PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Reignover

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Perşembe hazırlık diye hikaye gelmiş yarın mi acaba

Samet_2208

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Evet üst seviye sistem diyor yarın geliyor sistem inşallah alabilirim

Reignover

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Bekliyorum ben de umarım bayram öncesinde yüzümüzü güldürür

Ozinga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sistemi yeni topladım bazı parçaları yolda. Umarım bu istemi görünce pişman olmam

kartalmt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
arkadaşlar ağustosda fıyatlar daha düşme ihtimali olabilir taner hoca ekran kartları yudısı fıyat vıdeosunda yurdısını gerıden takıp ettığimizi soyledı buda daha fıyatlar ıneblır demek çünkü onlarda düşmeye devam ediyor .
adam gibi bir sistem istiyorum fiyat perfprmans aslında 6750xt pc expres 4.0 bı anakart 12400f veya 5600 işlemcili bir makine 16 ram 500 m2 ssd iyi bir ksa mesh 15 bin alabilirmiyiz acaba sizce ?

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
@OceanLaB hocam ekran kartlari düşüyor eyvallah da dolarda kaydadeger oynama olmadigi halde neden diğer tüm parçalar artiyo. Bi monitör alcam 1 ay önce 2 k simdi 3 k hiçbir sebep yok

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Selamlar dostlar,

Sözümüzü tuttuk ve 3. sistemi üst seviye yapacağımızı söylemiştim. Bugün görüşmeleri tamamladık. Bayram öncesi üst seviye bekleyenler için güzel bir sistem toplama ile karşınızda olacağım inşallah. Parça kalitesi olarak muazzam. Tam "al yakana as" mantığında hazırlandı.

Bu sefer Intel olmasını istiyorum. O yüzden NVIDIA - INTEL özelinde sistem gelebilir. Fiyatta kavga başladığı için, hangisi daha işimize gelirse o tarafa yönleneceğiz.

RTX 3060 beklemeyin. Üst segment olacağı için, o kartlara yaklaşmıyorum bu seviyede. Gelişmelerden bu konu altında sizleri bilgilendireceğim. Fiyat/Performans oranımız yine çok iyi olacak. Ancak piyasanın bilincinde hareket edelim lütfen. Ona göre beklentiler oluşsun.

Beklediğiniz bir konfig varsa, yorumlardan bana yazın..

• F/P Oranı Yüksek Sistem Hazırladıktan Sonra BEN :D

Ekli dosyayı görüntüle 2592
Abi guzel yapta DA görsün senin sisteminde yapılan yorumları kendi formunda siliyormus bazilari ondan sikayetci ben onlarin yalancisiyim çok guzel yapta gorsun DA!!

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Abi guzel yapta DA görsün senin sisteminde yapılan yorumları kendi formunda siliyormus bazilari ondan sikayetci ben onlarin yalancisiyim çok guzel yapta gorsun DA!!
Kimse kimseye rakip bir şey değil yada kavga çıkartacak onu ezecek bir durum yapmıyor. Hepsi şu berbat ekonomili ülkede en iyi parçaları insanlara ulaştırmaya çalışıyor ve çoğu da bunu başarıyor. Gel gör ki birlikte olmaları gerekirken hepsi aynı işi yaparken diğerinin yaptığına sallayıp durmak yada konularına mesajlarına laf yapmak silmek hiç doğru bir davranış değil. En iyisini yapan olarak kimseyi görmüyorum benim gözümde eşitler ama kendisini en iyi olduğunu kanıtlamaya çalışırken sağa sola laf atıyorsa zaten değildir ki bir şekilde üste çıkmaya çalışıyordur.

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Kimse kimseye rakip bir şey değil yada kavga çıkartacak onu ezecek bir durum yapmıyor. Hepsi şu berbat ekonomili ülkede en iyi parçaları insanlara ulaştırmaya çalışıyor ve çoğu da bunu başarıyor. Gel gör ki birlikte olmaları gerekirken hepsi aynı işi yaparken diğerinin yaptığına sallayıp durmak yada konularına mesajlarına laf yapmak silmek hiç doğru bir davranış değil. En iyisini yapan olarak kimseyi görmüyorum benim gözümde eşitler ama kendisini en iyi olduğunu kanıtlamaya çalışırken sağa sola laf atıyorsa zaten değildir ki bir şekilde üste çıkmaya çalışıyordur.
Hocam ben onlarin yalancisiyim ama adam gözümün önünde yazdi yani bence egrr oyle bisi yaptiysa yanlis yapti apo eskiden ne izlerdim be

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri