Oyun Laptop Önerisi Hangisi Daha İyi? (19 Ağustos 2022)

EthemCan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

RDR2 gibi ağır oyunları uzun ömürlü oynatacak bir laptop arıyorum ikisi arasında kaldım hangisi daha iyi

yoksa

Başka laptop önerilerinede açığım

Moderatörün son düzenlenenleri:

Furkan Karagülle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
57
Nedeni ekran kartının çok daha iyi olması. Rtx3060 ile rtx3050 arasında epey bi fark var. Asusun işlemcisi daha iyi fakat oyunlar için ekran kartı daha önemlidir.
Oyunlar için ekran kartı daha önemli demeyelim de bu iki Laptop'tan Acer olan oyunlarda daha yüksek performans verir diyelim. Tabii burada temel faktör ekran kartı oluyor.

quatinira

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
merhaba ben sana bu bilgisayarı almanı öneririm hem iyi fiyatlı hem de 12.nesil İntel core i5 12500h var içinde

salihh_akcin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

RDR2 gibi ağır oyunları uzun ömürlü oynatacak bir laptop arıyorum ikisi arasında kaldım hangisi daha iyi

yoksa

Başka laptop önerilerinede açığım
dostum tam olarak linkini bulamadım ama vatan pc de hp victus vardı i5 12500h rtx 3060 lı fiyat olarak bütçeni aşıyor ama kesinlikle göz at derim taksitle falan alabiliyorsan kaçırma, 144hz ekran ve Windows 11 ile geliyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
ACER modeli öneririm bende.

Alternatif bu ürünü öneririm. Gayet başarılı cihaz.

Eğer bayağı uzun ömürlü bir cihaz arıyorsanız HP VICTUS , Casper ve Monster gibi ürünlerden uzak durum derim. Bu cihazlar genel kaliteden kısıp bileşene abanan ürünlerdendir. Performans için alınır ama uzun ömürlü kullanımda önermem.

bendelan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
bence acele etmeyin gözlem yapıpn sonucta 20 k az para değil öyle birşey alın ki hem işlemci hemde ekrak kartı iyi olsun en azından 5 yıl kafanız rahat olsun 20 k verip birde şu keşke daha olsaydı demeyin bazı oyunlar ve iş uygulamaları işlemcide çok yoğun kullanıyor bu bağlamda işlemcide önemli kendi deneyimlediğim için diyorum :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri