PCH Sistem Siparişi

RedWinn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
tahmini kaç günde gelir acaba şuan hala onaylandı aşamasında bende
Bendede aynı tahminim haftaya ulaşır elimize çünkü 200 stoğu hazırlayıp kargolamak kolaydeil ya cumartesi gelir gelmezse pazartesi ye kalır

Karmarija

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
sipariş eden arkadaşlar arayıp bayiden alma şansının olup olmadığını sorabilir bayiden aldığınızda kurulumu isteme hakkınız doğuyor zaten almaya gittiğinizde bi çalışana kurdurursunuz
İnternet satışlarını bayiden gidip alamazsınız. Depodan bayiye gönderilirse alırsınız

dualtime

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ben aradigimda 2 hafta kadar surer dediler. Montajsiz olarak secmisim diye belirttigimde buyuk ihtimalle bu hafta kargoya verilir denildi.

SachA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Ben aradigimda 2 hafta kadar surer dediler. Montajsiz olarak secmisim diye belirttigimde buyuk ihtimalle bu hafta kargoya verilir denildi.
2 hafta mı.Yok onlar mecbur garanti olsun diye öyle söylüyor bu hafta sonuna kadar gelir herkesin ki 200 sistem çokta bişey değil

hayzen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
2 hafta mı.Yok onlar mecbur garanti olsun diye öyle söylüyor bu hafta sonuna kadar gelir herkesin ki 200 sistem çokta bişey değil
Bana da 2 hafta dediler diger vatan magazalarindan parca eksiklerini felan aliyoruz dediler. İnş dedigin gibi hafta sonuna kdr gelir

dualtime

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Siparisiniz hazir kargo bekleniyor olarak bilgi geldi suanda. Montajsiz di urunum. ondan dolayi hizli oldu sanirim. Bugun kargo alirsa yarin gelicek. En gec persembe bende olur

hayzen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Siparisiniz hazir kargo bekleniyor olarak bilgi geldi suanda. Montajsiz di urunum. ondan dolayi hizli oldu sanirim. Bugun kargo alirsa yarin gelicek. En gec persembe bende olur
Montaj yaparken bozar kırırım diye sectim mecbur :D yoksa bende montajsiz isteyecektim hizli geldigi icin

hayzen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Siparişi kargoya verilen var mı benim kinde hâla onaylandı yazıyo

ahmetoz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Montajlı seçilen ürünüm 1 saat önce hazırlandı kargoya verilmeyi bekliyor bende sizde durum nedir arkadaşlar?

KS

meteyksl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
benimde montajlı ürünüm yarım saat önce hazırlanıyor olarak güncellendi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri