Fırsat ModArt 11.499 Tl RTX 3060lı Sistem Çıktı!

armonix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Tamam güzel insan. Sonucunu ne zaman olursa buradan herkese belirtirsen seviniriz. Sana kalmış bir şey ama uğraşının sonucunu herkes merak eder.
Rekabet kurumuna bir başvuru yaparsanız inceler.Kaç adet bilgisayar beyan edildi kaç adet satıldı bunlar faturalarla ispatlanır.Eğer bir usulsuzluk varsa haksız rekabet oluşuyor.Türk Ticaret Kanunun'da bununla ilgili maddeler var.Büyük firmalar bunu riske alıp 100 stok beyan edip 5 tane kolay kolay satamaz.Yani bu riski göze almaz.Başvuruların çoğunun boşa çıkacağını düşünüyorum.100 stok vardı ve hızlı olan aldı :)
İyi forumlar.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Rekabet kurumuna bir başvuru yaparsanız inceler.Kaç adet bilgisayar beyan edildi kaç adet satıldı bunlar faturalarla ispatlanır.Eğer bir usulsuzluk varsa haksız rekabet oluşuyor.Türk Ticaret Kanunun'da bununla ilgili maddeler var.Büyük firmalar bunu riske alıp 100 stok beyan edip 5 tane kolay kolay satamaz.Yani bu riski göze almaz.Başvuruların çoğunun boşa çıkacağını düşünüyorum.100 stok vardı ve hızlı olan aldı :)
İyi forumlar.
Zaten öyle , bende buna inanıyorum. Kaldı ki günümüzde bir çok yer , marka , mağaza böyle haksızlıklar yapıyor onlara bile ceza kesilmiyorken sıra bunlara gelmez.

armonix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Zaten öyle , bende buna inanıyorum. Kaldı ki günümüzde bir çok yer , marka , mağaza böyle haksızlıklar yapıyor onlara bile ceza kesilmiyorken sıra bunlara gelmez.
Hocam artık e fatura var sizin kredi kartından yaptığınız her işlem vergi dairesine intikal edilir.Haksız rekabet de firmaların diğer firmalara dürüst olması gerekir.Örneğin A firması ben 10k ya 300 stok koyuyorum derse onu uygular.Uygulamaz ise diğer firmalara karşı haksız rekabet oluşuyor.

atilkurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
İyi forumlar.
Çok güzel yorum yapmışsın dostum.
Peki 100 stok vardı nerede bildirildi

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Performans olarak 11.500 TL ile 12.000 TL lık sistemlerin arasında en ufak fark yok , vatan PC işlemci yükselmesini uygun tuttu . İtopya da b660 ı uygun tuttu ( 300 TL daha uygundu ) .
2 sistem de çok iyiydi.
MSI kasa ve PSU için 500 TL değerdi . Ama Corsair kasa ve PSU da kalite olarak eşler . Hava akış değil kalite...
Levonla Taner arkadaş .
Bu tarz atışmalar bitmeli cümleten beyler . Sistemi ben de aldım. Bi inceleme de ben yaparım ısıyı fpsleri görürsünüz. Hem sizin için kasa da değiştiririm aradaki sıcaklık farkını da görürsünüz.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Performans olarak 11.500 TL ile 12.000 TL lık sistemlerin arasında en ufak fark yok , vatan PC işlemci yükselmesini uygun tuttu . İtopya da b660 ı uygun tuttu ( 300 TL daha uygundu ) .
2 sistem de çok iyiydi.
MSI kasa ve PSU için 500 TL değerdi . Ama Corsair kasa ve PSU da kalite olarak eşler . Hava akış değil kalite...
Levonla Taner arkadaş .
Bu tarz atışmalar bitmeli cümleten beyler . Sistemi ben de aldım. Bi inceleme de ben yaparım ısıyı fpsleri görürsünüz. Hem sizin için kasa da değiştiririm aradaki sıcaklık farkını da görürsünüz.
Videoyu en kısa zamanda beklerim hocam.

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193
2 sistem de çok iyiydi.
Levonla Taner arkadaş .
Adamsın abi. Heyecanla bekliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri