PC Hocası GG6 Intel Hakkında

KS

Discopolice

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Stoklar yeniden bitti. Bakalım bu sefer hangi kasa ve ssd'yi koyacaklar

emre19033

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ilk çıkan intel de 1000 stok olduğuna inanmıyorum 3-5 tane satıp diğerlerine çöp kasayı itelediler şimdide yalandan onuda bitti gösteriyorlar .hocanın bu konuda ciddi açıklama yapması gerektiğini düşünüyorum.videosunda stok bitene kadar fiyat değişmeyecek demiş yani bitince değişebilir demek mantıklı anlıyoruz.lakin çöpleri sisteme dahil edip halen diğer parçaları tek tek satmak ahlaksızlıktır ve dolandırıcılıktır böyle ticaret olmaz böyle ahlak olmaz .fiyatı artsa bile almak isteyenler var ki biride benim

kaizen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
o sistem kasası değişmeden yaklaşık olarak 4-5 saat stokta kaldı kardeşim bu piyasada böyle sistem bulmuşlar bitmesi çok normal değil mi?

emre19033

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
diğer söylediklerime cevabın var mı yüce üstad kasayı tek satıp sisteme sokmayıp çöpü millete itelemek

kaizen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
diğer söylediklerime cevabın var mı yüce üstad kasayı tek satıp sisteme sokmayıp çöpü millete itelemek
kardeşim o sistem için o kadar kasa ayırmış demekki adam, haklısın kötü kasa fakat amdyi tercih edebilirsin şahsen ben kasası yüzünden amdyi tercih ettim sistemim geldi kurulumunu yapacağım

emre19033

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
kardeşim o sistem için o kadar kasa ayırmış demekki adam, haklısın kötü kasa fakat amdyi tercih edebilirsin şahsen ben kasası yüzünden amdyi tercih ettim sistemim geldi kurulumunu yapacağım
nedir durum iyi mi amd alalım mı

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,085
ilk çıkan intel de 1000 stok olduğuna inanmıyorum 3-5 tane satıp diğerlerine çöp kasayı itelediler şimdide yalandan onuda bitti gösteriyorlar .hocanın bu konuda ciddi açıklama yapması gerektiğini düşünüyorum.videosunda stok bitene kadar fiyat değişmeyecek demiş yani bitince değişebilir demek mantıklı anlıyoruz.lakin çöpleri sisteme dahil edip halen diğer parçaları tek tek satmak ahlaksızlıktır ve dolandırıcılıktır böyle ticaret olmaz böyle ahlak olmaz .fiyatı artsa bile almak isteyenler var ki biride benim

Merhaba Emre,

Foruma yeni kayıt olup çamur atmaya çalışmışsın. Normalde banlanman gerekli. Ancak cevap vereyim;

1-) Stok kaç adet beyan edildiyse o kadar satış yapılması ve fatura kesilmesi gerekli. Mevzuat gereği kafana göre stok söyleyip 10 tane satamazsın. Bilmiyorsan çamur atma.
2-) Stoklar bitinceye kadar evet parça değişmeyecek dedik. Fakat GamingGenTR kasa tarafında stokları o kadar ayıramamış. Bunu erkenden benimle paylaşmadılar. Fakat sistem kasa değişti diye her şey değişti "çöp" mantığına getirmen iticiliktir. Hala sistem kasa değişmiş olsa bile fiyat/performans kralı bir ürün.
3-) Ürünün içerisinde FSP 550W 80+ PSU kullanmıştık. Fakat onun da stoğu bittiği için DAHA İYİ BİR MODEL PSU olan FSP Performance 550W 80+ Bronze kullanılarak gönderilen sistemler oldu. Bunu neden söylemiyorsun?

AYRICA GÜNCELLEME;

Şu anda Intel sistem de AMD sistem de stoklar güncellendiği için eski parçalar ile satılmaya devam ediyor.

KS

Discopolice

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
gaming.gen.tr bu konuda baya amatör kaldı sanırsam. Ürün stokta gözüküyor fakat sepette alışa izin vermiyor.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri