Fırsat ModArt 11.499 Tl RTX 3060lı Sistem Çıktı!

KS

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Onu bilmiyorumda , bu sistemleri toplasam 18-20k oluyor . Babam 20k ya kadar alırım diyor fakat öyle olmayacak biliyorum. Olsada ben aldırmam zaten :D. Hayırlısı olsun .
Keşke bunları kaçırmamanız neyse alanlara HO

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
40 50 stok yapanlara laf atan adamın çıkardiği sistem max 40 stok değilse bir şey bilmiyorum. 30 saniyede stok mu biter. Yalan olduğu çok belli. Takipten çıkıyorum.

atilkurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Kötü kasa. Zoruna mı gidiyor kardeşim. Kasa kötü. İyi diyemezsin. Kötü. Bu kişiden kişiye değişmez. Herkese göre kötü. Örnek istiyorsan donanım arşivinin spec delta kasaya mesh kapak taktığı videoyu izle.
Kıvırma,sadece kasa kötü demedin. Yanar dedin. Delikanlı ol eğer zor olmayacaksa senin için

atilkurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
40 50 stok yapanlara laf atan adamın çıkardiği sistem max 40 stok değilse bir şey bilmiyorum. 30 saniyede stok mu biter. Yalan olduğu çok belli. Takipten çıkıyorum.
E devlete giriyorsun şikayet ediyorsun. Ey devlet bunlar beni kandırdı diyorsun. Onlar araştırıyor

TA00

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Arkadaşlar video düştüğü gibi 4-5k kişi tıklayıp videoyu izlemeye giriyor. Forumlarda en az aktif 500 700 kişi kasanın çıkmasını ekran karşısında bekliyor bunun üzerine bir de al-satçılar üçer beşer alanlar var. Ne bekliyorsunuz 10 dk açık kalmasını mı? Bu fiyat bandında çıkan sistemler herkesin bir şekilde ulaşabileceği sistemler olduğu için taliplisi de çok oluyor. 15-20k arası f/p kasalar bunlara nazaran daha geç tükeniyor. Bugün stok 100-100 değil 250-250 olsa da yine aynı şekilde tükenecekti.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Evet moderatör bey, bu arkadaşın yanlış bilgi uyarısı yok mu? Yoksa siz sadece bana laf yetiştirmek için mi buradasınız. @Arthur Morgan
Kudur dersem uyarı atar da ne yanlış bilgisi. Kasa kötü. İyi kasayla bile stok fanda 5600 işlemcisi ısınıyor o kasa ile ısınmayacağını mı iddia ediyorsun ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Merak etme. Yanar lafımın arkasındayım. 5600 İşlemci ile stok fan ve o kasa. Gerçekten yanar.

Evet moderatör bey, bu arkadaşın yanlış bilgi uyarısı yok mu? Yoksa siz sadece bana laf yetiştirmek için mi buradasınız. @Arthur Morgan

Reis takma boşver kasayı yukseltiriz olur biter

Kudur dersem uyarı atar da ne yanlış bilgisi. Kasa kötü. İyi kasayla bile stok fanda 5600 işlemcisi ısınıyor o kasa ile ısınmayacağını mı iddia ediyorsun ?

Kasanın hava akışı iyi değil doğrudur, ancak yanar gibi bir cümle kurmakta doğru değil. Ortalamadan daha yüksek bir sıcaklıklarda çalışacağı kesin.

Ayrıca kim olursa olursun seviye düşecek kelimeler kullanmayın. Uyarıyla kalmaz, bu tür tavırlar.

İyi formlar dilerim herkese....

armonix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
hocam neden herkesle tartışma içerisindesiniz alan memnun satan memnun yanacaksa adamın kasası yanar gidecekse kendi parası gider.Ne zaman foruma girsem biriyle tartışma içerisindesiniz :D :D :D

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
hocam neden herkesle tartışma içerisindesiniz alan memnun satan memnun yanacaksa adamın kasası yanar gidecekse kendi parası gider.Ne zaman foruma girsem biriyle tartışma içerisindesiniz :D :D :D
Ben o kişiyi kötülemiyorum ki. Kasa 5600 işlemcinin stok fanı ile içindeki bileşenler ısınır diyorum. Bu doğru. 5600 işlemci iyi bir kasada bile stok fanla ısınırken böyle bir kasada neden ısınmasın ? Isınmaması için bir sebep yok. Ben ona kasayı sat kullanma falan da demedim. Tartışma içerisinde olmamın sebebi de herkesin ayrı konularda saçma şeylere sallaması.

atilkurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ben o kişiyi kötülemiyorum ki. Kasa 5600 işlemcinin stok fanı ile içindeki bileşenler ısınır diyorum. Bu doğru. 5600 işlemci iyi bir kasada bile stok fanla ısınırken böyle bir kasada neden ısınmasın ? Isınmaması için bir sebep yok. Ben ona kasayı sat kullanma falan da demedim. Tartışma içerisinde olmamın sebebi de herkesin ayrı konularda saçma şeylere sallaması.
Kıvırma, yanar ile ısınır ayrı şeyler. Şimdi körü körüne savunuyorsun ama yarın pc hocası da aynı kasayla çıkar tekrar nasıl çevireceğini bilemezsim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Kıvırma, yanar ile ısınır ayrı şeyler. Şimdi körü körüne savunuyorsun ama yarın pc hocası da aynı kasayla çıkar tekrar nasıl çevireceğini bilemezsim
Ben onun çıkardığı sistemleri de eleştiririm merak etme. Kötü bir parça kullandıysa herkes için eleştiri yapılabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri