Neden Kaybediyoruz ?

KS

Mehmet02

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
hdp ile ilişkilerini kesseler %35 i geçemez kılıçdaroğlu. doğudaki oy farkına bak.
yanlış düşünüyorsunuz sinan oğanı hdp ile ilişkilerini kesip yanlarına alabilirlerdi büyük bir kitle de hdp ile ilişkileri olduğu için akpye verdi

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294

AkiltosBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Hdp ile dostlukları çok saçma Kk bu yüzdende oy kaybetti sinan oğanla ittifak olsalardı kk alırdı.

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Hdp ile dostlukları çok saçma Kk bu yüzdende oy kaybetti sinan oğanla ittifak olsalardı kk alırdı.
hocam hdp k.k. nin yararına oldu mesela istanbulu hdp sayesinde aldıkları oyla kazandılar ve bu seçimde de örneğini yanlış hatırlamıyorsam diyarbakırda görebiliriz

AkiltosBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
hocam hdp k.k. nin yararına oldu mesela istanbulu hdp sayesinde aldıkları oyla kazandılar ve bu seçimde de örneğini yanlış hatırlamıyorsam diyarbakırda görebiliriz
Doğuda baya yararı oldu ancak ben kendi akrabalarımdan biliyorum hdp ile dost oldukları için bizimkilerin bazıları sinan oğana verdiler.

zynlhzr34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
İlk tur içimizden geçen içindi . İkinci Tur Ülke menfaati için

KS

Mehmet02

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Kılıçdaroğlu'nun konuşmalarına bakıyorum iki kelimeyi bi araya getiremiyor ülkeyi yönetecek kapasitede değil Kılıçdaroğlu anca ne denilirse onu yapacak türden biri ben sevmem öylelerini! Vaatleri de boş geliyor kazanmaya odaklı vaatler yapıyor ya gençlere oynuyor yada asgari ücretlilere ülkenin geleceği ve bekası adına hiç bir vaat duymadım
hocam şuanki hükümetten iyidir

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Hocam en azından tek adam rejimi değişecek, ortada 21 yılda oluşturdukları bir otorite var tamamen yıkılacak
Tek adam derken ? Benim bildiğim cumhurbaşkanı olursa karar vermek için 6'lı masanın üyelerine danışması gerekiyor. Ülkenin geri kalan her işinde anlaşmazlıklar demektir.

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Emin olun değildir.
hocam sız ınsanların halını gormuyormusunuz artık ınsanlar evıne eti bırak tavuk alamıyorlar

Tek adam derken ? Benim bildiğim cumhurbaşkanı olursa karar vermek için 6'lı masanın üyelerine danışması gerekiyor. Ülkenin geri kalan her işinde anlaşmazlıklar demektir.
evet hayır referandumu hocam osmanlıdakı padısahdan dan daha cok yetkısı var

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
hocam sız ınsanların halını gormuyormusunuz artık ınsanlar evıne eti bırak tavuk alamıyorlar

evet hayır referandumu hocam osmanlıdakı padısahdan dan daha cok yetkısı var
İnsanların hâlini görüyorum ama hiçbir başarısı olmayan , doğru düzgün konuşamayan , teröristlerle iş birliği yapıp "hapisten çıkmasını istiyorsanız bana oy verin" gibi söylemlerde bulunan birine sıcak bakmıyorum. Bu demek değildir ki Erdoğan'ı tutuyorum , benim gönlüm Sinan Oğan'dan yana ama kazanabilecek bir aday değil kendisi. 2028'De kazanacağız , herkes huzura erecek.

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Hmm yani burası forum en azından nesnel olunmalı
siyaset konuşulmlamı konuşulmamalımı kritik bir soru herkes objektif düşünüemez hocam biri gelir konu açar öteki gelir ... adama laf atar öteki objektif düşünmez ona laf atar kavgaya doğru gider sıkıntılı bir durum benimde aklıma geldi beyaz forumda vardı bu hoşumada gitti ama sıkıntılı bir iş yani

Ashiaw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Çıkarılan aday yanlıştı muhalefet cephesinde sadece kendisini aday gösterebilmek için 4 tane boş parti aldı
Deva, gelecek, dp ve saadet partisinin hiçbir rtkisi olmadı üstüne kkyi aday yaptılar meral akşeneri dinleseydiler şuan çok daha değişik şeyler konuşuyorduk

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Çıkarılan aday yanlıştı muhalefet cephesinde sadece kendisini aday gösterebilmek için 4 tane boş parti aldı
Deva, gelecek, dp ve saadet partisinin hiçbir rtkisi olmadı üstüne kkyi aday yaptılar meral akşeneri dinleseydiler şuan çok daha değişik şeyler konuşuyorduk
Meral de adam olsaydı onun atına binmedeydi memleket partisi ve zafer partisi ile ittifak yapsaydı çok ciddi oy alırlardı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri