PC Hocası'ndan ilk sistem geldi! İkinci sistem yükleniyor...

emrebuduncar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Ben ilk defa pc alıcam da pc sıkıntılı felan gelmez dimi hayatımda ilk defa pc almış olucam biraz korkuyorum :D Pchocası taner abiye güveniyorum da site kaynaklı belki arızalı parça gelirse nasıl anlayacağım onu

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ben ilk defa pc alıcam da pc sıkıntılı felan gelmez dimi hayatımda ilk defa pc almış olucam biraz korkuyorum :D Pchocası taner abiye güveniyorum da site kaynaklı belki arızalı parça gelirse nasıl anlayacağım onu
Sistem çalışmazsa zaten fark edersiniz. İade yada değişim yaparsınız.

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Şahsen ben 14-15k fiyatlardan başlar diye düşünüyorum benim bütçemde 13k inşallah 12-13k gibi bir fiyata sunarlar. Eğer ilk çıkacak olan bütçemi zorlarsa hafta sonu çıkacak olanını alacağım.
14k yı geçeceğini sanmıyorum benim bütçemde 12k beklemedeyim 12k geçerse mecbur 2. sistemi bekleyeceğim

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Giriş seviyenin bir tık üstü max 11k olur diye düşünüyorum.

Mahesvara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
@OceanLaB Hocam sizin işiniz değil tabii ki küçük bir tavsiye vermek istiyorum haddimi aşmadan. Anlaştığınız yer ile taksit konusunda da avantajları görüşseniz daha kampanyalı bir sistem olmaz mı? Peşin fiyatına 12 taksit veya işte 6 taksit vadeli fiyatın üzerinden 12 taksit gibisinden? Çok daha muhteşem olur ve ödeme kolaylığı olur gibi geliyor.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,318
@OceanLaB Hocam sizin işiniz değil tabii ki küçük bir tavsiye vermek istiyorum haddimi aşmadan. Anlaştığınız yer ile taksit konusunda da avantajları görüşseniz daha kampanyalı bir sistem olmaz mı? Peşin fiyatına 12 taksit veya işte 6 taksit vadeli fiyatın üzerinden 12 taksit gibisinden? Çok daha muhteşem olur ve ödeme kolaylığı olur gibi geliyor.

Bunu daha önceden dile getirdim ama bankalar veriyor taksit durumunu. Firma da istiyor yapılsın ama banka vermeyince elden bir şey gelmiyor maalesef :/

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
@OceanLaB Abi fiyat bandı için ipucu vermen mümkün mü kendimizi ona göre ayarlasak benim bütçem 12k ona göre yarın ki veya ondan sonraki çıkacak sistemi bekleyeceğim hero dan pahalı değil ama yakın dediniz o yüzden biraz korku var içimde 12k yı geçer diye

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,318
@OceanLaB Abi fiyat bandı için ipucu vermen mümkün mü kendimizi ona göre ayarlasak benim bütçem 12k ona göre yarın ki veya ondan sonraki çıkacak sistemi bekleyeceğim hero dan pahalı değil ama yakın dediniz o yüzden biraz korku var içimde 12k yı geçer diye

Hafta sonu çıkacak olan sistem 12K geçmeyecek onu bekleyebilirsin. Yarın çıkacak sistem biraz geçiyor üst segmente yakın olduğu için.

Kursat9606

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Hafta sonu çıkacak olan sistem 12K geçmeyecek onu bekleyebilirsin. Yarın çıkacak sistem biraz geçiyor üst segmente yakın olduğu için.
Peki teşekkür ederim umarım haftasonu çıkacak sistem yüzümüzü güldürür şimdiden teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri