Fırsat ModArt 11.499 Tl RTX 3060lı Sistem Çıktı!

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Bence kötü yorum yapmaya gerek yok 2 kişi de piyasanın çok altında sistem çıkardı mı çıkardı.
2 kişide de az ve ya çok kişi ucuz sistem alıp mutlu oldu mu oldu.
Daha ne olsun sonuçta birileri mutlu oluyor ve PC sahibi oluyor o yeter.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Ohhhhh!!! İçimdeki enaylik hissi nerdeyse bitti çok büyük rahatladım.

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Ulan 2 sistem çıktı piyasa karıştı boşverin ne olursa olsun.

TA00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Herkese selamlar. İki gün önceki sistemi çok istemiştim ancak ne yazık ki alamamıştım. Şu aşamada bence iki tarafı da tebrik etmek gerekli. Bu tarz sektörlerde rekabet alıcıya yarar ne kadar kişi uygun fiyattan faydalanabilirse o kadar iyi. Modart'ın ''pişman olacaklar'' tarzındaki açıklamalarını ben de çok doğru bulmuyorum ancak iki sistemi de alanların içleri rahat uyuyacaklarını düşünüyorum. Ben emeği geçen herkese teşekkür ederim. Umarım bundan sonraki gelecek sistemlerde de bu tatlı rekabet devam eder ve faydalanamayan herkes faydalanır.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bana bir şey anlatma, moderatör olarak kasa yanar diyenleri kontrol et
Kötü kasa. Zoruna mı gidiyor kardeşim. Kasa kötü. İyi diyemezsin. Kötü. Bu kişiden kişiye değişmez. Herkese göre kötü. Örnek istiyorsan donanım arşivinin spec delta kasaya mesh kapak taktığı videoyu izle.

okncnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Kötü kasa. Zoruna mı gidiyor kardeşim. Kasa kötü. İyi diyemezsin. Kötü. Bu kişiden kişiye değişmez. Herkese göre kötü. Örnek istiyorsan donanım arşivinin spec delta kasaya mesh kapak taktığı videoyu izle.
Reis üslubun yanlış kötüde olsa bunu daha düzgün kirmayacak şekilde söylemen daha doğru olur arkadaş belki parası ona yetti veya daha sonradan yükseltecek stok bitecek diye bende böyle aldım ama şimdi farki verip yukselticem hatta anakarti bile yukseltcem

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Reis üslubun yanlış kötüde olsa bunu daha düzgün kirmayacak şekilde söylemen daha doğru olur arkadaş belki parası ona yetti veya daha sonradan yükseltecek stok bitecek diye bende böyle aldım ama şimdi farki verip yukselticem hatta anakarti bile yukseltcem
Dedikleri anlaşılmıyorsa başka yöntemler deneyebilir. Dediği gibi kasa kötü. Milletin kasasını savunmaya ne gerek var kötüyse kötüdür seni beni yok.

TA00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Arkadaşlar kasa kötüyse kötü var mı şu anda piyasada bu fiyatta aynı sistem? Yok o zaman bu tartışma sebebi nedir? Fanboyluk yapmaya gerek var mı? 11.500 - 12.000 tlye bu kasalara güncel kurla ulaşmak mümkün değilken şurada verilen kasa dert olmuş :D Satar yenisini alır adam neden illa birilerini karalamak gerekiyor ki?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben kimseyi kötülemiyorum aşağılamıyorum. Kasanın genel kalitesinden bahsediyoruz. Para konusunda kimseye dalga geçmem çünkü ben de kötü durumdayım. Ben toplamaya çalıştığım APU sisteme 200tl lik sadece anakartı yerleştirmek amaçlı bir kasa aldım yani. Laf edilecek olsa bana edilir.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Millet 1 tane alamıyor biri 5 tane almış 13.5 kdan satıyor birde hızlı olan kapar yazmış ulan bu hak mı ya ?
Onu bilmiyorumda , bu sistemleri toplasam 18-20k oluyor . Babam 20k ya kadar alırım diyor fakat öyle olmayacak biliyorum. Olsada ben aldırmam zaten :D. Hayırlısı olsun .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri