PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duskys

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

kacr2828' Alıntı:
Selamlar, yeni üye oldum, pchocasını sadece youtube'dan biliyordum, daha öncede bir kaç kez siteye girmiştim ancak forum kısmını görmemiştim/bilmiyordum. Şuanda yeni üye oldum.

Bende youtube kanalından yeni sistemi bekliyordum, burda forumda konu içindeki mesajları görünce, bende 11.000 TL bandında olmasını temenni ederim.

iyi forumlar...
ben de aynı senin gibi bekliyorum

Muti16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Güncel dolar kurun da bu sistemin 10bin tl üstünde cıkması, bugün v.o.k youtube kanalı’nın paylaşmış olduğu apu sisteme gelen yorumların bir benzerine sebep olur.Tamam tüketici bir toplumuz ama artık bilinçli bir tüketiciyiz ve sistemleri tanıtırken lütfen ama lütfen ekran kartı’nı tek alsanız sistem ile aynı fiyat demeyi bırakalım çünkü o fiyatların balon fiyatlar olduğunu hepimiz biliyoruz.

General_Granger

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

@"OceanLaB" Hocam öncelikle verdiğiniz emekler için çok teşekkürler. :)

Sizden iki ricam olacaktı:

Birincisi; dolar yine bayağı düşmüş. Dolayısıyla fiyat 10 bine sabitlenirse harika olur. Sabitlenmese bile en azından söz konusu fiyattan 2k-2,5k düşük olsa ona da razıyım.

İkincisi; sistemin çıkış saati akşam 7 gibi olursa çok memnun olurum çünkü gün içerisinde mesai yapıyorum. Eminim benim gibi başka çalışan arkadaşlar da vardır.

Sadece Ölüler Görür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Dolar bugün 10tl den açılır ve öyle devam ederse ürünün 11000 lira olması bile fazla olucaktır.

Unliviteds

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Sadece Ölüler Görür' Alıntı:
Dolar bugün 10tl den açılır ve öyle devam ederse ürünün 11000 lira olması bile fazla olucaktır.

Bende aynı şekilde düşünüyorum sistem fiyatı 10k civarı olması lzm minimum dolar böyle kalmaya devam ederse 10500e kadar okey

Kuyucu2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

10bin olsa tadından yenmez daha monitör klavye mouse eksiğimiz var onu tamamlarız.

Mert55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Dolar 10.63 . Fiyat 10.000₺ olmalı.

emiraksu7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Fiyat lütfen 10 bini geçmesin,çıkış saatiyle ilgili bir gelmişme var mı ?

Swers08

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
@"OceanLaB"  Hocam son gelişmeleri paylaşırmısınız. Ek olarak kasa white modelimi acaba değilse değiştirilebiliyormu anakart seçenekleri neler . Zira o powera 3060 emanet  edilmez benim düşüncem bu yönde kolay gelsin.

Sadece Ölüler Görür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Fiyatlandırma 10999tl olacağı kesin. Daha aşağısı olabilir mi evet olabilir mümkün yapılabilir. 10999tl den fazla ise pahalı olucağını düşünüyorum 10500 + hediye güzel bir fiyat olur bana göre.

Mert55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Mouse hediyesi düz hesap ilk 50 kişi olmalı. Ayrıyetten siz fiyatı değerlendirirken dolar 11.90mış şuan 10.90’a kadar geriledi. Bu 1₺’lik düşüş içinde ya fiyat 500-1000₺ düşmeli ya da sistem içine sıvı soğutma eklenmeli. İyi çalışmalar.

Sadece Ölüler Görür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Mert55' Alıntı:
Mouse hediyesi düz hesap ilk 50 kişi olmalı. Ayrıyetten siz fiyatı değerlendirirken dolar 11.90mış şuan 10.90’a kadar geriledi. Bu 1₺’lik düşüş içinde ya fiyat 500-1000₺ düşmeli ya da sistem içine sıvı soğutma eklenmeli. İyi çalışmalar.

Sıvı soğutma olmasada daha iyi bir psu kasa da olabilir. Yada direkt indirime gidilebilir 10000tl yapılabilir. Hediyeler kaldırılsın herkes 10000 e alsın en güzel reklam böyle olur.

emiraksu7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Fiyatlandırma 10999tl olacağı kesin. Daha aşağısı olabilir mi evet olabilir mümkün yapılabilir. 10999tl den fazla ise pahalı olucağını düşünüyorum 10500 + hediye güzel bir fiyat olur bana göre.

Söylediğiniz fiyatta çok oluyor hocam Ekimde dolar 13 ken 5600x 3060ti li sıvı soğutmalı kasa 13 binden satıldı şuan dolar 10.9 değil mi ben mi yanlış görüyorum.

