PC Hocası Yeni F/P Sistem Toplama Rehberi Hk.

Karmarija

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Selamlar arkadaşlar,

Bugün yayınlanacak sistem toplama rehberi İtopya ile birlikte PCH Medal X4 adı ile çıkacak. Fiyatı 9.000TL'nin altında olup, piyasanın şu anda en iyi fiyat kombinasyonuna sahip sistemi. GTX serisi ekran kartı yer alırken, bazı parçaları "mecbur" kullanmak durumunda kaldım. Kaliteli ama çok gördüğümüz parçalar.

Ancak alternatif özelleştirme kısmına baya seçenek eklendi. Oradan "ufak artışlar" ile değiştirebilmeniz mümkün.

STOK DURUMU

• Web'e özel stok sayısı: 200 adet
• Mağazalara özel stok sayısı: 90 adet (30 Acıbadem, 30 Beylikdüzü ve 30 Ankara Söğütözü)
• TOPLAM STOK: 290 adet

VİDEO VE ÜRÜN YAYINI

Video saat 18:00'da yayında olacak. Fakat forumdaki arkadaşlara özel olarak 5 dakika önceden BU KONU ALTINDA güncelleme yaparak linki paylaşacağım. Foruma özel stok yapacaktık ama, geçen biraz satın alımlarda çok yordular bizi. O yüzden bir sonrakine daha oturaklı olacak :)

GÜNCELLEME: SİSTEMİN LİNKİ

Arkadaşlar videoyu şu anda yayına aldım. Size de linki önceden iletiyorum. Saat 18:00'da aktif olacak bilginiz olsun.

• LİNK:

VİDEO:

Videodan sonra konu canlandı. Video öncesi instada göremedik duyuru falan

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Fiyat güzeldi ihtiyacı olan alabildiyse ne mutlu . Hocam g skill in çalışanlarının ram konusunda bir fikri olduğunu sanmıyorum (genelleme ) . 6000 MHz Cl 36 için savaş verdim sonuç alamadım . Değişim iade için kötü firma demiyorum bu arada .

PhsyX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Videodan sonra konu canlandı. Video öncesi instada göremedik duyuru falan
İnsanların günahını neden alıyorsunuz, hoca zaten dediği vakitte link koydu linkte ip ucu dahi vardı tıklayınca pc özellikleri çıktı felan adam belirttiği saatte de satışa çıkarttı, ya neden bu kadar meyve veren ağacı taslıyorsunuz anlamıyorum ki babacım siz yapın bu setup görelim, adam setup çıkartıp alt gelir yada daha doğru tabir olur ise parası çok olmayıp az para ile harika bir sistem almak isteyen insanlara vesile oldu, inşallah hak eden gerçekten ihtiyacı olan bekleyen kardeşlerim almıştır,
Bende pc bekliyorum benim bütçem 20k+ bana 9k ryzen 3d modelli setup yapsın 3080 koysun alırım bekliyorum ama bu kadar insanlara taş atmayın ne kardeşm herif uykusuz gözlerine bakın bugün yayınladi salı gene setup var dıe hangi arkadaş başardı bunu bu zamana kdr vallahi ayıp ediyorsunuz kul hakkına giriyorsunuz farkında olmadan

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
İnsanların günahını neden alıyorsunuz, hoca zaten dediği vakitte link koydu linkte ip ucu dahi vardı tıklayınca pc özellikleri çıktı felan adam belirttiği saatte de satışa çıkarttı, ya neden bu kadar meyve veren ağacı taslıyorsunuz anlamıyorum ki babacım siz yapın bu setup görelim, adam setup çıkartıp alt gelir yada daha doğru tabir olur ise parası çok olmayıp az para ile harika bir sistem almak isteyen insanlara vesile oldu, inşallah hak eden gerçekten ihtiyacı olan bekleyen kardeşlerim almıştır,
Bende pc bekliyorum benim bütçem 20k+ bana 9k ryzen 3d modelli setup yapsın 3080 koysun alırım bekliyorum ama bu kadar insanlara taş atmayın ne kardeşm herif uykusuz gözlerine bakın bugün yayınladi salı gene setup var dıe hangi arkadaş başardı bunu bu zamana kdr vallahi ayıp ediyorsunuz kul hakkına giriyorsunuz farkında olmadan

Kesinlikle altına imza atılır. Ağzına sağlık hocam

Karmarija

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Videodan sonra satışa çıkmasına lafım yok. Böyle bir sistemin geleceğine dair hiç bir haber kanyağı göremedim bir haftadır. Emin olki %80i al satçılar oluyor bu sistemi alanların

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Videodan sonra satışa çıkmasına lafım yok. Böyle bir sistemin geleceğine dair hiç bir haber kanyağı göremedim bir haftadır. Emin olki %80i al satçılar oluyor bu sistemi alanların
Forumda muhabbeti çok döndü hocam. Daha öncede forum üzerinden ilk duyuruları yapıldı bu etkinliklerin. Burayı takip etmek önemli. Forumu zaten geliştirmeye devam ediyoruz, kolaylıkla duyuruları takip edebilirsiniz.

Örneğin istediğiniz kategoride açılan konulardan direkt bildirim almak isterseniz, "takip et" butonuna tıklamanız yeterli.

1650776078981.png

Emre73

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Allah Herkese Daha İyisini Nasip Etsin.

Beğene bilirmisiniz.:)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri