Kasa Önerisi

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
Asus prime b550m-k anakartım var ve aldıktan sonra RGB desteklemediğini fark ettim. Işıklı güzel bir kasa istiyorum, 1500 TL'yi aşmayacak bir şekilde kasa önerir misiniz? Aklımda Dark Guardian Pro kasası vardı ama onun argb fanları benim anakartı destekler mi?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Anakarttan fanlar yönetiliyor mu bilmiyorum ama birbirlerine bağlanıp güç kaynağına takılabiliyor diye biliyorum o yüzden Dark Guardian Pro alınabilir diye düşünüyorum.

KS

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
Anakarttan fanlar yönetiliyor mu bilmiyorum ama birbirlerine bağlanıp güç kaynağına takılabiliyor diye biliyorum o yüzden Dark Guardian Pro alınabilir diye düşünüyorum.
Ya işte hiç anlamıyorum kafam çok karışık, bu anakartta rgb yok diye şikayetçi olanlar varmış, o sorunu nasıl çözeriz diye bi sorayım dedim. Işığın direkt kasadan ayarlandığı kasalar vesaire varsa..

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,165
Asus prime b550m-k anakartım var ve aldıktan sonra RGB desteklemediğini fark ettim. Işıklı güzel bir kasa istiyorum, 1500 TL'yi aşmayacak bir şekilde kasa önerir misiniz? Aklımda Dark Guardian Pro kasası vardı ama onun argb fanları benim anakartı destekler mi?
Dark modellerde kasanın kendi kontrolcüsü üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.
Dark Maxima V20 modelini kullanıyorum. (1.300 TL) Ürün ile birlikte kontrolcü ve uzaktan kumanda geliyor.
Farklı renk ve animasyon modları var, siz kendiniz seçebiliyorsunuz.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Ya işte hiç anlamıyorum kafam çok karışık, bu anakartta rgb yok diye şikayetçi olanlar varmış, o sorunu nasıl çözeriz diye bi sorayım dedim. Işığın direkt kasadan ayarlandığı kasalar vesaire varsa..
Anakart üzerinde destek yok buna bir şey yapamazsınız ama kontrolcü kullanmak fanları yönetmek için iyi bir seçenek olur.

KS

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
Dark modellerde kasanın kendi kontrolcüsü üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.
Dark Maxima V20 modelini kullanıyorum. (1.300 TL) Ürün ile birlikte kontrolcü ve uzaktan kumanda geliyor.
Farklı renk ve animasyon modları var, siz kendiniz seçebiliyorsunuz.
Oo çok iyi, guardian proda da var mı aynı kontrolcüler? ( O kasayı cidden beğendim)

KS

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
Anakart üzerinde destek yok buna bir şey yapamazsınız ama kontrolcü kullanmak fanları yönetmek için iyi bir seçenek olur.
Başka bir seçenek kalmıyordu ama yine de emin olmak için sorayım dedim

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,165
Oo çok iyi, guardian proda da var mı aynı kontrolcüler? ( O kasayı cidden beğendim)
Evet kontrolcüsü var.
Guardian PRO'nun Guardian'dan tek farkı fanların ARGB olması.
Bunu geçen gün başka bir forumda da bayağı konuşmuştuk. Kasa modelini beğendiysen, düz de alabilirsin.
1661764970057.png
1661764983078.png

Bence Maxima v20'yi al geç. Ben de zamanında Guardian düşünüyordum, sonra araştırdım Maxima'yı özellik olarak daha çok beğendim.
Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, memnunum. Zaten H500'ün çakması. Gayet şık bir kasa. Fiyatı da Guardian Pro'dan bir tık ucuz.
1661765039557.png
1661765047189.png

KS

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
Tamamdır, bilgilendirme için teşekkürler. Bu akşam kararımı verip, siparişi vericem inşallah :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri