45.000-60.000 TL PC Hocasının Yeni Sistemi Yüz Karasımı / Iyi Teklif Mi

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Su sekilde demek istediğim,

ASUS DUAL GeForce RTX 4070 SUPER EVO ve ASUS DUAL GeForce RTX 4070 SUPER .
Super evo olan hatta daha ucuz diğerine göre
Super evonun soğutma olayı düz dualden daha zayıf olduğu için ucuz.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
118
Su sekilde demek istediğim,

ASUS DUAL GeForce RTX 4070 SUPER EVO ve ASUS DUAL GeForce RTX 4070 SUPER .
Super evo olan hatta daha ucuz diğerine göre
evet bende bi ara sistem toplamayı düşünürken bu kartla karşılaştırmıştım yabancı forumlarda daha sıcak çalıştıklarını söylüyorlardı evoların

bide asusun bu seriye neden evo etiketini taktığını anlamış değilim evo dediğinde daha gelişmiş bişey sanıyorsun ama daha kötü çıkıyor normale göre evo yerine lite deseler daha mantıklı

MermiTeyze

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
evet bende bi ara sistem toplamayı düşünürken bu kartla karşılaştırmıştım yabancı forumlarda daha sıcak çalıştıklarını söylüyorlardı evoların
Aynen hocam bu yüzden video da bahsedilen ile sistemdeki farklı olunca bir danışmak istedim bilen arkadaşlar varsa diye :)

fallegan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1725653678335.png

Arkadaşlar bu sistemi sadece rami Kingston rgb olmayanı değiştirerek alacağım. Sizce okey midir, daha uyguna bulamam sanırım bu kalitede? Soğutucuyu bir kaç ay sonra alabilirim muhtemelen. Bir de bu siteyi yeni duydum ama pc hocasında paylaşıldıysa sıkıntısız gelir herhalde, müşteri hizmetleri vesaire.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
118
Ekli dosyayı görüntüle 37890
Arkadaşlar bu sistemi sadece rami Kingston rgb olmayanı değiştirerek alacağım. Sizce okey midir, daha uyguna bulamam sanırım bu kalitede? Soğutucuyu bir kaç ay sonra alabilirim muhtemelen. Bir de bu siteyi yeni duydum ama pc hocasında paylaşıldıysa sıkıntısız gelir herhalde, müşteri hizmetleri vesaire.
rami 1*16 olarak seç 2 slotlu bi anakart olduğu için ilerde yüksetme de yaparsın

fallegan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
rami 1*16 olarak seç 2 slotlu bi anakart olduğu için ilerde yüksetme de yaparsın
Dual channel olayından dolayı öyle kalsın demiştim ama o olay azalmış biraz doğru mu?

Dual channel olayından dolayı öyle kalsın demiştim ama o olay azalmış biraz doğru mu?
Hocam yokmuş zaten, sadece bunlar var.
1725654701077.png

Hemen bir sağdaki aynı ram CL30 ve -100 TL daha mantıklı değil mi? Ne farkı var rgb yok diye mi? CL30 daha iyi olması lazım ona değiştirmek mantıklı sanırım

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
118

fallegan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1725655244097.png

Bu üç ramden en iyisi hangisi, fiyatları arasında fark yok neredeyse. RGB çok önemli değil, o hariç düşününce.

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
220
''Bu üç ramden en iyisi hangisi, fiyatları arasında fark yok neredeyse. RGB çok önemli değil, o hariç düşününce.''

Anakartınız iki Ram slotlu Patriot Viper CL30 olan model (2x16) işıksız olan.
Fury lere göre 1000 Tl farkediyor. İmkan varsa bu dual kiti alabilirsiniz.

fallegan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
''Bu üç ramden en iyisi hangisi, fiyatları arasında fark yok neredeyse. RGB çok önemli değil, o hariç düşününce.''

Anakartınız iki Ram slotlu Patriot Viper CL30 olan model (2x16) işıksız olan.
Fury lere göre 1000 Tl farkediyor. İmkan varsa bu dual kiti alabilirsiniz.
Pardon evet furylere göre fark var. Fury değecek bir fark var mı bilemiyorum ama CL değeri de düşük. Teşekkür ederim bu şekilde alacağım sanırım.
1725655506307.png

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Ekli dosyayı görüntüle 37890
Araştırma ile daha kaliteli daha ucuza denk gelir bu sistem haddinden pahalı hele o işlemciyle bu fiyat komedi

fallegan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Araştırma ile daha kaliteli daha ucuza denk gelir bu sistem haddinden pahalı hele o işlemciyle bu fiyat komedi
Hocam valla öyle deniyor da ben anlamadım nereden nasıl toplanır. Tek tek almak istemiyorum, toplama bilgim çok yok. Sistemleri her yerden inceledim, super sistemler zaten 50k dan başlıyor. 40 olanlar da çok kalitesiz. Yardımcı olabilecek varsa açtığım konuya bakabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri