Çözüldü PC Hocası Hector Hala Kargolanmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melofield

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar,

Çıktıgı gün sipariş ettiğim pc hocası hector sistem hala kargolanmadı bu benle mi alakalı herkeste mi boyle yardımcı olursanız sevinirim.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Çoğu kişi geç kargo süresinden şikayetçiydi zaten. Yanlış hatırlamıyorsam 22 ağustos deniyordu ve herkesin sistemi dün kargoya verilmeye başlandıysa 2-3 gün sürebilir daha da uzarsa zaten firmaya mail falan atın ulaşın durumu sorun.

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Merhabalar,

Çıktıgı gün sipariş ettiğim pc hocası hector sistem hala kargolanmadı bu benle mi alakalı herkeste mi boyle yardımcı olursanız sevinirim.
Benimkide halen daha kargoya verilmedi dün bir konu açılmıştı orda işlemiciyi RYZEN 5 5500 yapanlarınki hala test aşamasında oldugu söyleniyordu Herhalde Bugün yarın çıkar diye umuyorum eğer olmazsa Firmaya ulaşmamız lazım 11 gün oldu malum Bugün çıkar inşallah...

KnithsSs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
Ben instagramdan sordum bugün kargolanmaya başlamış o kadar kişinin siparisini yetiştirmesi zordur sipariş sırasına göre kargolamaya başlamışlar. Sakin olun.

KnithsSs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220823-140749_Instagram.jpg
    Screenshot_20220823-140749_Instagram.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 24

KnithsSs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
2 saattir yazmaya calisiyorum fakat sunucu hatasi verdiginden yazamadim kb.

KS

melofield

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Benimkide halen daha kargoya verilmedi dün bir konu açılmıştı orda işlemiciyi RYZEN 5 5500 yapanlarınki hala test aşamasında oldugu söyleniyordu Herhalde Bugün yarın çıkar diye umuyorum eğer olmazsa Firmaya ulaşmamız lazım 11 gün oldu malum Bugün çıkar inşallah...
aynen bende 5500 yapıp almıstım

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Rica ederim kral içiniz rahat olsun zaten firmanin magazasi falanda var bi terslik yapacaklarini sanmiyorum ihtimal bile vermiyorum benimde monitor geldi kasa kaldi bende sabirsizim ama sakin olun .
Bugün çıkar belli olmaz benim düşüncem en geç yarın kargoda olur bence

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhabalar,

Arkadaşlar genel bi yorum olsun ;

Ben dün aradığımda bana çok fazla yoğun ilgi olduğu için geçikmeler oluyormuş bunun telafisi olarak ve sistem fiyatının artışı olduğu için hediye olarak Logitech G102 Mouse hediye ediceklerini söylediler ve kargoların en geç çarşamba ya da perşembe ulaşacağını söyledi ve benimki şuan dağıtıma çıkmış geliyor bilginize endişelenmeyin.

Sistemi satın alanlara hayırlı olsun.

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Arkadaşlar genel bi yorum olsun ;

Ben dün aradığımda bana çok fazla yoğun ilgi olduğu için geçikmeler oluyormuş bunun telafisi olarak ve sistem fiyatının artışı olduğu için hediye olarak Logitech G102 Mouse hediye ediceklerini söylediler ve kargoların en geç çarşamba ya da perşembe ulaşacağını söyledi ve benimki şuan dağıtıma çıkmış geliyor bilginize endişelenmeyin.

Sistemi satın alanlara hayırlı olsun.
Evet mouse hediyesi var içinde Sizinki Yüksek ihtimal Ryzen 5 4500 işlemcili olandır hocam Biz Ryzen 5 5500 yaparak aldık ve işlemciyi bu şekil yapanların kargosu daha yola çıkmadı hayırlı olsun.

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Evet mouse hediyesi var içinde Sizinki Yüksek ihtimal Ryzen 5 4500 işlemcili olandır hocam Biz Ryzen 5 5500 yaparak aldık ve işlemciyi bu şekil yapanların kargosu daha yola çıkmadı hayırlı olsun.
Hocam benimkide Ryzen 5 5500 İşlemci benimki yola çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri