Önemli Duyuru PC Hocası Forum'a Özel Kombo Hazırlıyorum

chengizkhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
1. 8-9k güzel bir sistem
2. Islemci
3. Ekran kartı
4. Monitör
5. Klavye

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
1. Kasa
2. Ekran Kartı
3. Monitör
4. Oyuncu Masası
5. Oyuncu Koltuğu

980Pro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
• 1. indirimli ürün: Ekran kartı
• 2. indirimli ürün: Monitör
• 3. indirimli ürün: Klavye
• 4. indirimli ürün: İşlemci soğutucu
• 5. indirimli ürün: Kasa + psu

BlackMan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
• 1. indirimli ürün: F/P sistem
• 2. indirimli ürün: Monitör
• 3. indirimli ürün: Ekran Kartı
• 4. indirimli ürün: Oyuncu koltuğu
• 5. indirimli ürün: Eğer zaman ayıran kişilere öncelik verilicekse daha yeniyim cahilim ama sizle ilgili üyelik gibi şeylerde olabilir. Çok zaman ayıran birisinin hoşuna gider bence

Herkes kendi ihtiyacını yazıyor. A bileşenine ihtiyacınız varsa başkasına lazım diye b bileşenini önermezsin zaten.
Hocam yazdığınız şeyler pc toplayanların zorlanacağı şeyler değil, çünkü öncelik sistemi olmalı ekipman her türlü zamanla alınır.

Son düzenleme:

Mdemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
• 1. indirimli ürün: Kulaklık
• 2. indirimli ürün: SSD
• 3. indirimli ürün: Monitör
• 4. indirimli ürün: Laptop
• 5. indirimli ürün: Kamera

aliugur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci:ryzen 5 5600x
Ekran kartı:RTx 3060
Ram:Gskill trdent z 16x2 4400 MHz ram CL 19
Bunları aldım tekrar kasa topluyorum indirimler aşşağıdakiler olursa çok sevinirim özellikle Anakart fiyatlarını çok abarttılar el atarsanız teşşekürler.
• 1. indirimli ürün:AMD Anakart (B550)
• 2. indirimli ürün: 650-750 watt PSU gold
• 3. indirimli ürün: M2 gen 4 SSD
• 4. indirimli ürün: Gaming KASA
• 5. indirimli ürün: Sıvı soğutma 360 mm

Ch1ska

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

Forumdaki dostlara özel ekipman, koltuk, ekran kartı ve kasa gibi ürünlerde piyasanın altında indirimler için görüşüyorum. Lütfen bu konu başlığı altında önceliklendireceğimiz ürünleri benimle paylaşın. Forum'un takipçi kitlesi ve "has arkadaşlar" dediğimiz emek veren kişilerin emeklerini fazlaca vermenin doğru olduğunu sürekli düşündüğümden dolayı, hazırlıkları yine sizin belirleyeceğiniz kurallara göre yapmak istiyorum.

Lütfen aşağıdaki 5 ürün kategorisini siz sıralayın;

• 1. indirimli ürün:
• 2. indirimli ürün:
• 3. indirimli ürün:
• 4. indirimli ürün:
• 5. indirimli ürün:

Ardından şeffaf şekilde süreci sizle paylaşıp, ona göre alacak arkadaşlarımızı yorum, mesaj, konu ve verdiği emek doğrultusunda en çok katkı yapanlardan, en aşağıya doğru sıralayarak "hak ediş" belirlemiş olacağız. Bu kimi zaman sistem olur, kimi zaman ekipman olur. Ancak dışarıdan baktığınızda "bu forumda emeğim varsa, karşılığını alırım" diyebiliyor olmanızın devamı için hareket edeceğim.

Önerileriniz varsa ekstra lütfen paylaşın.
1. İndirimli Ürün: F/P Maksimum 10.000₺ Masaüstü Bilgisayar.
2. İndirimli Ürün: Red Switch Türkçe Q Mekanik Klavye.
3. İndirimli Ürün: Monitör.
4. Kafa Üstü Kulaklık.
5. Minimum 6 Tuşlu Mouse.

(Biraz sanki kendi ihtiyaçlarımmış gibi oldu ama çoğu kişinin isteği olur diye düşündüm 😅)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,079
Selamlar arkadaşlar,

Forumdaki dostlara özel ekipman, koltuk, ekran kartı ve kasa gibi ürünlerde piyasanın altında indirimler için görüşüyorum. Lütfen bu konu başlığı altında önceliklendireceğimiz ürünleri benimle paylaşın. Forum'un takipçi kitlesi ve "has arkadaşlar" dediğimiz emek veren kişilerin emeklerini fazlaca vermenin doğru olduğunu sürekli düşündüğümden dolayı, hazırlıkları yine sizin belirleyeceğiniz kurallara göre yapmak istiyorum.

