Çözüldü Origin yüklenirken 16:-1 hatası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boranb12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Youtube ve forumlarda bulunan her şeyi denedim (Virüs korumasını devre dışı bırakma, güvenlik duvarından atlatma, yerel ağ ayarları vb.). Ekran kartımın güncel olduğundan da eminim fakat hala OriginThinSetup'ta 16:-1 hatası alıyorum. Çözümü ne olabilir?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
- İndirip arşivden çıkartın ve daha sonrasında install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve işlemler bitince sistemi yeniden başlatıp deneyin.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Eğer yukarıdaki yöntem işe yaramazsa Windows 'u Ağ ile Güvenli mod aşamasında başlatıp öyle kurulum deneyin.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
Yükleyici yarıda kesilip hata verdiyse kalıntısı kalmışlar, yeniden indirirken o zorluk çıkarıyor olabilir başıma geldi.

1. Win + R kombinasyonlarını kullanarak "Çalıştır" 'ı açın ve %ProgramData% yazıp enterlayın. Açılan pencerede 'Origin' klasörünü bulup silin. (Origin daha önceden yüklüyse ve güncellemeyle böyle olduysa Origin klasöründeki 'LocalContent' dosyası dışındakileri silin.)
  2. Tekrar Win + R ile "Çalıştır"'ı açın ve bu sefer %AppData% yazıp enterlayın. Alt + (yön tuşlarından) Yukarı Ok tuşuna basın ve
  3. Local klasörüne girin ve 'Origin' klasörünü bulup silin.
    Bilgisayarınızı yeniden başlatın Origin'i kendi sayfasından indirin ve kurulum dosyasını yönetici olarak başlatın.

Origin yerine EA App 'de indirebilirsin. EA App, Origin'in yenilenen versiyonu olacak ve şuan da açık betada. Kendi sayfasından indirip kullanabilirsiniz.

KS

boranb12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yükleyici yarıda kesilip hata verdiyse kalıntısı kalmışlar, yeniden indirirken o zorluk çıkarıyor olabilir başıma geldi.

1. Win + R kombinasyonlarını kullanarak "Çalıştır" 'ı açın ve %ProgramData% yazıp enterlayın. Açılan pencerede 'Origin' klasörünü bulup silin. (Origin daha önceden yüklüyse ve güncellemeyle böyle olduysa Origin klasöründeki 'LocalContent' dosyası dışındakileri silin.)
  2. Tekrar Win + R ile "Çalıştır"'ı açın ve bu sefer %AppData% yazıp enterlayın. Alt + (yön tuşlarından) Yukarı Ok tuşuna basın ve
  3. Local klasörüne girin ve 'Origin' klasörünü bulup silin.
    Bilgisayarınızı yeniden başlatın Origin'i kendi sayfasından indirin ve kurulum dosyasını yönetici olarak başlatın.

Origin yerine EA App 'de indirebilirsin. EA App, Origin'in yenilenen versiyonu olacak ve şuan da açık betada. Kendi sayfasından indirip kullanabilirsiniz.
İlk bunu denedim ve sorun çözüldü. Cevap verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. 3 gündür saatlerce uğraşıyordum. Beni kurtardınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri