PCH F6 Teşekkür

semre57

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Siparişi onaylanan varmı halen siparişiniz onay bekliyor diyor
ben sordum saat 5 de onay kontrolü yapılacakmış
IMG_20220826_110649.jpg

Bende takip çubuğu onaylandı diyor ama aşağıdaki sipariş durumu onay bekliyor diyor henüz. Sizde durumlar nedir

BaksanaBi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hayırlı olsun :)

Alan arkadaşlara da "he he almışsındır kesin troll" yorumları yapılıyor YouTube'da :) Kimisi de "kime peşkeş çektin sistemi" diyorlar :)

Öyle diyenlerin eğer ki şüphesi varsa yapacakları işlem oldukça basit. Bir kalem, bir A4 kağıdı ile dilekçe yazıp bulundukların İl/İlçe'nin savcılığına suç duyurusunda bulunacaklar. Kaybeden mahkeme masraflarını ödeyecek ki öyle oluyor zaten. Yok yapamıyorlarsa boş konuşmaya devam edebilirler, onları takan yok. Lafla peynir gemisi yürümez icraatla gelsinler belki o zaman ciddiye alınırlar. Alanlara hayırlı olmasını diliyorum.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Sistem ne zaman kargoya verilecek acaba bilgin varmı halen siparişiniz onaylandi kısmında @OceanLaB

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Denildiği gibi Vatan Bilgisayar üzerinden olmuyor ama merak edenler için İtopya da detaylı bilgi yer alıyor. İsteyen bakabilir.
1661764182602.png

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Sistem kurulumu geliyor acaba yoksa gelince biz windows ve biosu güncellememiz gerekiyor mu? Bu konuda bir bilginiz var mı?
Sistem test edilerek geliyor diye biliyorum ve test edilerek geldiğinden büyük ihtimalle Bios güncellemesine gerek kalmaz. Windows da deneme sürümü geliyor diye biliyorum genelde öyle yolluyorlar.

Rıza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Sistem test edilerek geliyor diye biliyorum ve test edilerek geldiğinden büyük ihtimalle Bios güncellemesine gerek kalmaz. Windows da deneme sürümü geliyor diye biliyorum genelde öyle yolluyorlar.
Teşekkür ederim cevabınız için umarım dediğiniz gibi gelir çünkü bu konularda fazla bilgim yok fişe takıp çalıştırmak benim için çok iyi olur :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri