Microsoft Windows yanıt vermiyor Win 10

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayalet Savaşçı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Orjinal win 10 sistemim hiç bir hata yokken pcyi açtığımda mouse imleci sürekli dönüyor hiçbirşey yapamıyorum nereye tıklasam cevap alamıyorum sadece ctrl-alt-del ile görev yöneticisine girebiliyor um Not: Microsoft kendi sitesinde aptalca dosya indirme vs. Çözüm öneriyor ama zaten benim sıkıntım nereye tıklarsanız tıklayın yanıt vermemesi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Windows onarım başlatın işe yarayabilir. Sistemi tam oturum açılma ekranına gelince güç düğmesinden 3-4 defa tekrar ile ani kapatırsanız Windows onarım ekranı açılır. Yada başlat menüsü çalışıyorsa SHIFT tuşuna basılı tutarak yeniden başlat derseniz bu ekran yine açılır. Buradan Başlangıç onarma yada sistem geri yükleme ile sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Yada en olmadı Windows sıfırlama yaparsınız. Elinizde herhangi bir Windows 10 USB belleği varsa format atar gibi başlatıp ilk format ekranın altındaki Onarım işleminden ilerlerseniz başarılı olma ihtimali çok daha fazla.

KS

Hayalet Savaşçı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Windows onarım başlatın işe yarayabilir. Sistemi tam oturum açılma ekranına gelince güç düğmesinden 3-4 defa tekrar ile ani kapatırsanız Windows onarım ekranı açılır. Yada başlat menüsü çalışıyorsa SHIFT tuşuna basılı tutarak yeniden başlat derseniz bu ekran yine açılır. Buradan Başlangıç onarma yada sistem geri yükleme ile sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Yada en olmadı Windows sıfırlama yaparsınız. Elinizde herhangi bir Windows 10 USB belleği varsa format atar gibi başlatıp ilk format ekranın altındaki Onarım işleminden ilerlerseniz başarılı olma ihtimali çok daha fazla.

Eyvallah sağolasın sistem geri yükleme yapınca sorunum çözüldü teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri