PC Hocası Yeni F/P Sistem Toplama Rehberi Hk.

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
yayın saatine 5 dakika kala vereceğim linki. Oradan bakabilirsiniz. 5 dakikada özelleştirmede yapılabilir, sistemin parçaları da değerlendirilir diye düşünüyorum. Forumun ayrıcalığı her zaman var..
Haftaya çıkacak olan sistemin özellikleri ve fiyatı ne olur tahminen? Daha yüksek bir sistem alacağım, eğer haftaya çıkacak olan sistem 11,12 bin ise haftaya alacağım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mansger

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam affınıza sığınarak yazıyorum hiçbir bilgim olmadığı için, sadece kasa mı olacak yoksa monitör falanda olacak mı kurulumu falan biz mı yapıcaz elimize ulaşırsa cevaplarsanız hem benim gibi bilmeyen arkadaşlara da yardımımız dokunur..

routhis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam sistem freedos mu olucak yoksa windows yüklü mü gelicek?

AgahBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
94
Tam telefon aldık bütün para gitti sistem geliyor. 1660S i3 işlemci 16 ramli sistem geliyor. Rez alın bekleyin.

ugur.baysungur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam affınıza sığınarak yazıyorum hiçbir bilgim olmadığı için, sadece kasa mı olacak yoksa monitör falanda olacak mı kurulumu falan biz mı yapıcaz elimize ulaşırsa cevaplarsanız hem benim gibi bilmeyen arkadaşlara da yardımımız dokunur..
Monitör olmaz sadece kasa olur. Hazır sistemlerde kasa kurulu olarak gelir sadece kargodan dolayı ekran kartını ayrı şekilde gönderirler hasar görmesin diye. Onun montajı da çok basit oluyor. Tabi Taner abi daha iyi bilir :)

ugur.baysungur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben web sitesinden alabileceğimi düşünmüyorum . En azından mağazalarda gün icerisinde tükenmiyorsa istanbuldaki arkadaşım aracılığıyla alabilirim diye düşünüyorum
İtopya mağazaları genelde kalabalık oluyor ama mağaza başına 30 stok olduğunu düşünürsek hemen tükenmez diye düşünüyorum

ozer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Selamlar arkadaşlar,

Bugün yayınlanacak sistem toplama rehberi İtopya ile birlikte PCH Medal X4 adı ile çıkacak. Fiyatı 9.000TL'nin altında olup, piyasanın şu anda en iyi fiyat kombinasyonuna sahip sistemi. GTX serisi ekran kartı yer alırken, bazı parçaları "mecbur" kullanmak durumunda kaldım. Kaliteli ama çok gördüğümüz parçalar.

Ancak alternatif özelleştirme kısmına baya seçenek eklendi. Oradan "ufak artışlar" ile değiştirebilmeniz mümkün.

STOK DURUMU

• Web'e özel stok sayısı: 200 adet
• Mağazalara özel stok sayısı: 90 adet (30 Acıbadem, 30 Beylikdüzü ve 30 Ankara Söğütözü)
• TOPLAM STOK: 290 adet

VİDEO VE ÜRÜN YAYINI

Video saat 18:00'da yayında olacak. Fakat forumdaki arkadaşlara özel olarak 5 dakika önceden BU KONU ALTINDA güncelleme yaparak linki paylaşacağım. Foruma özel stok yapacaktık ama, geçen biraz satın alımlarda çok yordular bizi. O yüzden bir sonrakine daha oturaklı olacak :)
Şube satışları da 18 de mi başlayacak acaba? Ona göre gidelim abi

fatihtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İtopya mağazaları genelde kalabalık oluyor ama mağaza başına 30 stok olduğunu düşünürsek hemen tükenmez diye düşünüyorum
Bu sistemi alabileceğimi düşünmüyorum. Ilerde yapılcak sistemler için mağaza konusunda biraz bilgi sahibi olursam ne yapacağım ne edeceğimi düşünüp sistemi sorunsuz bir şekilde alabilirim.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,142

Sadece kasa olacak. Monitör yok. Kurulumu İtopya kendi yapıp gönderiyor :)

PhsyX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam selamlar
Emeklerine sağlık yaptığın işlerin tebriği az kalır,
Yakın zamanda 3060 / ti / 3070/ ti
Tarzı yüksek grafik kartı barindiran fps kasaları gelecekmi?
Bu seferde smokin olucak mu? Eğer öle ise fps sistemi gelecektir,
1660s gelecek diyor arkadaşlar tahmini bu kartın 3000 serisinde ve amd 5bin 6bin serisinde hangisine kafa tutar eş değer bir fps sağlar tsk

batucosplay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam haftaya gelecek olan sistem RX 6600 tarzı mı olacak? Öyle olursa onu bekleyeceğim. 11-12k bandında olursa da tadından yenmez.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri