Neden Kaybediyoruz ?

AkiltosBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Şayet ne Kk ne Erdoğan verilmesi uygun değil bence.
Neyse 2028'de inşallah sinan oğan.

AkiltosBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Hocam lütfen söyle şuan neyinden memnun değilsin? Neden Erdoğan'a oy verilmemesi gerektiğini düşünüyorsun?
Hocam pek siyaset konuşmayı sevmiyorum ancak ikiside benim için kötüler.
En kaliteli aday Sinan Oğan ama bu seçim imkansız zaten.

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
hocam bence şuan ki önceliğimiz demokrasiyi kurtarmak olmalı sonrasında beğenmessek değiştiririz 5 sene içerisinde ama demokrasiyi kurtaramazsak iş çok zorlaşır
Beğenmezsen değiştiririz diye bir zihniyet olamaz, çocuk oyuncağı mı bu verelim biraz oynasın sonra geri alalım. Adam yatırım yapmayacağım diyor açık açık devleti satacak. Şuanda dizöktüğümüz hiçbir ülke yok. Siz ısrarla birilerinin köpeği yapacaksınız bizi.

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Basit bir şekilde üstü örtülecek bir konu değil bu, nedenini söylerseniz mutlu olurum.

İttifak olduğu belli destek vereceği yer belli.
İlk olarak tüm yetkinin 1 kişide olması bence olmaması gereken birşey
ikinci olarakta malum partininde kimle ittifak olup destek vereceği belli

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
İlk olarak tüm yetkinin 1 kişide olması bence olmaması gereken birşey
ikinci olarakta malum partininde kimle ittifak olup destek vereceği belli
Bahsettiğiniz hp ise 2018de de ittifak oldular, kürdistan ve Hizbullah söylentiden ibaret. Biz zaten Türk evladıyız böyle birşey izin vermeyiz. Her şeyden önce özgürlük.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Beğenmezsen değiştiririz diye bir zihniyet olamaz, çocuk oyuncağı mı bu verelim biraz oynasın sonra geri alalım. Adam yatırım yapmayacağım diyor açık açık devleti satacak. Şuanda dizöktüğümüz hiçbir ülke yok. Siz ısrarla birilerinin köpeği yapacaksınız bizi.
Bahsettiğiniz hp ise 2018de de ittifak oldular, kürdistan ve Hizbullah söylentiden ibaret. Biz zaten Türk evladıyız böyle birşey izin vermeyiz. Her şeyden önce özgürlük.
Hocam seçim programına bakarsak hüdaparın Türklüğü kaldırmak için elinden geleni yapıyorlar.

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Yüzde 5 az bir rakam değil farkındaysan 5 puanı kim alsa kazanırdı benim gönlüm rahat Sinan ogan ve zafer partisine verdim kazanamasin içim rahat başımı yastığa koyunca oh diyebileceğim bir lider bir aday var bu seçim olmadı ama gücümüzü herkes görecek
Hocam bana sorarsanız Sinan ogan denilen adam m kendini milleyetci diye gösteren MHP den oy koparan bir faşist dir

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
Bence şuan Erdoğanı kopegiyiz köle gibi çalışıyoruz ne alabiliyorsun ? Asgari ücret fakirlik sınırı değil bak açlık sınırının bile altında

boşverin hocam bunlar anlat anlat anlamazlar
Keşke foruma bakmasaymisim sinir oldum neyden mutluyum lan 1 hafta önce @S C O ya yazdım ben intihar etmeyi düşünüyordum nasıl mutlusun ? Nasıl mutluyuz bıktım

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Neden İktidardan memnun değilim;
Ekonomi
Mülteci
Rahat rahat konuşamamız
Anayasa ihlali
Çözüm süreci
Halka küfür

Ve dahası…

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
859
Hocam en basitinden yoksulluk sınırı 33,015 TL olan bir ülkede asgari ücretin 8500tl olması bence büyük bir sorun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri