PC Hocası Yeni Sistem Geliyor (Smokinli)!!

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Haftasonu gelecek olan sistem diyorsun da smokin onda olacak zaten. OKNCNK bu seferlik böyle olsun diyorsun bana bu 3-4 kere oldu millet geliyor konuyu açıyor gidiyor kardeşim baksana sen bir konusu var mı paylaşılmış mı ? Bu nasıl algı anlamıyorum. Neymiş mesaja beğeni atmışlar. Kardeşim af edersin de koyun musun sen başına çoban gelip illa seni mi uyarması lazım insanız anlayabiliyoruz diye düşünüyorum.

Son olarak da bu foruma mesaj atıyorsan kuralları okumak zorundasın okumadıysan da emir kipi kullanır yazarım. Gelmiş iki üç şey yazmışsın birde haksızken savunma yapıyorsun. Kural ihlali zaten var ama uyarmıyor olabilirler sen bunu bilip sürekli bunu yapamazsın. İlk seferdir diye bu seferlik tamam diyorlardır belki. İyi niyeti de kullanmamak lazım. Bir çok kişi hatalı konu , yazı yazabiliyor herkesi öyle uyarsalar banlasalar forum kalır mı ortada ? Sizin gibilere sinirlenmemek elde değil.

okncnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
2 sistem de aynı bahsedilen.

Haftasonu gelecek olan sistem diyorsun da smokin onda olacak zaten. OKNCNK bu seferlik böyle olsun diyorsun bana bu 3-4 kere oldu millet geliyor konuyu açıyor gidiyor kardeşim baksana sen bir konusu var mı paylaşılmış mı ? Bu nasıl algı anlamıyorum. Neymiş mesaja beğeni atmışlar. Kardeşim af edersin de koyun musun sen başına çoban gelip illa seni mi uyarması lazım insanız anlayabiliyoruz diye düşünüyorum.

Son olarak da bu foruma mesaj atıyorsan kuralları okumak zorundasın okumadıysan da emir kipi kullanır yazarım. Gelmiş iki üç şey yazmışsın birde haksızken savunma yapıyorsun. Kural ihlali zaten var ama uyarmıyor olabilirler sen bunu bilip sürekli bunu yapamazsın. İlk seferdir diye bu seferlik tamam diyorlardır belki. İyi niyeti de kullanmamak lazım. Bir çok kişi hatalı konu , yazı yazabiliyor herkesi öyle uyarsalar banlasalar forum kalır mı ortada ? Sizin gibilere sinirlenmemek elde değil.
Reis takma boşver canını sıkma böyle şeylere

KS

Samet_2208

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22

Orta da bir kural ihlali varsa bunu sen değil yönetim belirtir gerekli olanı yapar. Bu üsluble konuşma hakkını size kim verdi. Kuralları okudum diyorum . Okumadıysan emir kipi kullanır yazarım diyorsun. Başına afedersin diyerek üslubunu yumuşattığını düşünerek koyun da diyemezsin. Ayrıca sinirlenmen beni ilgilendirmiyor kendine zarar vermekten başka bir şey yapmaz. Bu arada fark ettiysen haberi vermemin ardından bu konu altında sistem konuşmadık 2 3 kişi smokin olduğuna sevindiğini belirten yorum yaptı onun haricinde sizin çıkışlarınıza yazılan cevaplar var. Eğer konunun bölünmesini istemiyorsanız sizin açtığınız konu altında sistem konuşulacaksa o zaman lütfen buraya karşıt görüşlerinizi yazıp konuyu öne çıkarmayın. Konunuz altında sistemi konuşmaya devam edelim.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
@OceanLaB sanırım seviyeli tartışmanın ve eleştirinin sonucunu bu sistemde göreceğiz hocam. :) @ugur.gozaydin hocamdan mini itx anakart bekliyorum hala :):):) anakart sisteme kadar gelmezse 10 tane alıp herkesin hakkına girecem diyomuşum :):):)

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Syqex bayağı bir abartmış konuyu, arkadaş sadece smokine dikkat çektiği halde Syqex doğrudan sistemin konuşulduğu başka bir konuyu ortaya koymuş kendine bir bak ve ondan sonra diğerlerini suçla derim ben Syqex.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
@OceanLaB sanırım seviyeli tartışmanın ve eleştirinin sonucunu bu sistemde göreceğiz hocam. :) @ugur.gozaydin hocamdan mini itx anakart bekliyorum hala :):):) anakart sisteme kadar gelmezse 10 tane alıp herkesin hakkına girecem diyomuşum :):):)
Vallahi ben ilettim İsmail bey aklımda demişti en son %50 ihtimal var zaten ya olacak ya olmayacak. :)

TowN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bu çıkıcak sistem giriş mi olur max 11k bütçem var alabilir miyim acaba çıkarsa

okncnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Yeni sistem yok mu şimdi ben anlamadım bu isi