Muhammet Furkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar;

Bu ay iki sistem çıkıyoruz. Birincisi orta segment yarın çıkacak olan RTX 3060'lı sistem. Diğeri de GG5 olacak. Fakat araya bir inceleme de çıkartabiliriz GG5'den önce. (GG5 giriş seviye)

Forum'a özel önceden parçaların duyurularını yapacağımı söylemiştim. Yarınki sistemin özellikleri şu şekilde olacak;

Cumartesi günü çıkacak olan sistem GameGaraj ile olacak. Parçaları iyi. Onu Cumartesi günü forumdan erkenden duyuracağım. Bugün fiyat bilgisi paylaşamıyorum. Parça listesi şu şekilde;

• İşlemci: Intel Core i5-11400F
• Anakart: ASUS B560M-F-SI
• Ekran kartı: ASUS RTX 3060 DUAL 12GB
• RAM: GSkill Ripjaws (2x8) 16GB 3000MHz CL16
• SSD: Crucial 500GB M2
• Kasa: Darkflash DLX21
• PSU: Darkflash 650W 80+Bronze

İlk 30 sipariş özel olarak da ASUS TUF Gaming P305 M3 Mouse hediye edilecek. Akakçe üzerinden baktım ortalama 350TL piyasa fiyatı var.

Fiyatı konusunu CUMA gününden paylaşamıyorum. Fiyat ile ilgili güncellemeyi de Cumartesi saat 16:00'dan itibaren bu konu üzerinden güncelleyerek yapacağız. Hayırlı olsun şimdiden herkese.

DİP NOT: Sistem özelleştirilebiliyor. İsterseniz RTX 3060Ti yükseltilebilir. RAM, SSD, Anakart, İşlemci veya diğer parçaları değiştirebiliyoruz.

oRxkwN.png
Gg5 sistemin çıkışı neden bu kadar uzadı
acaba?

OceanLaB' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar;

Bu ay iki sistem çıkıyoruz. Birincisi orta segment yarın çıkacak olan RTX 3060'lı sistem. Diğeri de GG5 olacak. Fakat araya bir inceleme de çıkartabiliriz GG5'den önce. (GG5 giriş seviye)

Forum'a özel önceden parçaların duyurularını yapacağımı söylemiştim. Yarınki sistemin özellikleri şu şekilde olacak;

Cumartesi günü çıkacak olan sistem GameGaraj ile olacak. Parçaları iyi. Onu Cumartesi günü forumdan erkenden duyuracağım. Bugün fiyat bilgisi paylaşamıyorum. Parça listesi şu şekilde;

• İşlemci: Intel Core i5-11400F
• Anakart: ASUS B560M-F-SI
• Ekran kartı: ASUS RTX 3060 DUAL 12GB
• RAM: GSkill Ripjaws (2x8) 16GB 3000MHz CL16
• SSD: Crucial 500GB M2
• Kasa: Darkflash DLX21
• PSU: Darkflash 650W 80+Bronze

İlk 30 sipariş özel olarak da ASUS TUF Gaming P305 M3 Mouse hediye edilecek. Akakçe üzerinden baktım ortalama 350TL piyasa fiyatı var.

Fiyatı konusunu CUMA gününden paylaşamıyorum. Fiyat ile ilgili güncellemeyi de Cumartesi saat 16:00'dan itibaren bu konu üzerinden güncelleyerek yapacağız. Hayırlı olsun şimdiden herkese.

DİP NOT: Sistem özelleştirilebiliyor. İsterseniz RTX 3060Ti yükseltilebilir. RAM, SSD, Anakart, İşlemci veya diğer parçaları değiştirebiliyoruz.

oRxkwN.png
Gg5 sistemin çıkışı neden bu kadar uzadı
acaba?

Klaxxon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Bu sistem saat kaçta çıkıyor biliyo musunuz?

Mert55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Mert55' Alıntı:

Sıvı soğutma olmasada daha iyi bir psu kasa da olabilir. Yada direkt indirime gidilebilir 10000tl yapılabilir. Hediyeler kaldırılsın herkes 10000 e alsın en güzel reklam böyle olur.

Aynen o da olabilir. Kasa - psu corsair spec delta 650w’lık psusuyla herkesin bildiği sevdiği kasa psu modeli olabilir veya işlemci anakart değişebilir r5 5600x - b450m s2h olabilir ama birşeyler yapılsın hocam 1₺ düştü sonuçta dolar. En kötü ihtimal sıvı soğutma eklensin.

Mert55' Alıntı:

Aynen o da olabilir. Kasa - psu corsair spec delta 650w’lık psusuyla herkesin bildiği sevdiği kasa psu modeli olabilir veya işlemci anakart değişebilir r5 5600x - b450m s2h olabilir ama birşeyler yapılsın hocam 1₺ düştü sonuçta dolar. En kötü ihtimal sıvı soğutma eklensin ya da fiyat düşsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri