Neden Kaybediyoruz ?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Senelerdir %2'leri geçemeyenler bıraksın o işi yapamıyor demek ki 😁
Yani orası ayrı ama %5 küçümsenemez ilk seçimden. Diğer seçimde oy kullanacak biri olarak eğer ki kazanabileceğini düşünürsem ve aday olursa verebilirm.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Kardeş adamı hiçbir kanal çıkarmadı adam kendi cebinden yaptı herşeyi yüzde 5 i küçümsemek yersiz olur çok ciddi bir oy ülkenin kaderini belirler bu oylar
%5'i küçümsemedim. Nerden çıkardın küçümsediğimi?
Cumhurbaşkanı olabilmek için çok çok yetersiz bir oy. 2. turda ihtimali bile yok.

Yani orası ayrı ama %5 küçümsenemez ilk seçimden. Diğer seçimde oy kullanacak biri olarak eğer ki kazanabileceğini düşünürsem ve aday olursa verebilirm.
Sen de mi?
Küçümsemedim!
O sizin yargınız!

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
%5'i küçüksemedim. Nerden çıkardın küçümsediğimi?
Cumhurbaşkanı olabilmek için çok çok yetersiz bir oy. 2. turda ihtimali bile yok.
Bu sefer kimse zaten kazanabileceği için vermedi. Kılıçdaroğlu da istemiyor millet ama tek çare gibi duruyor, diğer seçime kadar böyle ilerlerse oyları baya artar.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
bunu kim yaptı ya DAWDAWD wallpaper engine koymus bide sarkı olarakta "kimse sultan değil" calıyor DWADWA
1684090098558.png

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
sey benim vekil adayları biri dayım biri amcam diğeri amcam ne yapacam
DWADAW

Ashiaw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Şuanda kılıçdaroğlunun aldığı oylar ajanslara gönderilmiyor akp yetkilileri itiraz dilekçeleriyle gidip aynı oyları defalarca saydırtıyor bir sandıkta 270kk 30rte 3 te sinan oğan çıkmıştı fakat o anda akp de çalışan kişiler 7-8 tane itiraz raporuyla gelip oyların neredeyse sabaha kadar sayılmasına sebep oluyor ve çoğu yerdede bunun gibi şeyler olduğu için kemal kılıçdaroğlunun oyları baskılanıyor benim tahminimce 1-1.5 saat içinde kk nin oylarının artmaya başlayacağı yanında
Verdiğim örneğin doğru olması lazım çünkü arkadaşımın dedesi bir tane okulda sandık kurulu başkanı o söyledi

Olmasi gereken oluyor hocam terore destek verene batiya sirtini dayiyana dini gorusu zayif olana oymu. Vercez
Dolar 30 lira olsa ne olur olmasa ne olur bizim ALLAHIMZI VAR(!)

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Hayır tabiki o yüzden diyoruz ya NE KANDİL DAĞI NE DOMUZ BAĞI her iki asil aday da bu ülkenin geleceği için iyi karakterler değiller ikinci tura kalacağına kesin gözüyle bakıyorum ben
İsteriz evet sinan oğan fakat kazanabilecek mi? Hayır.

O zaman neden İktidara gitsin en azından muhalefet daha iyi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri