Laptop Ekranda Beyaz Leke!

Qwarz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam Dostlar,

Ekranımda, genelde beyaz arka planda, göze çarpan bir leke gözüküyor. Ekteki fotoğrafta fare imlecinin ucunda da görüldüğü gibi bir leke.

Sebebi ne olabilir? Garantiye göndermeli miyim?

Ekli dosyalar

• leke.jpg
    leke.jpg
    38.1 KB · Görüntüleme: 391
Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Ekran üzerinde kaplama varsa o olabilir. Elinizle fiziksel bir şey hissediliyor mu orada? Piksel hatası olabilir ama emin olmak zor kaplama varsa.

KS

Qwarz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hayır kaplama yok. 1 yıldır falan sağlamdı şu sıralar çıktı sadece orda var ve en çok beyaz ışıkta belli ediyor kendini.

KS

Qwarz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Bilgisayarım bu win11, yani 1 yıl sonra bu piksel hatasını vermesi rahatsız etti. Devamı gelir mi diye düşünüyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136

Bilgisayarım bu win11, yani 1 yıl sonra bu piksel hatasını vermesi rahatsız etti. Devamı gelir mi diye düşünüyorum
Yani Laptop olması işi değiştirdi. Tamir ve servis işleri çok sıkıntılı bu tür cihazlarda. Panel odaklı bir şey gibi duruyor ama tamir için servise verdiğinizde bu garantiye girer mi girse bile ne kadar sürer veya ekstra ücret çıkartırlar mı bilemedim. Bir arayıp görsellerle birlikte sorun isterseniz en yakın servisi yada LENOVO markasına direkt ulaşın.

KS

Qwarz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Lenovo destek ile iletişime geçtim ama sadece "BIOS'tan leke görünümünü kontrol etmenizi rica ederiz." gibi bir şey söylediler. Bu ne demek anlamadım, nasıl kontrol yani?

Ekli dosyalar

• lenovoDestek.jpg
    lenovoDestek.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 256

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri