Neden Kaybediyoruz ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Değerli arkadaşlar,

Bugün ülkede gerçekleşen büyük bir seçim var. Her yerde konuşulurken, burada da konuşulması gerekir tabii ki. O yüzden herkesin fikrine saygı duyarak, işi hareket ve küfür boyutlarına getirmeden "medeni şekilde" konuşulabilir. Bunda bir sakınca yok.
O zaman düşüncelerimi söyleyeyim.

Yaşım gereği oy kullanamayacağım ama gönlüm Sinan OĞAN'dan yana ve 2028 de alacağı şimdiden belli bence, hatta seçimi millet ittifakı kazanırsa 2028 e kalmaz bir sonraki seçim diye düşünüyorum ama şuan 2. tura kalsa bile cumhur ittifakı gibi. Yinede farklı bir yönetim şekli görmek isterim. Şuanki yönetimi desteklemiyorum. Zafer P. en azından meclise girmeliydi.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
hocam bence şuan ki önceliğimiz demokrasiyi kurtarmak olmalı sonrasında beğenmessek değiştiririz 5 sene içerisinde ama demokrasiyi kurtaramazsak iş çok zorlaşır
Demoktasiyle bitmiyor. Başa gelecek insanların ülkeye getirecekerini öngörmek lazım.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Gider Hizbullaha verirsin dostum :D Resmi anlaşma olan vs olmayan :)) Araştırın, araştırmayı sevin.
Biz terörün her bir türünü lanetliyoruz ister Hizbullah olsun ister PKK ister HDP ister yeşil sol parti vs devletin tokadını görürler o eli de kırarız ikinci turda bakicaz şartlarımızı karşılayacaklar mi CHP şartlarımiza uymuyor bakicaz

Hocam bana sorarsanız Sinan ogan denilen adam m kendini milleyetci diye gösteren MHP den oy koparan bir faşist dir
Sana diyecek bişeyim yok kardeşim saygı duyarım ama o adamı iyi araştır öyle yorum yap bence

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
Ss
kaldı bile hocam maalesef kaybettik büyük ihtimalle 2. turda sinan oğanın seçmeni de akpye vericek
Türk Milliyetçileri olarak HDP değil kilit parti biz olduğumuzu söyledik bu seçimde herkes anlamıştır

hangisi işine gelirse bence onu seçicek ama ben Kılıçdaroğlundan yana olucağını düşünüyorum.
Mümkün değil öyle bişeyin ihtimali yok Kılıçdaroğlu HDP yi ve PKK yı desteklediği müddetçe bı halt olmaz

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Ss

Türk Milliyetçileri olarak HDP değil kilit parti biz olduğumuzu söyledik bu seçimde herkes anlamıştır

Mümkün değil öyle bişeyin ihtimali yok Kılıçdaroğlu HDP yi ve PKK yı desteklediği müddetçe bı halt olmaz
hocam akp de hudaparı desteklıyor onlar anlasma ıle hpd ıle bız anlasmalı olarak degılız kendılerı desteklıyor

büyük hata yaptılar hocam hdp ile ilişkilerini kesip sinan oğanı yanlarına almalılardı çok büyük oy gelirdi
ılıskılerı yoktu bıraz fdıkkatle bakın hdp kendı desteklıyordu cunku akp nın gıtmesını ıstıyordu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri