Önemli Duyuru PC Hocası Forum'a Özel Kombo Hazırlıyorum

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Herkes aynı şeyleri yazmış fakat unuttuğunuz şeyler var sistem toplayan arkadaşlar.

1. M2 SSD (gözle görülecek indirim olmadı)
2. Bilgisayar Kasası (gözle görülecek indirim olmadı)
3. Mouse indirimleri (gözle görülecek indirim olmadı)
4. Klavye (gözle görülecek indirim olmadı)
5. Ram (gözle görülecek indirim olmadı)
Herkes kendi ihtiyacını yazıyor. A bileşenine ihtiyacınız varsa başkasına lazım diye b bileşenini önermezsin zaten.

Rtx3060Ti

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Herkes aynı şeyleri yazmış fakat unuttuğunuz şeyler var sistem toplayan arkadaşlar.

1. M2 SSD (gözle görülecek indirim olmadı)
2. Bilgisayar Kasası (gözle görülecek indirim olmadı)
3. Mouse indirimleri (gözle görülecek indirim olmadı)
4. Klavye (gözle görülecek indirim olmadı)
5. Ram (gözle görülecek indirim olmadı)
Olması için gereken ekonomik yaptırımlar gelmedi malesef. Bizler elimizdeki bütçeyle daha çok bekleriz. Para var sistem uygun değil.Sistem var para uygun değil. 😅

Preaks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Herkes kendi ihtiyacını yazıyor. A bileşenine ihtiyacınız varsa başkasına lazım diye b bileşenini önermezsin zaten.
Bana lazım olmadığını nereden biliyorsun :D ? SSD ihtiyacım vardı bende çok az kişi ssd yazmış diye yazayim dedim. SSD indirimi gözle görülür hiç olmadı ve ram yükseltimi yapacaktım fakat ram fiyatları da ortada. Artı olarak XPG D41 rami neden stokta yok. Mod bey?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bana lazım olmadığını nereden biliyorsun :D ? SSD ihtiyacım vardı bende çok az kişi ssd yazmış diye yazayim dedim. SSD indirimi gözle görülür hiç olmadı ve ram yükseltimi yapacaktım fakat ram fiyatları da ortada. Artı olarak XPG D41 rami neden stokta yok. Mod bey?
Anlatmaya çalıştığım şey: mesela bana kulaklık lazım, fakat sana ssd lazım diye ssd önermem Taner hocaya. Kendi ihtiyacım neyse onu yazarım. Ayrıca mod ve kâhin değilim.

Preaks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Anlatmaya çalıştığım şey: mesela bana kulaklık lazım, fakat sana ssd lazım diye ssd önermem Taner hocaya. Kendi ihtiyacım neyse onu yazarım. Ayrıca mod ve kâhin değilim.
Sana mod demiyorum zaten. Sana dediğim yerler sadece ilk 2 cümle bilgin olsun. :D Kahin olduğunu kim söyledi ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sana mod demiyorum zaten. Sana dediğim yerler sadece ilk 2 cümle bilgin olsun. :D Kahin olduğunu kim söyledi ?
Yani mesajıma yanıt olarak yazdığın için bana dediğini düşündüm normal olarak. Eğer bir ürün stoklarda yoksa bunu mod nereden bilsin?

Preaks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yani mesajıma yanıt olarak yazdığın için bana dediğini düşündüm normal olarak. Eğer bir ürün stoklarda yoksa bunu mod nereden bilsin?
Kardeşim hepsiburada ile işbirliği var diye biliyorum PCH'nin. Var olduğu için iletebilirler.

YusuFİslaM68

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Fab v5 Kumaş Oyuncu Koltuğu 2500 felan olsada alsak ihtiyacımız var​

maycicek58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
• 1. indirimli ürün: SİSTEM
• 2. indirimli ürün: EKRAN KARTI
• 3. indirimli ürün: İŞLEMCİ
• 4. indirimli ürün: KOLTUK
• 5. indirimli ürün: KLAVYE-KULAKLIK

YusuFİslaM68

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
• 1. indirimli ürün: Oyuncu koltuğu
• 2. indirimli ürün: Fiyat performans pc
• 3. indirimli ürün: Ekran kartı
• 4. indirimli ürün: Ssd
• 5. indirimli ürün: Ram

Cardatore

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
1 3060 veya 3070 i5 sistem
2 27 inc monitör
3 klavye mouse set
4 kulaklık
5 ram

MAXSİMİLYAN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
1. indirimli ürün: MONİTÖR
2. indirimli ürün: KLAVYE + MAOUS
3. indirimli ürün: KULAKLIK GAMİNG
4. indirimli ürün: TABLET
5. indirimli ürün: KOLTUK

KrofeSSional7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
1. indirimli ürün: Monitör
2. indirimli ürün: F/P Sistem
3. indirimli ürün: Klavye
4. indirimli ürün: M.2 SSD
5. indirimli ürün: Sata SSD

ARDA_bey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Selamlar arkadaşlar,

Forumdaki dostlara özel ekipman, koltuk, ekran kartı ve kasa gibi ürünlerde piyasanın altında indirimler için görüşüyorum. Lütfen bu konu başlığı altında önceliklendireceğimiz ürünleri benimle paylaşın. Forum'un takipçi kitlesi ve "has arkadaşlar" dediğimiz emek veren kişilerin emeklerini fazlaca vermenin doğru olduğunu sürekli düşündüğümden dolayı, hazırlıkları yine sizin belirleyeceğiniz kurallara göre yapmak istiyorum.

Lütfen aşağıdaki 5 ürün kategorisini siz sıralayın;

• 1. indirimli ürün:
• 2. indirimli ürün:
• 3. indirimli ürün:
• 4. indirimli ürün:
• 5. indirimli ürün:

Ardından şeffaf şekilde süreci sizle paylaşıp, ona göre alacak arkadaşlarımızı yorum, mesaj, konu ve verdiği emek doğrultusunda en çok katkı yapanlardan, en aşağıya doğru sıralayarak "hak ediş" belirlemiş olacağız. Bu kimi zaman sistem olur, kimi zaman ekipman olur. Ancak dışarıdan baktığınızda "bu forumda emeğim varsa, karşılığını alırım" diyebiliyor olmanızın devamı için hareket edeceğim.

Önerileriniz varsa ekstra lütfen paylaşın.
1)kasa
2)ekran kartı
3)oyuncu koltuğu benim için bunlarda indirim olsa yeter 😀

Slimshady

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

Forumdaki dostlara özel ekipman, koltuk, ekran kartı ve kasa gibi ürünlerde piyasanın altında indirimler için görüşüyorum. Lütfen bu konu başlığı altında önceliklendireceğimiz ürünleri benimle paylaşın. Forum'un takipçi kitlesi ve "has arkadaşlar" dediğimiz emek veren kişilerin emeklerini fazlaca vermenin doğru olduğunu sürekli düşündüğümden dolayı, hazırlıkları yine sizin belirleyeceğiniz kurallara göre yapmak istiyorum.

Lütfen aşağıdaki 5 ürün kategorisini siz sıralayın;

• 1. indirimli ürün:
• 2. indirimli ürün:
• 3. indirimli ürün:
• 4. indirimli ürün:
• 5. indirimli ürün:

Ardından şeffaf şekilde süreci sizle paylaşıp, ona göre alacak arkadaşlarımızı yorum, mesaj, konu ve verdiği emek doğrultusunda en çok katkı yapanlardan, en aşağıya doğru sıralayarak "hak ediş" belirlemiş olacağız. Bu kimi zaman sistem olur, kimi zaman ekipman olur. Ancak dışarıdan baktığınızda "bu forumda emeğim varsa, karşılığını alırım" diyebiliyor olmanızın devamı için hareket edeceğim.

Önerileriniz varsa ekstra lütfen paylaşın.
Sisteminizi aldım lakin monitör ihtiyacım var.. asus 27 inç ips 165 hz 1080 p monitörlerinden ayarlarsanız süper olur.. tercihen vg279q1a modeli😂😂

Ekli dosyalar

• D56EDB25-298F-4562-907F-9981FC24866F.jpeg
    D56EDB25-298F-4562-907F-9981FC24866F.jpeg
    4.6 MB · Görüntüleme: 33

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
1)kulaklık
2)ssd/hdd
3)monitör
4)işlemci soğutucu(çıkan hazır sistemlerde stok fan oluyor alabılen arkadaşlar indirimden faydalanır.)
5)klavye mause set

Seyamu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
1.Ürün: Rtx 3060 sistem
2.Ürün: Mouse
3.Ürün: Mousepad
4.Ürün: Joystick Gamepad
5.Ürün: Red switch tkl klavye

guapothegoat