• 1. indirimli ürün:
• 2. indirimli ürün:
• 3. indirimli ürün:
• 4. indirimli ürün:
• 5. indirimli ürün:

Ardından şeffaf şekilde süreci sizle paylaşıp, ona göre alacak arkadaşlarımızı yorum, mesaj, konu ve verdiği emek doğrultusunda en çok katkı yapanlardan, en aşağıya doğru sıralayarak "hak ediş" belirlemiş olacağız. Bu kimi zaman sistem olur, kimi zaman ekipman olur. Ancak dışarıdan baktığınızda "bu forumda emeğim varsa, karşılığını alırım" diyebiliyor olmanızın devamı için hareket edeceğim.

1. Fp sistem
2. Monitör
3. Oyuncu koltuğu
4. Klavye
5. Kulaklik

KeNZai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
1. Klavye
2. Kulaklık
3. Oyuncu Koltuğu
4. Gen 4 m.2 ssd
5. Aorus Laptop

merhaba hocam bu ürünler de genel olarak istediğim markalar aorus ve steelseries çünkü sistemim ve ekipmanlarım bu 2 marka genelinde oluşuyor. klavyem ve kulaklığım yok o yüzden onları da steelseries olarak almak istiyorum sizin daha uygun fiyatlı indirimli ürünleriniz varsa onları da değerlendirmek isterim teşekkürler.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Hocam yazdığınız şeyler pc toplayanların zorlanacağı şeyler değil, çünkü öncelik sistemi olmalı ekipman her türlü zamanla alınır.
O zaman hiç bir zaman ekipmanların üstünde durulmaz hep sistem yapar herkesin sistemi olana kadar. Hep sistem toplama olmaz.

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
Selamlar arkadaşlar,

• 1. indirimli ürün:
• 2. indirimli ürün:
• 3. indirimli ürün:
• 4. indirimli ürün:
• 5. indirimli ürün:

1. oyuncu koltuğu

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bence herşeyden önce adetten ziyade indirimin durumu önemli , 11.11 indirimleriyle 1 TB ssdleri insanlar 1100 TL lere aldılar , 1200 liradan çıkmanın bir manası yok mesela , @OceanLaB rakipsiz fiyata çıktığın eski stratejinin devam etmesi gerektiğini savunuyorum ben şu an .
Çık rakipsiz fiyata mesela klavye 6 ay önceki fiyat olsun . Bunu sen belirle ama gerçekten rakipsiz olsun. Mesela glorous mouseleri sen tanıttım memlekete ve fiyatları şu an uçuk , çık 600-700 den kablosuz modeli gerçek indirimin tadına varsın kullanıcılar . Foruma skala belirleyip normalde indirimli fiyatla benzer fiyattan ürün sunmaktansa bunun daha makul olduğunu düşünüyorum .

BlackMan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
O zaman hiç bir zaman ekipmanların üstünde durulmaz hep sistem yapar herkesin sistemi olana kadar. Hep sistem toplama olmaz.
Öncelikle herkesin ihtiyacı farklıdır tabi ama herkesin sistemi olana kadar diye bi durum olabilse keşke, ekonomi şartları çoğu kişiyi zorluyor zaten, şöyle düşün sürekli ekipman vermesi mi sistem parçaları mı? Yani monitör çıktı diğelim, var monitörün mouse alabilirsin ama mouse
çıktığında ?

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,748
hocam başka bir sorum var
yardımcı olurmusunuz
asus rog strix b560-e gaming anakartım var 5300hmz destekli işlemci frekans desteği 3200mhz i5 1600k bazı anakartlarda işlemcinin kullanabileceği desteğin üstüne çıkıyormuş peki bu sistemde bir fayda sağlar mı
Bunun için ayrı bir konu açmanız daha iyi olur.

uğur+

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1-) 8 - 10 k F/P İntel - Nvidia sistem
2-) Oyuncu koltuğu
3-) Monitör
4-) Kulaklık
5-) Canının sağlığı :)

Sayko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Abi bence
1 f/p laptop
2 monitör
3 ekrankarti
4 PC masa
5 f/p sistem

Alicagimdan değil ama gördüğüm şu ki insanlarin ciddi anlamda laptop isteği var ve malesef hiçbir yayıncı f/p laptopu yapamadı benden tavsiye olsun 👍

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Öncelikle herkesin ihtiyacı farklıdır tabi ama herkesin sistemi olana kadar diye bi durum olabilse keşke, ekonomi şartları çoğu kişiyi zorluyor zaten, şöyle düşün sürekli ekipman vermesi mi sistem parçaları mı? Yani monitör çıktı diğelim, var monitörün mouse alabilirsin ama mouse
çıktığında ?
Reis hep ekipman vermiyor tam tersine sistem çıkarıyor sürekli. Hatta daha dün sistem çıkardı. Şöyle bi 700₺ g733 güzel gider.

tosbaa33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
1.Ürün: Fiyat Performans sistem (Tercihen Intel ve 8-9K Civarı)
2.Ürün: İşlemci (Çok fazla i3 12100F sistem gördük, ben dahil olmak üzere i5 11400F sistem toplamaya çalışan birçok insan olduğunu düşünüyorum.)
3.Ürün: Anakart
4.Ürün: SSD
5.Ürün: RAM

Ayrıca böylesine ilgi ve alaka dolu işler yaptığınız için çok teşekkürler :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri