Fırsat PCH YENİ GELECEK NVİDİA SİSTEM HK.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
@OceanLaB Taner hocamız Kasım ayı bitmeden Nvidia tabanlı bir sistemin geleceğini YouTube kanalında bir yorumda duyurdu. Umarım Nvidia imzalı olan sistem 3060 olur. 3060 bekleyen dostlarım ve bizler içinde hayırlısı olur. Foruma özel stok olayınıda kendisine iletip önermiştik. Bizleride bu konuda sağduyulu karşılayacağından eminim. Şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun.

Ekli dosyalar

• IMG_20221120_180747.jpg
    IMG_20221120_180747.jpg
    76.6 KB · Görüntüleme: 221

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
@OceanLaB Taner hocamız Kasım ayı bitmeden Nvidia tabanlı bir sistemin geleceğini YouTube kanalında bir yorumda duyurdu. Umarım Nvidia tabanlı olan sistem 3060 olur. 3060 bekleyen dostlarım ve bizler içinde hayırlısı olur. Foruma özel stok olayınıda kendisine iletip önermiştik. Bizleride bu konuda sağduyulu karşılayacağından eminim. Şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun.
Sen ve senin gibi 3060 bekleyenler için inşallah iyi bir sistem olur.Herkese şimdiden hayırlı olsun.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
Bu kadar 3060 bekleyen varken stoğun anında bitmeside an meselesidir😀

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Çok bekleyen var sanırım. Şahsen benim arkadaşım da yakın zamanda sistem almak istiyor. Kredi kartı limitini artırdı, sistem bakıyor. Umarım fiyatı herkesi memnun edecek, bol stoklu sistem gelir.

Potatoe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
@OceanLaB Taner hocamız Kasım ayı bitmeden Nvidia tabanlı bir sistemin geleceğini YouTube kanalında bir yorumda duyurdu. Umarım Nvidia imzalı olan sistem 3060 olur. 3060 bekleyen dostlarım ve bizler içinde hayırlısı olur. Foruma özel stok olayınıda kendisine iletip önermiştik. Bizleride bu konuda sağduyulu karşılayacağından eminim. Şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun.
Valla uzun zamandır bekliyorsun sen hocam umarım ulaşırsın sistemine foruma özel stok olursada herkese hayırlı olsun

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Umarim 3060Ti Olur

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
@wrotch kadar 3060 bekleyen yoktur sanırım inşallah alırsın bro valla ben daha çok istiyorum senden senin almanı :D

KS

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
602
@wrotch kadar 3060 bekleyen yoktur sanırım inşallah alırsın bro valla ben daha çok istiyorum senden senin almanı :D
İnşallah brom ancak foruma özel stok olursa bir nebze şansımız olur. @EnesI kardeşimizde 3060 tabanlı bir sistem bekliyor benim gibi. Sistem al satçıların eline düştüğü için alamama söz konusu olur @OceanLaB hocamızın bu konuyu dikkate alacağından şüphem yok zaten.

Çok heveslenme dostum üzülmeni istemem. Bakarsın gtx1650 çıkarır olmamış iş değil
Aynen kardeşim pek heveslenmemek lazım umut fakirin ekmeği diyelim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri