Kamera Önerisi

brkndgn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba 500 600 tl civarında olacak şekilde bir kamera arıyorum arkadaşlarımla görüntülü konuşup, iş görüşmelerine filan giriyorum. Bu sebeple beni kötü göstermeyyecek şekilde bir kameraya ihtiyacım var önerebileceğiniz neler var?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
 - İndirimdeyken bunu kaçırmayın derim. F/P oranı yüksek bir üründür. Zaten bütçeniz babında başka seçeneğinizde yok.

Eğer bütçenizi biraz aşabilirseniz   indirimdeyken bunu alın derim. Yoksa yukarıdaki ürünü öneriyorum.

KS

brkndgn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ugur.gozaydin' Alıntı:
 - İndirimdeyken bunu kaçırmayın derim. F/P oranı yüksek bir üründür. Zaten bütçeniz babında başka seçeneğinizde yok.

Eğer bütçenizi biraz aşabilirseniz   indirimdeyken bunu alın derim. Yoksa yukarıdaki ürünü öneriyorum.

Şimdi bunların 2 side 1080 p 30 fps ya logitech le trust arasında ki fark nedir? Sadece marka farkı mı? Bir de 30 fps olan bir görüntü donma vb bir şey yapar mı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Video görüşmede 30 FPS sorun yaratmaz. Logitech ve Trust arasındaki fark genel olarak kamera sensörü kalitesidir. Yani Logitech ürün daha kaliteli kayıt yapıyor ama görsel açıdan ama Trust ürün kesinlikle kötü değil burada sadece iş görür düzeyde alabileceğiniz en iyi F/P 1080p kayıt yapan ürün diyebilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri