PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unliviteds

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mert55' Alıntı:
Sadece Ölüler Görür' Alıntı:
Sıvı soğutma olmasada daha iyi bir psu kasa da olabilir. Yada direkt indirime gidilebilir 10000tl yapılabilir. Hediyeler kaldırılsın herkes 10000 e alsın en güzel reklam böyle olur.

Aynen o da olabilir. Kasa - psu corsair spec delta 650w’lık psusuyla herkesin bildiği sevdiği kasa psu modeli olabilir veya işlemci anakart değişebilir r5 5600x - b450m s2h olabilir ama birşeyler yapılsın hocam 1₺ düştü sonuçta dolar. En kötü ihtimal sıvı soğutma eklensin.

Mert55' Alıntı:
Aynen o da olabilir. Kasa - psu corsair spec delta 650w’lık psusuyla herkesin bildiği sevdiği kasa psu modeli olabilir veya işlemci anakart değişebilir r5 5600x - b450m s2h olabilir ama birşeyler yapılsın hocam 1₺ düştü sonuçta dolar. En kötü ihtimal sıvı soğutma eklensin ya da fiyat düşsün.

Bende böyle düşünüyorum en azından bir sıvı soğutma çok iyi olur ama onun yerine fiyatta indirim yapmaları daha makul olur

Mert55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

Veya r5 5600x yerine i5 10600k veya 11600k’da olabilir. İntel devam edilecek çünkü anakart vs ayarlanmış amd olmaz muhtemelen. i5 11600k olabilir 11400f yerine ama tekrar söylüyorum dolar 1₺ düştü birşey yapılsın en kötü fiyat düşürülsün sıvı soğutma eklenilsin ama bence en mantıklısı şu kasa - psu kimsenin soru işareti olmayacağı kasa - psu olmalı ve tabi fp olmalı en iyi tercih corsair spec delta kasası 650 psusu ile.

Simsekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bu saatten sonra şu olsun bu olsun demeyelim .Fiyat olarak ne kadar uygunsa çoğu kişi için o en iyisidir. Sıvı soğutma falan sisteme eklenip ek yük getirmeyelim .Seçeneklere farklı kasalar sıvı sogutmalar islemciler eklenebilir .İsteyen kişiler oradan degisimler yapabilir .Herkes için en iyisi bu olur bana göre .

Mert55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Simsekk' Alıntı:
Arkadaşlar bu saatten sonra şu olsun bu olsun demeyelim .Fiyat olarak ne kadar uygunsa çoğu kişi için o en iyisidir. Sıvı soğutma falan sisteme eklenip ek yük getirmeyelim .Seçeneklere farklı kasalar sıvı sogutmalar islemciler eklenebilir .İsteyen kişiler oradan degisimler yapabilir .Herkes için en iyisi bu olur bana göre .

Stokların az olduğunu varsayarsak kasa - psu değiştirmeyle insanları uğraştırmamalı, bu kasa - psu yerine spec deltanın 650w psusuyla beraber olan kasasını koymanız en doğrusu olucaktır.

Unliviteds

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Simsekk' Alıntı:

Sende haklısın ama bu saatten sonra firma fiyat değişimi yapmak istemez ama elindeki bir sıvı soğutucu veya farklı bir alternatif parçayı eklemek firmaya daha cazip gelecektir

Sadece Ölüler Görür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

emiraksu7' Alıntı:
Sadece Ölüler Görür' Alıntı:
Fiyatlandırma 10999tl olacağı kesin. Daha aşağısı olabilir mi evet olabilir mümkün yapılabilir. 10999tl den fazla ise pahalı olucağını düşünüyorum 10500 + hediye güzel bir fiyat olur bana göre.

Söylediğiniz fiyatta çok oluyor hocam Ekimde dolar 13 ken 5600x 3060ti li sıvı soğutmalı kasa 13 binden satıldı şuan dolar 10.9 değil mi ben mi yanlış görüyorum.

Evet haklısınız da gelin bunu firmaya anlatın olması gerekn 900 dolar 9999tl aslında ama firma nın işine gelmez.

volkan8989

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Mert55' Alıntı:
Veya r5 5600x yerine i5 10600k veya 11600k’da olabilir. İntel devam edilecek çünkü anakart vs ayarlanmış amd olmaz muhtemelen. i5 11600k olabilir 11400f yerine ama tekrar söylüyorum dolar 1₺ düştü birşey yapılsın en kötü fiyat düşürülsün sıvı soğutma eklenilsin ama bence en mantıklısı şu kasa - psu kimsenin soru işareti olmayacağı kasa - psu olmalı ve tabi fp olmalı en iyi tercih corsair spec delta kasası 650 psusu ile.

i7 bile oyunlarda 5600 ile baş edemiyor, birçok test var yapılan. keşke 5600 seçeneği de olsaydı

emiraksu7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Artık saat ve detaylar netleşsemi hocam @"OceanLaB"

Buraqxs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

furkan18388' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Evet değiştirilip sıvı soğutma vs de eklenebiliyor. Özelleştirme seçeneği mevcut.
İşlemciyi 11400 olarak değiştirebiliyor muyuz? Ayrıca havale ödeme seçeneği açık olacak mı bilginiz var mı?

11400 daha mı iyi diğer seçeneklerden

Sadece Ölüler Görür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Fiyatı 13 bin gibi bir rakam verecekse hiç vermesin. Dolar 13 ün üstündeyken vok friday sunuldu 13000tl ye 1000 dolardan daha ucuza geldi. Bu ürüne de 1000 dolardan her türlü daha ucuz demeliyiz.

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

Fiyat tahminim taner abinin dediklerinden yola çıkarak 13.500. Büyük ihtimal bu fiyata çıkacak ve bence hiç de f/p bir fiyat değil. Vok friday sistem dolar 13.70 iken 13.000 tlye çıkmıştı. 3060ti ve 5600x vardı. Şuan dolar 11. Bu sistemin ederi en fazla 11.000 tldir.

Sistem 18.30da gelecek galiba arkadaşlar

Unliviteds

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistem fiyatı gerçekten 13.5 ise boşa zaman kaybı olur birçok insanın hayal kırıklığı ve size karşı bir kötü oluşumda cabası inş o fiyatlarda değilde max 11k çıkar ve isteyen faydalanır

Sadece Ölüler Görür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

13500 ise boşu boşuna zaman harcadığım 2. Pc olur. Vok un son apu sisteminin yanına koyarım bu pc yi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri