Laptop Ram Yükseltme Yardım!

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Benimle bir sorunun mu var? Burası forum değil mi? Bilen bilmeyene yardımcı oluyor, paylaşıyor. Sorunun ne senin Uğur?? Daha önce birkaç kere bana karşı saldırgan davrandın, terbiyesizlik yaptın. Kendine gel
Size bir terbiyesizliğim olmadı, siz yanlış mı anladınız beni? Sadece belirttim durumu OC olarak CL değerini düşürmeyi denemediyseniz bellek bakmanız doğru bir karar değil diye. Oradaki cümlenin sonunda soru işareti var soru sordum orada yani. Neden cevap vermek istemeyeyim burada soru soruyorsunuz cevap veriyoruz amacı bu zaten buranın. Kendime yapılmasını uygun görmediği bir şeyi başkasına yapmam.

KS

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Belleğin CL değerini düşürmeyi bilmiyorsanız bu işe neden giriştiniz ki? Bir sürü ince ayar deneme vs. gerekiyor BIOS üzerinden.
Hiçbir zaman sorulan sorulara doğru cevap vermiyorsun. Soru açıkça yazılmış olmasına rağmen bilerek anlamamazlıktan gelerek oyalıyorsun. Ben senden bir cevap veya bilgi istemiyorum bundan sonra. Lütfen bir daha iletişimde bulunmayalım. Ortalığı karıştırmak ve ortam/forum huzurunu bozmaktan başka bir işin yok @ugur.gozaydin

KS

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Size bir terbiyesizliğim olmadı, siz yanlış mı anladınız beni? Sadece belirttim durumu OC olarak CL değerini düşürmeyi denemediyseniz bellek bakmanız doğru bir karar değil diye. Neden cevap vermek istemeyeyim burada soru soruyorsunuz cevap veriyoruz amacı bu zaten buranın. Kendime yapılmasını uygun görmediği bir şeyi başkasına yapmam.
Sizinle bir daha iletişimde bulunmayalım. Şu ana kadar ki emekleriniz için teşekkürler. Lütfen bana bir daha cevap veya yorum vs yazmayın. Sizinle daha fazla iletişimde bulunmak istemiyorum.

KS

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Size bir terbiyesizliğim olmadı, siz yanlış mı anladınız beni? Sadece belirttim durumu OC olarak CL değerini düşürmeyi denemediyseniz bellek bakmanız doğru bir karar değil diye. Oradaki cümlenin sonunda soru işareti var soru sordum orada yani. Neden cevap vermek istemeyeyim burada soru soruyorsunuz cevap veriyoruz amacı bu zaten buranın. Kendime yapılmasını uygun görmediği bir şeyi başkasına yapmam.
İnsanların yapmak istedikleri işler, satın aldıkları veya alacakları, öğrenmek istedikleri gibi şeyler sizin kararınızla yürümüyor Uğur bey. Siz kendi hayatınıza bakın. Başka insanların kararlarına ve hayatlarına ağız uzatmaktan vazgeçin. Bu forum yardımlaşmak amacıyla var. Yardım etmek istemiyorsanız konudan çıkın gidin. Forumda nasıl davranmanız gerektiğini bir üye olarak ben mi öğreticem size? Sözde Co-Admin'siniz.

BanditFD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
43
Seni bilemem dostum ama ben burda hemen hemen her soruma/Sorunuma çözüm ve cevap aldım.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bak dostum 1. si tavrın yanlış , Uğur gayet makul bir soru sormuş , ki sorulması da gerekiyor sebebi yüksek voltaj verirsen cl düşürmek için , ramlerini yakarsın . Ramlerini yakarsan cihazın dizüstü olduğu için uğraşır durursun.
2. Si bak bu forumda UĞUR için @ugur.gozaydin keyifle takılanlar var , Uğurun onlarca yardımı dokunmuş insan var bu forumda ki kimseyi incitmek de istemez , istese banlar geçer , amacı yardımda bulumak , keyifle vakit geçirmek .
3. Sü Uğurun tek başına yaptığını A_B_C forumlarında 10 kişi bir araya gelip yapıyor bunlar herkesin gördüğü gerçekler . Kimse kişiye özel 10 larca site gezip sistem toplamaz her gün insanlara.
Gerek bilgisi , gerek donanımı , gerek efendiliğiyle herkes tarafından sevilir.
Tavrın yanlış , tavrını düzeltmelisin .
Başlık da önüme düştü de gördüm , hiç böyle bir konuşma dahi beklemiyordum ki, ilk defa gördüm böyle bir muhabbet. Hoş değil , Forumlar arkadaşlık ortamlarının olduğu , yardımlaşmanın ve dayanışmanın olduğu yerlerdir.
@OceanLaB

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bak dostum 1. si tavrın yanlış , Uğur gayet makul bir soru sormuş , ki sorulması da gerekiyor sebebi yüksek voltaj verirsen cl düşürmek için , ramlerini yakarsın . Ramlerini yakarsan cihazın dizüstü olduğu için uğraşır durursun.
2. Si bak bu forumda UĞUR için @ugur.gozaydin keyifle takılanlar var , Uğurun onlarca yardımı dokunmuş insan var bu forumda ki kimseyi incitmek de istemez , istese banlar geçer , amacı yardımda bulumak , keyifle vakit geçirmek .
3. Sü Uğurun tek başına yaptığını A_B_C forumlarında 10 kişi bir araya gelip yapıyor bunlar herkesin gördüğü gerçekler . Kimse kişiye özel 10 larca site gezip sistem toplamaz her gün insanlara.
Gerek bilgisi , gerek donanımı , gerek efendiliğiyle herkes tarafından sevilir.
Tavrın yanlış , tavrını düzeltmelisin .
Başlık da önüme düştü de gördüm , hiç böyle bir konuşma dahi beklemiyordum ki, ilk defa gördüm böyle bir muhabbet. Hoş değil , Forumlar arkadaşlık ortamlarının olduğu , yardımlaşmanın ve dayanışmanın olduğu yerlerdir.
@OceanLaB
Valla ben de katılıyorum, şahsen benim uğur hocama sorduğum kadar soruyu, başkası bana sorsa bu kadar sabırla davranamazdim kendimi banlardim. Yukarıda anladığım kadarıyla, konu sahibinin parçasına zarar gelme ihtimali yüzünden uğur hocam daha net bir tepki vermiş kasıtlı olduğunu düşünmüyorum. Konu masaüstü olmadığı için laptop hakkında kesin yorum yapmam doğru değil daha önce ayni MHz ram alıp 2. Yuvaya takip 16 olarak işime bakmıştım. Cl degeri sıkıntıya sokacaksa bende bu riski almamaniz gerektiğini düşünüyorum.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,747
Hiçbir zaman sorulan sorulara doğru cevap vermiyorsun. Soru açıkça yazılmış olmasına rağmen bilerek anlamamazlıktan gelerek oyalıyorsun. Ben senden bir cevap veya bilgi istemiyorum bundan sonra. Lütfen bir daha iletişimde bulunmayalım. Ortalığı karıştırmak ve ortam/forum huzurunu bozmaktan başka bir işin yok @ugur.gozaydin

Bu kadar sert tepki vermenizin nedenini anlayamadım. Ayrıca nasıl "Hiçbir zaman sorulan sorulara doğru cevap vermiyorsun. " diyebiliyorsunuz? Foruma pek uğramıyor gibisiniz. Şahsen ben kendisinin şu ana dek birini yanlış bilgilendirdiğine rastlamadım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri