Oyuncu Kulaklığı Önerisi

jugathor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Bütçe sınırım yok
Bunların arasında kaldım, hangi birisini seçeceğim konusunda bilgim yok bu kulaklıklar arasında seçim yapsaydınız hangisini seçerdiniz?
Farklı kulaklık önerisi alabilirim sadece istediklerim kablosuz ve uzun süre rahatça şarjı gidebilecek ve rahat ettirebilecek bir kulaklık olması.

Son düzenleme:

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Bunların arasında kaldım, hangi birisini seçeceğim konusunda bilgim yok bu kulaklıklar arasında seçim yapsaydınız hangisini seçerdiniz?
Farklı kulaklık önerisi alabilirim sadece istediklerim kablosuz ve uzun süre rahatça şarjı gidebilecek ve rahat ettirebilecek bir kulaklık olması.
Yüksek fiyatlı ürünlerde özellik kıtlığı var sitelerde. Bilgi bulamıyoruz adam akıllı. Nova Pro ürününde ses kasma kalitesini artırmak için yapay zeka destekli bir teknoloji var anladığım kadarıyla. Tercih edebilirsiniz.

KS

jugathor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bütçe belirtebilir misiniz ?
Birde nerede kullanacaksınız Normal hayat,Oyun için ?
Bütçe de sınırım yok konuya yazmayı unutmuşum normal hayat ve oyun ikisini de barındırması gerekiyor

Yüksek fiyatlı ürünlerde özellik kıtlığı var sitelerde. Bilgi bulamıyoruz adam akıllı. Nova Pro ürününde ses kasma kalitesini artırmak için yapay zeka destekli bir teknoloji var anladığım kadarıyla. Tercih edebilirsiniz.
Yüksek fiyatlı çoğu üründe bu sorunu evet yaşıyorum. Nova pro serisini pchocasının youtube videosunda izlemiştim hoş fakat tek garipsediğim nokta terleme yapıcak ve uzun süre kullanım sağladığım için sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum bildiğim kadarıyla kumaş kulaklık yastığı yok

KS

jugathor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aşağıdakini ofisde arkadaşım kullanıyor denedim efsane rahat ve sesi çok iyi;
Çok teşekkür ederim, bu kulaklığı yaklaşık olarak 3 senedir kullanıyorum ve artık değiştirme zamanımın geldiğini düşünüyorum. Çok harika bir kulaklık ama artık yavaştan yeter bu kadar dayandığım dediğini duyar gibiyim.

MuRO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
peki beyler steelseries arctis 9 wifi dan arctis nova proya geçmeye gerek var mı?

MuRO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Son düzenleme:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
müzik dinlenmiyor tek sıkıntısı o biraz bas istiyorum diyince baslar acayip bozuluyor bu da aynısı ise o kadar para vermeye gerek yok diyorum

sizin var mı hem müzik hem de oyun için önerebileceğiniz bir kulaklık
Bunun için konu açmanız gerekmekte ama şuan kullandınız iyi.

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225

Bütçe sınırım yok
Sony Kalitesi Tartışılmaz Bence Yayıncıların birçoğu h9 kullanıyor baya kaliteli bence ..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri