Maksimum 400 TL Bütçe Klavye Önerisi

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Hocam 350-400 TL arası bir bütçem var 400 ü belki çok düşük bir ihtimal az bişi geçebilirim klavye arıyorum mekanik olmasını istiyorum klavyede aradıgım özellik şu - Numpad kesinlikle olmalı bi programla ugraşıyorum ve orda sık sık ihtiyacımız oluyor mekanik olmasa bile kaliteli güzel bi klavyede olabilir acil lazım yardımcı olursanız sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
7 tane klavye konunuz var hepsi güncel. Buradan sözlü uyarıyorum sizi, tekrar bu konudan şuan ki konu kapanmamışsa ve güncelse bir konu açmanız uyarı almanıza sebep olacak. Diğer konuları kapattım. Anlayışınız için teşekkürler...

Öneri için piyasaya bakacağım.

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
7 tane klavye konunuz var hepsi güncel. Buradan sözlü uyarıyorum sizi, tekrar bu konudan şuan ki konu kapanmamışsa ve güncelse bir konu açmanız uyarı almanıza sebep olacak. Diğer konuları kapattım. Anlayışınız için teşekkürler...

Kusura bakmayın hocam

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107

Hocam almışken iyisini sorunsuz olanını almak istiyorumda o yüzden sürekli yzıyorum bunu buldum homca blue swich inceleyip tavsiye verirseniz sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107

Bu ürünleri öneririm.
mavi switchmı tavsiyenizdir yoksa kırmzı switchmi

Xinuf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gamepower overlord red switch önerimdir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri