PC yayıncı sistemi kapanıyor ?

costan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamün aleyküm hayırlı günler bir sene önce itopya dan aldığım hazır sistem kasam 3 mönitör yayıncı sistemi yayın vs oyun esnasında kapanıyor önce mönitörler sonra kasa kapanıyor ama kasa tam olarak kapanmouor fanlar dönmeye devam ediyor güç kaynagı 700 den 850 Gold a cevirdim ekran kartı kontrol edildi itopya tarafından kasa da keza aynı şekilde ama hala kapanma oluyor nedendir aceba ulaşma şansınız varmı bana sistem içerigi resimde mevcut ayrıyeten 3 adet monster monitör geri kalan masa üstü eklentiler üst seviye Logitech marka ürünler yardımcı olursanız sevinirim İstanbul bahçelievler Yenibosna da kardeşime kurduğum yayıncı sistemi

Ekli dosyalar

• IMG-20221016-WA0038.jpg
    IMG-20221016-WA0038.jpg
    117.6 KB · Görüntüleme: 28
KS

costan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sıvı soğutma var ama yine de sormak istiyorum. Sıcaklıklar ne durumda ?
Sıcaklık ile alakalı bir durum değil sıcaklık orta seviyelerde sürekli bazen yarım saat içinde bazen beş altı saat içinde kapanıyor 60 derece üstüne cıkmıyor kısacası

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Paylaşılan fotoğrafı anlamadım, 11900 + 3060 mı var yoksa 12600k mı?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
3 monitör için nasıl bir bağlama yaptınız?

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
356
fiyat niye böyle pahalı o paraya 3070ti sistem kurdum ben

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Selamün aleyküm hayırlı günler bir sene önce itopya dan aldığım hazır sistem kasam 3 mönitör yayıncı sistemi yayın vs oyun esnasında kapanıyor önce mönitörler sonra kasa kapanıyor ama kasa tam olarak kapanmouor fanlar dönmeye devam ediyor güç kaynagı 700 den 850 Gold a cevirdim ekran kartı kontrol edildi itopya tarafından kasa da keza aynı şekilde ama hala kapanma oluyor nedendir aceba ulaşma şansınız varmı bana sistem içerigi resimde mevcut ayrıyeten 3 adet monster monitör geri kalan masa üstü eklentiler üst seviye Logitech marka ürünler yardımcı olursanız sevinirim İstanbul bahçelievler Yenibosna da kardeşime kurduğum yayıncı sistemi
Merhaba, buradan parça isimlerine bakarak neden kapandığını tahmin etmek pek mümkün değil.

Onlarca sebebi olabilir.

Sistem bileşenlerini farklı testlere tabii tutmak gerekir, asıl nedeni bulabilmek için.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Kasa üzerinden bağlantıdan mı bahsediyorsunuz kablolama yoksa aparat olarak mı
Kablo çoklayıcı gibi bir şey kullandınızmı? Çok bilmiyorum bu tür şeyleri eğer öyle bir şey kullanıyorsanız belki ondandır. Psu yeterli duruyor ama 3 monitöre görüntü aktarmak psu dan biraz daha harcar heralde.

KS

costan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sizin gözünüze takılan anormal bir durum oldu mu ?
SSD yandı bir tek 4 TB disk aldım yerine harici bir sebep bulamadım güv kaynagını yükselttim akımdan dolayıdır diye ama o da değil ekran kartı kontrol edildi kasa kontrol edildi itopya servisi tarafından ama bişey bulunamadı

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Ups gibi bir şey kullanıyor musunuz?

KS

costan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kablo çoklayıcı gibi bir şey kullandınızmı? Çek bilmiyorum bu tür şeyleri eğer öyle bir şey kullanıyorsanız belki ondandır. Psu yeterli duruyor ama 3 monitöre görüntü aktarmak psu dan biraz daha harcar heralde.
Hayır harici bir şey yok kasa dan monitöre direk monster in kendi monitör orjinal kabloları ile bağlı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri