Oyun içi çektiğiniz fotoğraflar

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
screenshot_20230706_091411.png
screenshot_20230706_081458.png
screenshot_20230706_081242.png

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235

Cemalettin Bayraktar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Rdr2 de neden SS alınca siyah bir ekran da SS almışım gibi oluyor ?

Hadicanmsnde

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Hocam benim oynadığım oyunlar xboxda sslerde öyle Xbox 'ı TV de oynuyorum bir kısmı telefondan oynadıklarım var ama SS pek fazla yok
Standoff 2
Mobile legends bang bang
Tv'de oynarken çektiğim forza horizon 1 var (kalite çok iyi değil )
Bunlar
Knka mlbb de karşı takım ve senin takım bot yanlız

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Bu oyun kaç saat buna mi başlasam yoksa cyberpunk 2077 yada days gone ye mi karar veremiyorum
Kaç saat hatırlamıyorum ama 200 saat civarı oynamışım haritada keşfetmediğim yerler hala mevcut ama az kaldı hızlı bitmesin diye yavaş yavaş oynuyorum dünyası o kadar iyi ki anlatamam. Ana hikaye ve 2 dlc mevut ama dlcler bile ayrı bir oyun gibi yapılmış 1 tanesinin kendine ait haritası var. Kışın tekrar başlamayı düşünüyorum, bahsettiğin 2 oyunu da oynamadım ama videolarını izledim kesinlikle witcher 3 e başlamanı öneririm. Ana hikaye, hos, bav sırasıyla oynamanı tavsiye ederim ve oyundaki seçimlerin senaryoyu ve bitişi etkiliyor ona göre kararlar vermeye dikkat et.

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Kaç saat hatırlamıyorum ama 200 saat civarı oynamışım haritada keşfetmediğim yerler hala mevcut ama az kaldı hızlı bitmesin diye yavaş yavaş oynuyorum dünyası o kadar iyi ki anlatamam. Ana hikaye ve 2 dlc mevut ama dlcler bile ayrı bir oyun gibi yapılmış 1 tanesinin kendine ait haritası var. Kışın tekrar başlamayı düşünüyorum, bahsettiğin 2 oyunu da oynamadım ama videolarını izledim kesinlikle witcher 3 e başlamanı öneririm. Ana hikaye, hos, bav sırasıyla oynamanı tavsiye ederim ve oyundaki seçimlerin senaryoyu ve bitişi etkiliyor ona göre kararlar vermeye dikkat et.
7 8 saat kadar oynadım can basma olayını anlamamıştım sınır olup silmiştim en sonra can olayı şimdi nasıl acaba ?

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
7 8 saat kadar oynadım can basma olayını anlamamıştım sınır olup silmiştim en sonra can olayı şimdi nasıl acaba ?
Onun için açmak gereken bir yetenek var yemek yediğin zaman can yenileme süreni yanlış hatırlamıyorsam 20dk yapıyor ve 20 dk boyunca can otomatik yenileniyor veya iksir kullanmanın şart olduğu zamanlar oluyor ben kırlangıç iksiri kullanıyorum genelde yeterli oluyor ama daha iyi iksirlerde mevcut onlarıda kullanabilirsin ki bazen kullanmadan olmuyor en düşük zorlukta bitirmeme ragmen zorluyor ve her zorluk seviyesinde mevcut değil ama meditaston yapınca can ve iksir yenileniyor.

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235
Onun için açmak gereken bir yetenek var yemek yediğin zaman can yenileme süreni yanlış hatırlamıyorsam 20dk yapıyor ve 20 dk boyunca can otomatik yenileniyor veya iksir kullanmanın şart olduğu zamanlar oluyor ben kırlangıç iksiri kullanıyorum genelde yeterli oluyor ama daha iyi iksirlerde mevcut onlarıda kullanabilirsin ki bazen kullanmadan olmuyor en düşük zorlukta bitirmeme ragmen zorluyor ve her zorluk seviyesinde mevcut değil ama meditaston yapınca can ve iksir yenileniyor.
Meditasyon olayını tam anlamamıştım ama en kolayda bile çok zorluyordu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri