim için fps oyuncuyusum,
İnşallah memnun kalırım

rgb diye kötü mouse alma
Hocam helios 2 dedinz siz ama helios 2 pro al dediler iyidir değil mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri