Fırsat ModArt 11.499 Tl RTX 3060lı Sistem Çıktı!

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193
Performans olarak 11.500 TL ile 12.000 TL lık sistemlerin arasında en ufak fark yok , vatan PC işlemci yükselmesini uygun tuttu . İtopya da b660 ı uygun tuttu ( 300 TL daha uygundu ) .
2 sistem de çok iyiydi.
MSI kasa ve PSU için 500 TL değerdi . Ama Corsair kasa ve PSU da kalite olarak eşler . Hava akış değil kalite...
Levonla Taner arkadaş .
Bu tarz atışmalar bitmeli cümleten beyler . Sistemi ben de aldım. Bi inceleme de ben yaparım ısıyı fpsleri görürsünüz. Hem sizin için kasa da değiştiririm aradaki sıcaklık farkını da görürsünüz.
Hocam bu modart sistem aldım bende, monitör olarakta G27Q düşünüyorum. Nasıl memnun musunuz monitörde önerir misiniz?

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hocam bu modart sistem aldım bende, monitör olarakta G27Q düşünüyorum. Nasıl memnun musunuz monitörde önerir misiniz?
M27q kullanıyorum dehşet memnunum. G26q dan da memnun kalırsın fakat 3060 2 k çözünürlük kartı sayılmaz , 2 k ya giriş denilebilir belki ama çok tavsiye etmem. Tam tersi 240-360 Hz bir monitör yakışır o sisteme.
Hayırlı olsun sistemin kasa değiştir en yakın zamanda.

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193
M27q kullanıyorum dehşet memnunum. G26q dan da memnun kalırsın fakat 3060 2 k çözünürlük kartı sayılmaz , 2 k ya giriş denilebilir belki ama çok tavsiye etmem. Tam tersi 240-360 Hz bir monitör yakışır o sisteme.
Hayırlı olsun sistemin kasa değiştir en yakın zamanda.
Bütçe yok maalesef kasa değişimi için, şu sıralar güzel kasa indirimleri de var fiyat olarak ama maalesef :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri