Neden Kaybediyoruz ?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
herkez fikrini belirtmiş bende belirtmek istiyorum: baban bence doğru olanı yapmış.
Şuanki iktidar karşısına güçlü bir rakip çıkarmaktan yana değil o yüzden kendi taraflarını topladı her 2 taraf ki bence erdoğan ve kk'dan başka rakip çıkartmamasını sağladığını düşünüyorum halk rakibi olmayan birine oy basmaktansa erdoğana basmayı tercih edicektir bence. (Belkide plan buydu bilemiyorum...)
Çevirisi var mıdır?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Çalıştığım yere AKP, CHP, MHP geldi CHP liler çıkışta sigara keyfi yaptı biri değil hepsi ben sigaradan ultra nefret ederim 4090 rog hediye etsinler eğer birisi yanımdan sigara içerkene geçerse tüm keyfimi kaçırır saatlerce söverim o kişiye kısacısı Erdoğan sigara yı sevmiyor bu bile benim için ona oy vermeye yeter
Sigara içiyorlarsa bende atmam aga

Blaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Aklı başında insan sayısı Ay'a dört şeritli yol vizyonuna sahip cahillerden az olduğu için kaybediyoruz. AKP'nin meclise soktuğu Hizbullah'ın parti politikasına bakarak şu milliyetçi olduğunu zanneden fanatiklerin terör konusundaki hassasiyetini görebilirsiniz.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Aklı başında insan sayısı Ay'a dört şeritli yol vizyonuna sahip cahillerden az olduğu için kaybediyoruz. AKP'nin meclise soktuğu Hizbullah'ın parti politikasına bakarak şu milliyetçi olduğunu zanneden fanatiklerin terör konusundaki hassasiyetini görebilirsiniz.
Katılıyorum. Eğer Oğan da herhangi bir taraf belirlerse gözümden düşer, iki tarafında milliyetçilik ile alakası yok. Eminim Oğan'ı destekleyenler hiçbir tarafı desteklememesini isterler. Ama Oğan taraflı olacak gibi.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dâhilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin. Bu imkân ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Mustafa Kemal Atatürk

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
7C6C1C43-3D0A-411F-8F9B-79CD886B2EB1.jpeg
Arkadaşlarla öğle arası zurna gömerken kim daha iyi diye tartışırken biz.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri